Regulamin Forum
Gong - boks...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Gong - boks...

Plocmaster, przestaniesz się w końcu mnie czepiać? gdybym nie miał co chwila zakazów udzielania się w innych tematach to nie musiałbym odkopywać tych starszych. A z tym medalem to wiesz, co możesz zrobić :/.


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 24.08.2006 18:35
Esteban Martinez
Ikarus 280

Plocmaster, przestaniesz się w końcu mnie czepiać?

Adrian, przestaniesz w końcu pisać w tematach sprzed roku?

gdybym nie miał co chwila zakazów udzielania się w innych tematach to nie musiałbym odkopywać tych starszych.

Jak to „zakazów”? Pobije cię ktoś jak się wypowiesz w jakimś nowszym temacie?
Poza tym nie usprawiedliwia to odgrzebywania starych tematów.

A z tym medalem to wiesz, co możesz zrobić :/ .

Przypiąć ci do piersi? :mruga:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 24.08.2006 18:47

LOL LOL LOL :wall:

Dajcie to do Area 51... Szczególnie podpis Adriana xD .

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL x 100


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 24.08.2006 22:13
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon