Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Strona 21 / 21
Poprzednie
Przy dużych kołach mniej czuć dziury w jezdni 🙂 , ona ma dwie osie, ale chyba pojedyncze koła na nich.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 18.07.2011 14:02
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.08.2011 21:07
Spokojnie mogłeś dać to w innym temacie. Iveco Cacciamali TCC 635L. Znalezione na Wikipedii. 😉
Opublikowano : 9.08.2011 21:20
Strona 21 / 21
Poprzednie




