Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
W nawiązaniu do shoutboxa:
Szkoda ze nie prowadzicie tej serii w normalnym temacie, przetrwałoby dla potomnych pplna, Kędziora i Amalia, a tak zaginie w czeluściach shoutboxa
seria zostaje przeniesiona do normalnego (jak myślę) tematu 😉
Oddaję głos towarzyszowi faja 😉
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 14.01.2014 02:27



