Regulamin Forum
Porządkowanie temat...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Przypięto] Porządkowanie tematów w dziale Tramwaje

 pk
Administrator

W związku z rozpoczęciem porządków na forum, informuję o nowym podziale tematów.
Na wzór działu wrocławskiego, dotychczasowe tematy z rodzaju "Tramwaje w X - tabor infrastruktura" zostaną podzielone na infrastrukturę, tabor, przetargi, informacje dotyczące przewoźnika.

Chodzi o to, by uporządkować dyskusję, zlikwidować dublowanie wątków i ułatwić wyszukiwanie konkretnych informacji.

W związku z tym, informuję o prawidłowym podziale tematów do jakich będziemy dążyć w tym dziale:

  • [Miasto] Infrastruktura tramwajowa

  • [Miasto] Przetargi / [Miasto] Przetargi przewoźnika (do działu Przetargi)

  • [Miasto] Tabor tramwajowy

  • Przewoźnik (w dziale Organizatorzy i Przewoźnicy)
  • Pilotażowo podział został wdrożony dla wątków śląskich. Lokalne tematy, np. "Linia tramwajowa do Zgierza i Ozorkowa" nie będą objęte zmianami.


    Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

    Cytat
    Rozpoczynający temat Opublikowano : 4.01.2019 00:22
    Udostępnij:

     Archiwalne ForumTransportnews

    Witaj!
    Losowe zdjęcia
    Postaw mi kawę na buycoffee.to

    twitter Bluesky Mastodon