Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Jak wiadomo rok 2020 był okrutny dla transportu miedzy państwowego... Jak myślicie jak będzie w 2021?
Powiem szczerze ze transport ludzi spadł w mojej osobie o 70%... Cóż robić jak ludzie nie chcą podróżować publicznie. Reklamować? Tworzyć promocje? Ciężko powiedzieć…
Rozpoczynający temat Opublikowano : 4.02.2021 16:12



