Regulamin Forum
Pomoc w określeniu ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Przypięto] Pomoc w określeniu marek autobusów i przewoźników

Strona 1 / 21

Mam do was pytanie i prośbę. Mam zrobione kilka zdjęć, ale nie mogę zlokalizować modelu i przewoźnika.
Prosiłbym o pomoc.
1) Mercedes ? - Eurotrans ?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234073.html
2)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234074.html
3) Iveco?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234075.html
4)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234076.html
5) ? - OSK na Mniszej "Karczma"
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234077.html
6) Neoplan ❓
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234078.html
7)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234079.html

Dziękuje za każdą próbę podania interesujących mnie informacji co do wyżej podanych zdjęć.


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 5.08.2008 21:12
Esteban Martinez
Ikarus 280

http://www.iv.pl/view/234075.html

KM Płock ma takiego samego.

http://www.iv.pl/view/234076.html

Gimbus na bazie L090M

http://www.iv.pl/view/234077.html

Jakiś stary francuz, S53 R może? Potem się upewnię

[ Dodano: 05 Sie 2008 19:18 ]
Francuza jestem prawie pewien, KM ma chyba jednak coś innego: http://www.kmplock.ovh.org/galeria/675.html


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 5.08.2008 21:17

KM Płock ma takiego samego.

To należy do Wojsk Lądowych. To jest Iveco bo miał taki napis z tyłu tylko nie wiem jaki model Iveco :confused:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 5.08.2008 21:24
Skoda 16T
Isuzu Citiport

http://www.iv.pl/view/234079.html

Neoplan N 316 SHD


Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 5.08.2008 21:27
Amalio
Ikarus 280

1) Mercedes ? - Eurotrans ?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234073.html

Mercedes O350 Tourismo

2)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234074.html

Obradors ST 375 SHD

3) Iveco?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234075.html

Kapena Tema

4)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234076.html

Jelcz L090MS

5) ? - OSK na Mniszej "Karczma"
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234077.html

Renault S53RX

6) Neoplan ❓
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234078.html

Neoplan N116

7)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234079.html

Neoplan N316


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 5.08.2008 21:29

Jeszcze jakby ktoś znał zagranicznych przewoźników do zdjęcia 6 i 7.

[ Dodano: 2008-08-05, 21:01 ]
Tak wam dobrze poszło, że wygrzebałem kolejne i mam nadzieję, że mi pomożecie.
8)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234101.html
9)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234104.html


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 5.08.2008 21:42
 S_S
Jelcz M101I Salus

3) Iveco?
http://www.iv.pl/view/234075.html

Uzupełniając wypowiedź kol. Amalio to Caciamalli Tema II generacji. A że miał z tył napis Iveco to oznaczało że ma silnik Iveco. Tak jak na przykład Vero ma z przodu znaczek Mercedesa a jest przecież Jelczem...

8)
http://www.iv.pl/view/234101.html

VanHool EOS 200

9)
http://www.iv.pl/view/234104.html

Bova Futura 12 w starej budzie

🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 5.08.2008 22:11
Amalio
Ikarus 280

Uzupełniając wypowiedź kol. Amalio to Caciamalli Tema II generacji.)

Ale skoro jest z Polski to jest to Kapena 😉


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 5.08.2008 22:34
 S_S
Jelcz M101I Salus

Ale skoro jest z Polski to jest to Kapena

Kapena go zmontowała, ale pojazd jest Caciamalli. Nie wiem czy dobrze wyjaśnię przyrównując Irisbusa i Karosę. Ale nie kłóćmy się. Jak wpisze Kapena to też będzie dobrze. 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.08.2008 22:35

Dzięki 😉 . Jak będę miał coś jeszcze to napewno was spytam o pomoc, bo poszło to naprawdę dobrze. Najgorszy kłopot jest jednak z niektórymi przewoźnikami, bo bez naklejek na autobusie ciężko cokolwiek wskurać. Poszukałbym na TWB też, ale z ukraińskim u mnie nie za dobrze, bo jest kilku przewoźników stamtąd :]


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.08.2008 22:37
Amalio
Ikarus 280

Kapena go zmontowała, ale pojazd jest Caciamalli. Nie wiem czy dobrze wyjaśnię przyrównując Irisbusa i Karosę. Ale nie kłóćmy się. Jak wpisze Kapena to też będzie dobrze. 😉

Ale w Polsce Cacciamali jest sprzedawane jako Kapena.
Ja z kolei przyrównam Ci Mana i Gräf & Stift.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.08.2008 22:41
irisbus
MAN Lion's City

Poszukałbym na TWB też, ale z ukraińskim u mnie nie za dobrze,

A po tablicach rejestracyjnych próbowałeś?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 7.08.2008 00:12
Amalio
Ikarus 280

A po tablicach rejestracyjnych próbowałeś?

Z tymże potrafi czasami nie wskazać wozu pomimo tego, że jest on w bazie. Znając model ja bym proponował wejść do spisu wszystkich przewoźników posiadających akurat ten model i szukać przewoźników zapisanych cyrylicą - na pewno jest ich niewielu.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 7.08.2008 01:05

Znając model ja bym proponował wejść do spisu wszystkich przewoźników posiadających akurat ten model i szukać przewoźników zapisanych cyrylicą - na pewno jest ich niewielu.

No to już prędzej. Dobra będę jeszcze próbował tych przewoźników znaleźć.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2008 11:13

Może się lekko wtrące do tematu ŁK-MZK. Wie ktoś co to za tramwaj? 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.08.2008 01:09
Amalio
Ikarus 280

To też z wypadu do Niemiec ❓


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2008 01:13

Tak, z miasta Braunschweiger. Na TWB nie widziałem takiego pojazdu.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.08.2008 01:20
J-31
 J-31
Administrator

Może to jakiś Alstom, Citadis - tak mi to wygląda, ale mogę się mylić :]


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2008 10:21

No to temat na coś się przydał :diabeł: .


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.08.2008 17:30
Amalio
Ikarus 280

Jeśli masz zamiar wrzucić to na twb to zrób to i daj Miscellanous Vehicles, a ktoś na pewno będzie wiedział jak on się nazywa 😉


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2008 17:47

No to mam kolejne zdjęcia:
a) :strzałka:
b) :strzałka:
Dziękuje z góry za pomoc 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 25.08.2008 18:43
Amalio
Ikarus 280

Ten pierwszy to Auwärter Teamstar. Drugiego jeszcze poszukam, bo coś kojarzę.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 25.08.2008 18:48

Witam,
wie ktoś może, który producent autobusów ma takie oto logo?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.10.2008 20:04

b)

Ponawiam pytanie co do tego autobusu i mam jeszcze cztery zdjęcia:
c) Iveco ? :strzałka:
d) Mercedes ?
:strzałka:
e)
f) Van Hool?
:strzałka:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.10.2008 12:28
Skoda 16T
Isuzu Citiport

Mercedes ?

Mercedes Sprinter

Bova Futura 12

VAN HOOL ALTANO


Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 7.10.2008 15:42
Strona 1 / 21
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon