Regulamin Forum
Strajk kierowców w ...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Strajk kierowców w Warszawie?

 pk
Administrator

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,kierowcy-autobusow-chca-podwyzek-w-ostatecznosci-nie-wyjedziemy-na-ulice,250171.html

Kierowcy autobusów chcą podwyżek. "W ostateczności nie wyjedziemy na ulice"

Związkowcy Miejskich Zakładów Autobusowych domagają się podwyżek dla kierowców. Dowodzą, że miejskiego pracownika na nie stać. W połowie stycznia chcą zorganizować referendum strajkowe.

Zarząd MZA zaproponował bieda-podwyżki o 100 zł brutto.

Związkowcy chcieli wzrostu wynagrodzeń o 500 złotych. Uważają, że ich żądania "nie są zbyt wygórowanymi jak na te czasy".

Związkowcy chcą przeprowadzić referendum strajkowe między 15 a 17 stycznia na 5 tys. pracowników.


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.01.2018 11:15
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon