Regulamin Forum
Petycja "My, P...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Petycja "My, Pasażerowie żądamy!"

Kratownica

Zapraszam do podpisania petycji:

Do premiera Mateusza Morawieckiego, parlamentarzystów i prezydenta Andrzeja Dudy
My, Pasażerowie żądamy:
1. Przywrócenia zlikwidowanych połączeń autobusowych i kolejowych do małych miejscowości. Miliony z nas nie ma czym dojechać do pracy, szkoły i lekarza.
2. Internetowego rozkładu jazdy, w którym, w jednym miejscu dowiemy się o godzinach kursowania wszystkich autobusów i pociągów. To możliwe i działa np. w Czechach.
3. Wspólnych biletów obowiązujących we wszystkich środkach transportu publicznego na terenie wybranej gminy, powiatu lub regionu. To możliwe i działa np. w Holandii.

Link: https://lepszytransport.pl/dzialaj/my-pasazerowie-zadamy/

Jeśli podpiszesz, podaj dalej!


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.03.2019 15:57
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon