Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
W związku z rozpoczęciem porządków na forum, informuję o nowym podziale tematów.
Na wzór działu wrocławskiego, dotychczasowe tematy z rodzaju "Tramwaje w X - tabor infrastruktura" zostaną podzielone na infrastrukturę, tabor, przetargi, informacje dotyczące przewoźnika.
Chodzi o to, by uporządkować dyskusję, zlikwidować dublowanie wątków i ułatwić wyszukiwanie konkretnych informacji.
W związku z tym, informuję o prawidłowym podziale tematów do jakich będziemy dążyć w tym dziale:
Pilotażowo podział został wdrożony dla wątków śląskich. Lokalne tematy, np. "Linia tramwajowa do Zgierza i Ozorkowa" nie będą objęte zmianami.
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 4.01.2019 00:22



