Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Zapraszam do podpisania petycji:
Do premiera Mateusza Morawieckiego, parlamentarzystów i prezydenta Andrzeja Dudy
My, Pasażerowie żądamy:
1. Przywrócenia zlikwidowanych połączeń autobusowych i kolejowych do małych miejscowości. Miliony z nas nie ma czym dojechać do pracy, szkoły i lekarza.
2. Internetowego rozkładu jazdy, w którym, w jednym miejscu dowiemy się o godzinach kursowania wszystkich autobusów i pociągów. To możliwe i działa np. w Czechach.
3. Wspólnych biletów obowiązujących we wszystkich środkach transportu publicznego na terenie wybranej gminy, powiatu lub regionu. To możliwe i działa np. w Holandii.
Link: https://lepszytransport.pl/dzialaj/my-pasazerowie-zadamy/
Jeśli podpiszesz, podaj dalej!
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.03.2019 15:57



