Regulamin Forum
Plagiat = przestęps...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Przypięto] Plagiat = przestępstwo

u2w
 u2w
Mercedes eCitaro

Z przykrością muszę Was poinformować, drodzy Użytkownicy o kolejnej kradzieży dokonanej na szkodę naszego Forum.
Wczoraj zostałem poinformowany przez kol. Maca, iż na jednym z for komunikacyjnych pojawiły się bannery reklamowe owego forum żywcem przeniesione z naszego serwisu. Jest to jawne naruszenie praw autorskich oraz przejaw braku szacunku zarówno dla naszego Forum jak i dla Was jako jego użytkowników.
W związku z powyższym zdarzeniem Administracja postanowiła podjąć bezwzględne działania w stosunku do osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

W imieniu całej Administracji
@u2w

A oto screen nielegalnie wykorzystanych bannerów:


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 17.01.2006 19:32

Co za skandal ❗


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 19:42

Okropne. ¯yczę administacji powodzenia w "walce"....


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 19:48

Czy został namierzony admin tamtego forum?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 20:46

Czy został namierzony admin tamtego forum?

No ba, plagiatorem jest osobnik występujący tu pod nickiem Bartej10.
Z tego co aktualnie widzę nasz nowy "idol" usunął z swego forum nasze przerobione bannerki, ale zobaczymy na jak długo.. Jeśli je znowu przywróci przystąpimy do poważniejszego działania :diabeł:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 20:50
Isuzu Citiport

Brak mi słów... Człowiek się stara, a potem mu to zabierają i podpisują się pod projektem :(.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 20:54

Dzień Dobry, bardzo Przepraszam za te banery, banery usunąłem na stałe trwają pracę nad nowymi, ale nie będą przerobione z innych, jeszcze raz Bardzo Przepraszam 😥


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 21:03

Plagiat to jest najgorsza rzecz jaka może być... Trzeba z tym bezwzględnie walczyć ❗


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 21:04
u2w
 u2w
Mercedes eCitaro

Dla mnie jest tym bardziej smutne, że jest to - po pr110e - kolejny użytkownik z Trójmiasta, który wykazał się totalną ignoracją i przekonaniem o własnym geniuszu.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 17.01.2006 21:04

kolejny użytkownik z Trójmiasta, który wykazał się totalną ignoracją i przekonaniem o własnym geniuszu

Eee... niestety można by ich jeszcze kilku wymienić 🙁 Jak łatwo zauważyć wszyscy tacy pomysłowcy pochodzą z Gdyni, zastanawia mnie tylko to dlaczego właśnie tak robią...


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 21:20

Ale prawda jest taka, że czasem ktoś po prostu nieświadom tego wykorzystuje to, na co wskazuje post barteja. Ale faktem jest, że plagiatów tolerować nie można.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 17.01.2006 21:32

Dzień Dobry, bardzo PRZEPRASZAM za te banery , banery usunołem na stałe trwają pracę nad nowymi , ale nie będą przerobione z innych , jestrze raz Bardzo Przepraszam 😥 😥 😥 😥

A wiecie że on mi pisał że się bardzo napracował? Trzeba zwalczyć ten proceder.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 00:22
J-31
 J-31
Administrator

Nie ładnie. Teraz najważniejsze, aby sam admin tamtego forum - Bartej10 - po prostu naprawił błąd jaki popełnił - czyli zlikwidował skopiowane bannery i stworzył rzeczywiście własne, nowe, wg. własnego pomysłu. 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 09:43

A wiecie że on mi pisał że się bardzo napracował?

Ekhem to co z tego? Słyszałeś o prawach autorskich? Na przyszłość już będzie wiedział o tym że cudzego się nie kradnie!

czyli zlikwidował skopiowane bannery i stworzył rzeczywiście własne, nowe, wg. własnego pomysłu. 😉

Jeżeli tak,to temat powinnien mieć kłudeczke!


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 12:35
J-31
 J-31
Administrator

Jeżeli tak,to temat powinnien mieć kłudeczke!

Kłódeczka jest tylko ktoś zabrał mi kluczyk :mruga: Przyznać się, kto :diabeł:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 13:55
Esteban Martinez
Ikarus 280

Kłódeczka jest tylko ktoś zabrał mi kluczyk :mruga: Przyznać się, kto 😈

Po spiłowaniu ząbków doskonale posłużył do uruchomienia silnika Ikarusa 280.26 przez osobę trzecią.
Chcesz go z powrotem, czy przynieść łoma?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 14:59

Jeżeli tak,to temat powinnien mieć kłudeczke!

Ale po co, zapewne nie jest to ostatni plagiat... 😐 Będzie jeszcze o czym dyskutować :diabeł:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 15:01
J-31
 J-31
Administrator

Chcesz go z powrotem, czy przynieść łoma?

Dzięki. Chwilowo nie potrzebny 😀


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.01.2006 15:15

Czy Bartej10 poniesie jakieś konsekwencje, czy też administracja "da mu spokój"?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.07.2007 13:24
u2w
 u2w
Mercedes eCitaro

Zastanowimy się. Może w grudniu dostanie rózgę o Św Mikołaja. Popatrz sobie na datę... :confused:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 18.07.2007 14:36

Z przykrością muszę Was poinformować, drodzy Użytkownicy o kolejnej kradzieży dokonanej na szkodę naszego Forum.
Wczoraj zostałem poinformowany przez kol. Maca, iż na jednym z for komunikacyjnych pojawiły się bannery reklamowe owego forum żywcem przeniesione z naszego serwisu. Jest to jawne naruszenie praw autorskich oraz przejaw braku szacunku zarówno dla naszego Forum jak i dla Was jako jego użytkowników.
W związku z powyższym zdarzeniem Administracja postanowiła podjąć bezwzględne działania w stosunku do osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

W imieniu całej Administracji
@u2w

A oto screen nielegalnie wykorzystanych bannerów:

A czy można kopiować zdjęcia z forum na komputer?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.08.2008 21:21
Esteban Martinez
Ikarus 280

Można. Czemu miałoby nie być można? Jeśli nie zamieszczasz ich w internecie, wszystko jest OK


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.08.2008 21:32

A czy można kopiować zdjęcia z forum na komputer?

Do własnego użytku, tak.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.08.2008 21:32
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon