Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Różne miast różnie podchodzą. W Białymstoku organizator komunikacji miejskiej ograniczył częstotliwość do rozkładu weekendowego, natomiast w Warszawie zniknęły tylko linie stricte szkolne... ale pozostałe kursują normalnie. Nikt, na razie, nie myśli o ograniczeniach.
W Warszawie też już jest pusto na ulicach i w komunikacji miejskiej. Wczoraj, o godz. 19-stej, wracałem z firmy do domu i w metrze zwykle o tej porze jest mocno tłoczno, trudno znaleźć miejsce siedzące ... a wczoraj było pusto (wczoraj, czyli w piątek w godzinach popołudniowego szczytu) 😉
Rozpoczynający temat Opublikowano : 14.03.2020 19:15



