Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Z kiełbas wyborczych: podobno od kwietnia mają zacząć być przywracane połączenia autobusowe. Oczywiście brak konkretów, a czytał to sam prezez 😉
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 24.02.2019 01:24



