Regulamin Forum
Solaris Urbino 10 I...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Solaris Urbino 10 III generacji w PKMie Świerklaniec!

Strona 1 / 4

Prawdobodobnie wczoraj wieczorem do zajezdni Świerklaniec dotarł prosto z fabryki U10 III generacji. Jego fotka:
http://ams1.lo3.wroc.pl/tomek/autobusy.php?s=14&nr=77094


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 14:22

Piękny 🙂
A to ma być tylko jedna sztuka czy coś więcej ?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 14:26

Piękny ten Solaris. Zazdroszczę tym co mieszkają w Świerklańcu 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 14:31

Piękny
A to ma być tylko jedna sztuka czy coś więcej ?

Narazie kupili tylko tego jednego U10. Na następny rok szykują kolejne kasacje starych zatruwaczy i zakup jakiś U12 lub nawet U15. 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 14:31
Isuzu Citiport

Cudo na czterech kółkach. I jeszcze to malowanie :D.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.12.2005 14:36

Genialny! Do Łodzi to by się przydało zamiast tych planowanych 081MB 🙂 !


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 14:50
Isuzu Citiport

Jelcz 081MB jest tańszy niż Solaris, ale też gorszy :).


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.12.2005 14:58

Pewnie macie tam nie małe święto,podzielam słowa Maca,piękny.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 14:59

Pewnie macie tam nie małe święto,podzielam słowa Maca,piękny.

MKMi interesującymi się busami PKMu Świerklaniec (czyli ja 🙂 ) napewno się cieszą (ja też się cieszę) z tego zakupu tego U10. Jestem ciekaw na jaką linie pójdzie i kiedy wyjedzie na trasę.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 15:02

Przed końcem tygodnia raczej nie wyjedzie.

zakup jakiś U12 lub nawet U15.

To tylko Twoje przypuszczenia czy może informacje od kogoś z PKM`u?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 15:11
J-31
 J-31
Administrator

Mac Masz rację, przyłączam, się do pochwał. Mnie również się podoba. Mały, ale piękny jest ten SU 10 III 😉

A propo - czy to jest na pewno Urbino, a nie Urbinetto ? 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.12.2005 15:27

A propo - czy to jest na pewno Urbino, a nie Urbinetto ?

Na 100% Urbino 🙂

To tylko Twoje przypuszczenia czy może informacje od kogoś z PKM`u?

PKM Świerklaniec ma plany zakupić jakieś U12 lub U15. Gdzieś o tych planach prezesa PKMu czytałem.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 15:35

Piękna mordka.
Szkoda tylko, że w jednej sztuce, no ale nic. Niedługo komentarze z jazdy!


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 15:55

Ja sądzę, że ten U10 (#0504) pójdzie do Piekar bądź nawet na 20 a #0403 powróci na 164 lub 185 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 16:31

Raczej zastosowanie znajdzie pierwsze rozwiązanie, które podałeś. #0504, tak jak napisałeś - pójdzie pewnie na którąś z tych dwóch piekarskich linii; w T.G. raczej nie będzie jeździł za często. A #0403 został zgłoszony do przetargu na obsługę linii 20 tak więc dalej na niej będzie jeździł.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 17:17
Esteban Martinez
Ikarus 280

Istotnie, dziwnie piękny jak na 3 generację Solarisa. Może to przez długość.
Gratuluję powiększenia taboru nowoczesnych niskaczy, których GOP potrzebuje jak powietrza (czystego).


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.12.2005 17:23

Jakiegoś tam Solarisa kupili, i wszyscy się cieszą ... Wolałbym 2x N401NF takie jak w Bytomiu ...


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 17:28

Jakiegoś tam Solarisa kupili, i wszyscy się cieszą ... Wolałbym 2x N401NF takie jak w Bytomiu ...

Hahaha. Niezły żart :rotfl:

Oczywiście przepięny autobus. 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 18:02

Hahaha. Niezły żart

To nie był żart 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 20:05
Esteban Martinez
Ikarus 280

Jakiegoś tam Solarisa kupili, i wszyscy się cieszą ... Wolałbym 2x N401NF takie jak w Bytomiu ...

Albo kupić z 5 280.26 z Poznania i 4 z Płocka, wtedy byłoby jeeszcze lepiej i nawet taniej od tej solnicy by wyszło. Ja tam bym się cieszył 😀


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.12.2005 20:22

Ja bym wolał jakiegoś MAN-a NL2x2, choćby nawet używany. Pewnie dlatego, że mam do nich słabość na przykładzie Sed-Baz Czeladź no ale lepiej było coś większego kupić. Mam nadzieję, że w przyszłym roku kupią coś 12-metrowego;).
PS Rzecz jasna byle N I E Vecto-złom 😀


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 20:37

Hahaha. Niezły żart :rotfl:

Kolega Dab miał na myśli Maciusia 🙂 ,pomylił się tylko z marką i typem.Po prostu chciał więcej macków w GOP-ie.A tak na poważnie czy są osoby które nie chcą takich nowości ❓


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 22:08

Kolega Dab miał na myśli Maciusia

Niee ... Po prostu nie chce nowych Solarisów ... Wole Neoplany


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 22:11

Ja zdecydowanie wole nowsze busy niż zajechańce zza granicy.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2005 22:22
Isuzu Citiport

Ja wole polskie produkty, bo daje się prace polskim pracownikom, a nie szfabą, czy innym.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.12.2005 22:29
Strona 1 / 4
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon