Regulamin Forum
Dowcipy, żarty, ane...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Przypięto] Dowcipy, żarty, anegdoty 🙂

Strona 24 / 24
Esteban Martinez
Ikarus 280

W Górach zdarza mi się bywać, mimo że zasadniczo na południe od Łodzi ciężko mnie spotkać. A na uczelni wisi plakat reklamujący ,,Sylwester w górach" czy jakoś tak i jak go widzę zawsze wydaje mi się, że powiązany jest z jeżdżeniem linią 7


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.08.2011 01:46

1.
-Jakie jest jedyne imię o jednej literze?

-SamoEl

2.
-Jakie jest jedyne polskie słowo z czterema literami "Y" ?

-Ymynyny


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 15.08.2011 14:13
Esteban Martinez
Ikarus 280

Czemu nie ma już zimnej wojny?
Jelcyn przepił walizkę z przyciskiem od głowic nuklearnych, a Reagan zapomniał, gdzie ją położył


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 16.08.2011 00:51
Ikarus 280

-Jakie jest jedyne imię o jednej literze?

-SamoEl

Słyszałem tylko o imieniu Samuel 😛 Pasuje za to państwo na jedną literę - Samoa.


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 16.08.2011 20:02
Amalio
Ikarus 280

2.
-Jakie jest jedyne polskie słowo z czterema literami "Y" ?

-Ymynyny

Ja znam lepsze, bo z pięcioma: yntylygyntny.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 25.08.2011 15:29

Co robi sołtys wieczorem?
Zwija asfalt, żeby CBA nie dojechało.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.08.2011 18:24
Moderator

http://www.youtube.com/watch?v=xlgld7oY3vc


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.08.2011 13:50

Może to przemówi producentom ciężarówek i autobusów do głowy, żeby nie budowali zbyt długich pojazdów i żeby ich właściciele nie kładli na środku ciężarów:

http://www.youtube.com/watch?v=GPNeqfiTkO0&feature=related


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 31.08.2011 12:43
Amalio
Ikarus 280

Amerykanin, Francuz, Anglik i Polak stoją na wieży Eiffela. Amerykanin zrzuca pełno pieniędzy z góry. "Dlaczego to robisz?", pytają pozostali. "W Stanach mamy tyle kasy, że mogę sobie na to pozwolić!". Francuz zrzuca kilka butelek dobrego szampana i mówi "mamy tutaj we Francji tyle szampana, że mogę wyrzucić tyle, ile chcę!".
Polak patrzy na Anglika i mówi "NAWET KU*WA NIE PRÓBUJ!"


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 24.11.2011 21:25
K4016td
Jelcz M101I Salus

Taka mała anegdotka mi się przypomniała:

Naukowcy pracują nad wódką w czopkach co ma na celu podnieść kulturę picia. Wtedy zawsze będzie trzeba wstawać do toastów.

I Kilka pytań n.t. Wąchocka

1. Dlaczego kierowca autobusu w Wąchocku otwiera tylko środkowe drzwi?
Bo przednie i tylne to już nie Wąchock.

2. Dlaczego autobusy w Wąchocku są szersze niż dłuższe?
Bo każdy chce siedzieć koło kierowcy.

3. Dlaczego w dyskotece w Wąchocku tańczy się w kapciach?
¯eby nie zagłuszać muzyki z sąsiedniej wsi.


Mój Photostream na Flickru Komunikacja w Powiecie Posuwalskim 34278876

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 21.12.2011 00:51

Sir Karol Strasburger jest zażenowany Twoim poczuciem humoru. 😛


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.12.2011 00:41
Strona 24 / 24
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon