Regulamin Forum
Mam do was pytanie i prośbę. Mam zrobione kilka zdjęć, ale nie mogę zlokalizować modelu i przewoźnika.
Prosiłbym o pomoc.
1) Mercedes ? - Eurotrans ?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234073.html
2)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234074.html
3) Iveco?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234075.html
4)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234076.html
5) ? - OSK na Mniszej "Karczma"
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234077.html
6) Neoplan ❓
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234078.html
7)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234079.html
Dziękuje za każdą próbę podania interesujących mnie informacji co do wyżej podanych zdjęć.
KM Płock ma takiego samego.
Gimbus na bazie L090M
Jakiś stary francuz, S53 R może? Potem się upewnię
[ Dodano: 05 Sie 2008 19:18 ]
Francuza jestem prawie pewien, KM ma chyba jednak coś innego: http://www.kmplock.ovh.org/galeria/675.html
KM Płock ma takiego samego.
To należy do Wojsk Lądowych. To jest Iveco bo miał taki napis z tyłu tylko nie wiem jaki model Iveco :confused:
1) Mercedes ? - Eurotrans ?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234073.html
Mercedes O350 Tourismo
2)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234074.html
Obradors ST 375 SHD
3) Iveco?
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234075.html
Kapena Tema
4)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234076.html
Jelcz L090MS
5) ? - OSK na Mniszej "Karczma"
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234077.html
Renault S53RX
6) Neoplan ❓
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234078.html
Neoplan N116
7)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234079.html
Neoplan N316
Tory na tiry!
Jeszcze jakby ktoś znał zagranicznych przewoźników do zdjęcia 6 i 7.
[ Dodano: 2008-08-05, 21:01 ]
Tak wam dobrze poszło, że wygrzebałem kolejne i mam nadzieję, że mi pomożecie.
8)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234101.html
9)
:strzałka: http://www.iv.pl/view/234104.html
3) Iveco?
http://www.iv.pl/view/234075.html
Uzupełniając wypowiedź kol. Amalio to Caciamalli Tema II generacji. A że miał z tył napis Iveco to oznaczało że ma silnik Iveco. Tak jak na przykład Vero ma z przodu znaczek Mercedesa a jest przecież Jelczem...
VanHool EOS 200
Bova Futura 12 w starej budzie
🙂
Uzupełniając wypowiedź kol. Amalio to Caciamalli Tema II generacji.)
Ale skoro jest z Polski to jest to Kapena 😉
Tory na tiry!
Ale skoro jest z Polski to jest to Kapena
Kapena go zmontowała, ale pojazd jest Caciamalli. Nie wiem czy dobrze wyjaśnię przyrównując Irisbusa i Karosę. Ale nie kłóćmy się. Jak wpisze Kapena to też będzie dobrze. 😉
Dzięki 😉 . Jak będę miał coś jeszcze to napewno was spytam o pomoc, bo poszło to naprawdę dobrze. Najgorszy kłopot jest jednak z niektórymi przewoźnikami, bo bez naklejek na autobusie ciężko cokolwiek wskurać. Poszukałbym na TWB też, ale z ukraińskim u mnie nie za dobrze, bo jest kilku przewoźników stamtąd :]
Kapena go zmontowała, ale pojazd jest Caciamalli. Nie wiem czy dobrze wyjaśnię przyrównując Irisbusa i Karosę. Ale nie kłóćmy się. Jak wpisze Kapena to też będzie dobrze. 😉
Ale w Polsce Cacciamali jest sprzedawane jako Kapena.
Ja z kolei przyrównam Ci Mana i Gräf & Stift.
Tory na tiry!
Poszukałbym na TWB też, ale z ukraińskim u mnie nie za dobrze,
A po tablicach rejestracyjnych próbowałeś?
A po tablicach rejestracyjnych próbowałeś?
Z tymże potrafi czasami nie wskazać wozu pomimo tego, że jest on w bazie. Znając model ja bym proponował wejść do spisu wszystkich przewoźników posiadających akurat ten model i szukać przewoźników zapisanych cyrylicą - na pewno jest ich niewielu.
Tory na tiry!
Znając model ja bym proponował wejść do spisu wszystkich przewoźników posiadających akurat ten model i szukać przewoźników zapisanych cyrylicą - na pewno jest ich niewielu.
No to już prędzej. Dobra będę jeszcze próbował tych przewoźników znaleźć.
To też z wypadu do Niemiec ❓
Tory na tiry!
Tak, z miasta Braunschweiger. Na TWB nie widziałem takiego pojazdu.
Może to jakiś Alstom, Citadis - tak mi to wygląda, ale mogę się mylić :]
No to temat na coś się przydał :diabeł: .
Jeśli masz zamiar wrzucić to na twb to zrób to i daj Miscellanous Vehicles, a ktoś na pewno będzie wiedział jak on się nazywa 😉
Tory na tiry!
Ten pierwszy to Auwärter Teamstar. Drugiego jeszcze poszukam, bo coś kojarzę.
Tory na tiry!
Mercedes ?
Mercedes Sprinter
Bova Futura 12
VAN HOOL ALTANO
Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl









