Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Kierowcy autobusów chcą podwyżek. "W ostateczności nie wyjedziemy na ulice"
Związkowcy Miejskich Zakładów Autobusowych domagają się podwyżek dla kierowców. Dowodzą, że miejskiego pracownika na nie stać. W połowie stycznia chcą zorganizować referendum strajkowe.
Zarząd MZA zaproponował bieda-podwyżki o 100 zł brutto.
Związkowcy chcieli wzrostu wynagrodzeń o 500 złotych. Uważają, że ich żądania "nie są zbyt wygórowanymi jak na te czasy".
Związkowcy chcą przeprowadzić referendum strajkowe między 15 a 17 stycznia na 5 tys. pracowników.
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.01.2018 11:15



