Regulamin Forum
Uliczne szynobusy.
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Uliczne szynobusy.

Strona 1 / 2

Dokładnie. Zupełnie irracjonalne jest kupowanie 2 albo 3 szynobusów tylko po to, by po części jeździły po mieście zwłaszcza, że nie zmieszczą sie na każdej ulicy. Już lepiej byłoby przywrócić sieć tramwajową, zakupić trochę wagonów od PESY i stworzyć prawdziwą sieć tramwajową, a nie to, co obecnie sie planuje. A tak BTW widzę, że po odjeściu Rami z linii do Ustki to chętnych na kursowanie na tejże linii obrodziło :mruga: .


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.08.2006 21:33

Dokładnie. Zupełnie irracjonalne jest kupowanie 2 albo 3 szynobusów tylko po to, by po części jeździły po mieście zwłaszcza, że nie zmieszczą sie na każdej ulicy. .

Sorry, ale to zdanie jest ... brak slow jaka ignorancja tematu wykazal sie kolega. Nie masz nic do powiedzenia to zamkni sie i pisz bzdur ❗ ❗ ❗


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.08.2006 21:47

Postuluje nadanie bana userowi Wilchelm, za sianie chamstwa i bezczelności na tym forum.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 09:41

Postuluje nadanie bana userowi Wilchelm, za sianie chamstwa i bezczelności na tym forum.

Takie rzeczy to na PW pisz do adminów, a kolega Wilchelm nie stworzył tego działu tylko Admini (którzy idą na lepsze).

Adrian, wydało się, wydało się... 😀


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 09:56

Postuluje nadanie bana userowi Wilchelm, za sianie chamstwa i bezczelności na tym forum.

Chamstwa i bezszczelnosci ? Raczej tepienie totalnej ignoancji temtu i gadanie bzdur. Sprobuj puscic szynobus to torach tramwajowych nawet o tym samym rozstawie. A jeszcze po torach polozonym na asfalcie to nie beda sie nadawac zupelnie do niczego. Wiec jezeli ktos nie ma nic konkretnego do powiedzenia niech sie lepiej nawet nie probuje odzywac w temacie.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 12:18

Tak właśnie-to,że masz wiedzę w tematyce kolejowej nie uprawnia Cię do zwracania Zamknij się do innego usera,nawet gdy plecie bzdury.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 13:29

Przepraszam bardzo, ale i tak juz wykazywalem duzo cierpliwosci co do poczynania usera Adriana wtematyce kolejowej i na wiecej kwatkow z jego strony juz nie zdzierze. A jezeli ci sie to nie podoba to nie musisz czytac moich postow jezeli tak Cie bulwersuja.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 13:50

Jeśli chodzi o waszą kłótnię, w którą wplątany został mój wątek to powiem tylko tyle: jeśli chcecie już kogoś obrażać, albo mówić do kogoś zamknij się to oznacza albo stracenie panowania nad nerwami, albo jeszcze coś innego. Zwrot "zamknij się" do innego usera można napisać w nieco bardziej kulturalny sposób. Poza tym posiadasz Wilchelmie obszerną wiedze z zakresu kolei, w której ja jestem kompletnym laikiem. ok, nie neguję tego, a wręcz pochwalam i zazdroszczę takiej wiedzy. Sam także zacząłem pisac w temacie "Kolej i Metro" by zgłębić bliżej także świat kolei, aby móc poszerzyć spektrum swoich zainteresowań, ale cóż, skoro wolisz odnieść się tego typu zwrotem zamiast podejść do tego z dystansem to już Twoja osobista sprawa. Ja oprócz tego, że jestem MKM-em jestem równiez człowiekiem i nie pozwolę, by ktoś mówiąc do mnie zwrotami typu "zamknij się' mieszał mnie z błotem i gnoił jak najgorszego z najgorszych. Poza tym, skoro nie zdzierżałeś moich, jak to nazwałeś "kwiatków" w dziale Kolej i Metro to trzeba było nie podejmowac ze mną dyskusji, tylko zostawić dany temat dla kogoś innego.

i tak juz wykazywalem duzo cierpliwosci

A odnosząc sie do tego cytatu: ja także już zaczynam tracić cierpliwość do ciągłego i notorycznego robienia ze mnie (przepraszam za to słowo) jakiegoś szmaciarza i niedołęgę przez niektórych userów (zwłaszcza przez Podiego), ale jestem userem tego forum i chciałbym być traktowany jako użytkownik, a nie jak błoto (żeby nie powiedzieć bardziej donośle), którym można rzucać. To tyle z mojej strony i mam nadzieję, ze sprawa została już wyjaśniona.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 19:11

Sorry, ale jezeli chcial bym Cie faktycznie jak ty to okresliles zgnoic to bym uzyl innych slow bardziej wyrafinowanych i inteligentnych. Poza tym jezeli chcesz czerpac wiedze kolejowa to chyba przydalo by sie korzystac z bardziej wiarygodnych zrodel jak inne portale kolejowe. Nie bede ich tu reklamowal. Poza tym moglem uzyc sformulowania "Jezeli nie masz o czyms pojecia nie zabieraj glosu" jednak widzac twoj styl pisania i toku myslenia bylem pewny, ze na to nie zareagujesz piszac kolejna bzdure. Wiec z premedytacja uzylem zwrotu"Zamknij sie" za, ktorego nie mam zamiaru nikogo przepraszac bo to i tak delikatnie powiedziane. Wiec na przyszlosc "Jezeli nie masz nic ciekawego do pisania to nie pisz" bo w tematach kolejowych z premedytacja bede tempil wszelkie bzdurne tezy i wymysly.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 19:33

jakiegoś szmaciarza i niedołęgę przez niektórych userów (zwłaszcza przez Podiego)

A ja tu co, za przeproszeniem robię? Jak piszesz bzdety, to trzeba cię uświadomić...
Popieram wilchelma i jego tezy. Adrian wie tyle o "ciuchciach" co ja o tuszach do rzęs...

[ Dodano: 2006-08-07, 21:20 ]
Zresztą, czemu cie wyrąbali z Twb? Za to, że oni byli zarozumiali? Wątpie.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.08.2006 22:13
J-31
 J-31
Administrator

Przepraszam, że się wtrącę, ale ... temat jest o "Ulicznych szynobusach". A zatem jaki jest cel Waszych postów. I gdzie są te "uliczne szynobusy".

PS. A potem są pretensje do adminów i moderatorów, że są "sztywni" :mruga:

Wg. mnie temat i Wasze posty, nadają się do... Śmietnika 😛


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 13:24
Ikarus 280

To ja może odkopię temat... Znalazłem coś takiego na necie:
http://widelec.org/uliczna_kolej,id,888.html
Koleś miał fantazję :diabeł: Ale najlepsze są te komentarze pod spodem 😛


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2007 14:21
Esteban Martinez
Ikarus 280

To fotomontaże?
A tak wogóle, to dopiero odkryłem ten temat. Naprawdę niezły :mruga:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2007 18:39
Ikarus 280

To fotomontaże?

Nie. Tam naprawdę jeżdżą po ulicach parowozy :rotfl: :rotfl:


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2007 18:49
ep40
 ep40
MAN Lion's City

Tam naprawdę jeżdżą po ulicach parowozy

Wystarczy spojrzeć na cienie pojazdów i odblaski świateł samochodowych na wagonach, zbyt realistyczne żeby był taki zwykły fotomontaż.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2007 18:56
Ikarus 280

Sugerujesz, że pod parowozem nie rozleci się asfalt?


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2007 22:42
Esteban Martinez
Ikarus 280

Można ulicę zrobić z betonu


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2007 22:44
Ikarus 280

Jak na moje, na tamtych zdjęciach jest asfalt...


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 9.08.2007 00:15
Amalio
Ikarus 280

Ale pociąg jedzie po szynach, a nie po asfalcie - to zależy od tego jak jest podłoże przygotowane.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 9.08.2007 01:10

Coś podobnego jest w Poznaniu na ul. Głogowskiej.
Parowóz, kiedy jedzie na Targi, przejeżdża tuż pod McDonaldem. Wygląda to tak, jakby wjeżdżał do McDrive'a 😎


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 11.08.2007 23:27
Ikarus 280

No, ale to przejazd przez ulicę, a tam mamy przejazd przez pół miasta...


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.08.2007 03:31

To ja może odkopię temat... Znalazłem coś takiego na necie:

Przypomina się Plac Staszica we Wrocławiu do 1967 roku... :biggrin:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.09.2007 16:19
Nikki
Jelcz M121M

Pociągi na ulicach? :shocked: To ja bym chyba z domu nie wyszła 😆 Coprawda fajnie się jeździ pociągiem, ale jakbym miała jechać samochodem koło takiego ******* to bym chyba no nie wiem... Tylko mi nie mówcie że oni jadąc przez środek miasta używają tych swoich "sygnałów dźwiękowych"...


"Naucz swego syna, o tym musi wiedzieć, że w Mieście Neptuna, Wrocław jest u siebie!"

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 21.09.2007 16:27

[fquote="Nikki"]Pociągi na ulicach?[/fquote]
Kwestia przyzwyczajenia... 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.09.2007 20:04

To musi być fajny widok:
jedziesz sobie spokojnie ulicą, a tu nagle wtacza się koło ciebie coś dużego i warczącego, w dodatku z kołami niekiedy większymi od samochodu.
Ciekawe, kto wygrywa sprinty spod świateł?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.09.2007 21:33
Strona 1 / 2
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon