Regulamin Forum
Prawdobodobnie wczoraj wieczorem do zajezdni Świerklaniec dotarł prosto z fabryki U10 III generacji. Jego fotka:
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/autobusy.php?s=14&nr=77094
Piękny 🙂
A to ma być tylko jedna sztuka czy coś więcej ?
Piękny ten Solaris. Zazdroszczę tym co mieszkają w Świerklańcu 🙂
Piękny
A to ma być tylko jedna sztuka czy coś więcej ?
Narazie kupili tylko tego jednego U10. Na następny rok szykują kolejne kasacje starych zatruwaczy i zakup jakiś U12 lub nawet U15. 🙂
Cudo na czterech kółkach. I jeszcze to malowanie :D.
Genialny! Do Łodzi to by się przydało zamiast tych planowanych 081MB 🙂 !
Jelcz 081MB jest tańszy niż Solaris, ale też gorszy :).
Pewnie macie tam nie małe święto,podzielam słowa Maca,piękny.
Pewnie macie tam nie małe święto,podzielam słowa Maca,piękny.
MKMi interesującymi się busami PKMu Świerklaniec (czyli ja 🙂 ) napewno się cieszą (ja też się cieszę) z tego zakupu tego U10. Jestem ciekaw na jaką linie pójdzie i kiedy wyjedzie na trasę.
Przed końcem tygodnia raczej nie wyjedzie.
zakup jakiś U12 lub nawet U15.
To tylko Twoje przypuszczenia czy może informacje od kogoś z PKM`u?
Mac Masz rację, przyłączam, się do pochwał. Mnie również się podoba. Mały, ale piękny jest ten SU 10 III 😉
A propo - czy to jest na pewno Urbino, a nie Urbinetto ? 🙂
A propo - czy to jest na pewno Urbino, a nie Urbinetto ?
Na 100% Urbino 🙂
To tylko Twoje przypuszczenia czy może informacje od kogoś z PKM`u?
PKM Świerklaniec ma plany zakupić jakieś U12 lub U15. Gdzieś o tych planach prezesa PKMu czytałem.
Piękna mordka.
Szkoda tylko, że w jednej sztuce, no ale nic. Niedługo komentarze z jazdy!
Ja sądzę, że ten U10 (#0504) pójdzie do Piekar bądź nawet na 20 a #0403 powróci na 164 lub 185 🙂
Raczej zastosowanie znajdzie pierwsze rozwiązanie, które podałeś. #0504, tak jak napisałeś - pójdzie pewnie na którąś z tych dwóch piekarskich linii; w T.G. raczej nie będzie jeździł za często. A #0403 został zgłoszony do przetargu na obsługę linii 20 tak więc dalej na niej będzie jeździł.
Istotnie, dziwnie piękny jak na 3 generację Solarisa. Może to przez długość.
Gratuluję powiększenia taboru nowoczesnych niskaczy, których GOP potrzebuje jak powietrza (czystego).
Jakiegoś tam Solarisa kupili, i wszyscy się cieszą ... Wolałbym 2x N401NF takie jak w Bytomiu ...
Jakiegoś tam Solarisa kupili, i wszyscy się cieszą ... Wolałbym 2x N401NF takie jak w Bytomiu ...
Hahaha. Niezły żart :rotfl:
Oczywiście przepięny autobus. 🙂
Hahaha. Niezły żart
To nie był żart 🙂
Jakiegoś tam Solarisa kupili, i wszyscy się cieszą ... Wolałbym 2x N401NF takie jak w Bytomiu ...
Albo kupić z 5 280.26 z Poznania i 4 z Płocka, wtedy byłoby jeeszcze lepiej i nawet taniej od tej solnicy by wyszło. Ja tam bym się cieszył 😀
Ja bym wolał jakiegoś MAN-a NL2x2, choćby nawet używany. Pewnie dlatego, że mam do nich słabość na przykładzie Sed-Baz Czeladź no ale lepiej było coś większego kupić. Mam nadzieję, że w przyszłym roku kupią coś 12-metrowego;).
PS Rzecz jasna byle N I E Vecto-złom 😀
Hahaha. Niezły żart :rotfl:
Kolega Dab miał na myśli Maciusia 🙂 ,pomylił się tylko z marką i typem.Po prostu chciał więcej macków w GOP-ie.A tak na poważnie czy są osoby które nie chcą takich nowości ❓
Kolega Dab miał na myśli Maciusia
Niee ... Po prostu nie chce nowych Solarisów ... Wole Neoplany
Ja zdecydowanie wole nowsze busy niż zajechańce zza granicy.
Ja wole polskie produkty, bo daje się prace polskim pracownikom, a nie szfabą, czy innym.



