Regulamin Forum
WINDA - pojazd komu...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

WINDA - pojazd komunikacji miejskiej (Ukraina)

Strona 2 / 2

A ja wrócę do wind niskopodłogowych, moim zdaniem do wind powinno się zamontować windy jakie były wykorzystywane w komunikacji miejskiej i powinny być oznaczone w rozkładzie jazdy windy jako kurs windy wyposażonej w windę do wózków inwalidzkich 😀


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.11.2006 00:04

Ktoś jakoś musi.

Więc niech to robi (jak to wcześniej napisałeś) dyrektor spółdzielni. Przecież za coś dostaje dużą kasę. Lokatorzy w dzisiejszych czasach to w 60% bezrobotni, więc taki nie do końca potrzebny wydatek jest im nie na rękę, a dodatkowo obciąża i tak już kiepską kieszeń. A dyrektor spółdzielni w ten sposób zamiast pierdzieć w stołek mógłby raz coś porządnego zrobic dla mieszkańców i pokrywać taki wydatek z własnej pensji. Niech poczuje, co w dzisiejszych czasach znaczy ubóstwo.

A ja wrócę do wind niskopodłogowych, moim zdaniem do wind powinno się zamontować windy jakie były wykorzystywane w komunikacji miejskiej i powinny być oznaczone w rozkładzie jazdy windy jako kurs windy wyposażonej w windę do wózków inwalidzkich

To ciekawe zwłaszcza, że wjazd wózkiem do windy nie wymaga platformy dla osób niepełnosprawnych ;).


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.11.2006 00:45
Esteban Martinez
Ikarus 280

Więc niech to robi (jak to wcześniej napisałeś) dyrektor spółdzielni. Przecież za coś dostaje dużą kasę.

I co jeszcze ma opłacać z własnej kieszeni? Malowanie klatek? Może okna niech jeszcze wszystkim wymieni? ROTFL.

Lokatorzy w dzisiejszych czasach to w 60% bezrobotni

To może jeszcze dajmy im darmowe przejazdy KM, albo dopłaty do mózgotrzepów…

więc taki nie do końca potrzebny wydatek jest im nie na rękę, a dodatkowo obciąża i tak już kiepską kieszeń.

Pewnie — niech włażą na 11 piętro piechotą, po co płacić…

A dyrektor spółdzielni w ten sposób zamiast pierdzieć w stołek mógłby raz coś porządnego zrobic dla mieszkańców i pokrywać taki wydatek z własnej pensji. Niech poczuje, co w dzisiejszych czasach znaczy ubóstwo.

Komunistyczne myślenie — precz z burżuazją, każdemu równo, ale g***o.
Typowa postawa roszczeniowa — jedni mają dużo, inni mniej, to zabrać bogatym i dać biednym. Opalony Andrzej byłby dumny.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.11.2006 01:02

To może jeszcze dajmy im darmowe przejazdy KM,

W sumie czemu nie? z tego, co pamiętam do niedawna tego typu usługi świadczyło MPK Rzeszów i źle na tym nie wyszli ;).

Pewnie — niech włażą na 11 piętro piechotą, po co płacić…

Nie o to chodzi. Chodzi o to, by winda była bezpłatna i dostępna bez ograniczeń, a nie po to, by ktoś nie mający tych kilku groszy (a zdarzają sie takie sytuacje niestety) musiał wchodzić np. na 11-ste piętro.

Typowa postawa roszczeniowa — jedni mają dużo, inni mniej, to zabrać bogatym i dać biednym

Wybacz, ale ja reprezentuję taką postawę, w jakiej patologii muszę egzystować. A że egzystuję w patologii ubóstwa toteż taką postawę reprezentuję i dopóki coś się nie zmieni to będę twierdził, że trzeba dać wszystkim po równo.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.11.2006 01:11
Esteban Martinez
Ikarus 280

W sumie czemu nie? z tego, co pamiętam do niedawna tego typu usługi świadczyło MPK Rzeszów i źle na tym nie wyszli 😉 .

Temu, że możesz wtedy zapomnieć o wysokim poziomie usług.

Chodzi o to, by winda była bezpłatna i dostępna bez ogrniczeń, a nie po to, by ktoś nie mający tych kilku groszy (a zdarzają sie takie sytuacje niestety) musiał wchodzić np. na 11-ste piętro.

W Polsce do czynszu jest dopisywana opłata za windę w wysokości mniej więcej kosztowi jabola, więc to aż tak dużo nie jest. A ktoś płacić za nią musi, z Bożej łaski jeździć nie będzie.

Wybacz, ale ja reprezentuję taką postawę, w jakiej patologii muszę egzystować. A że egzystuję w patologii ubóstwa toteż taką postawę reprezentuję i dopóki coś się nie zmieni to będę twierdził, że trzeba da wszystkim po równo.

Kilku mądrych też tak twierdziło i dlatego teraz jest u nas jak jest…


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.11.2006 01:14

Hihi, cały ten temat nadaje się do Strefy 51 i chyba zaraz go tam przeniosę

trzeba dać wszystkim po równo.

Od razu przypomniało mi się znane powiedzonko dot. RWPG i cytowane na tym forum juz kilkakrotnie. 😀

Lokatorzy w dzisiejszych czasach to w 60% bezrobotni, więc taki nie do końca potrzebny wydatek jest im nie na rękę, a dodatkowo obciąża i tak już kiepską kieszeń.

No naprawdę. Obciąża jak nie wiem co. 5 groszy to ja co drugi dzień znajduję na chodniku. A skoro winda ma funkcjonować to potrzebne są pieniądze. Może niewielkie dla każdego, ale jak z 1000 osób codziennie tyle zapłaci co najmniej 2 razy dziennie to uzbiera się ok. 20 zł, więc rocznie można zebrać nawet 8000 zł, które można już na tą windę przeznaczyć. Wychodzi więc że każdy ROCZNIE musiałby zapłacić 8 zł.- czy to dużo?

A poza tym we Włoszech windy są nawet na cmentarzach gdzie z uwagi na brak miejsca stawia się ogromne piętrowe ściany podobne do piętrowych parkingów po 4-5 pięter. jednak winda taka porusza się tak powoli, że w tym czasie można byłoby dwa razy wejść i zejść schodami. Ale co najważniejsze- są darmowe.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.11.2006 14:23

.

Lokatorzy w dzisiejszych czasach to w 60% bezrobotni

To może jeszcze dajmy im darmowe przejazdy KM, albo dopłaty do mózgotrzepów

MPK Legnica daje bezrobotnym którzy szukają pracy przejazdy za free


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.02.2007 00:26
Esteban Martinez
Ikarus 280

MPK Legnica daje bezrobotnym którzy szukają pracy przejazdy za free

Ale za wino owocowe siarkowane mają pełną odpłatność? 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.02.2007 01:21

A tego to nie wiem. Musiałbym pisać do MOPS-u albo czegoś takiego


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.02.2007 01:45
Esteban Martinez
Ikarus 280

A tego to nie wiem. Musiałbym pisać do MOPS-u albo czegoś takiego

OMG! :shocked: Jeśli tak jest, zaraz rzucam robotę i przeprowadzam się do Legnicy… :mruga:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.02.2007 02:01

Zapraszam w imieniu moim i legnickich MKM


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.02.2007 02:24

MPK Legnica daje bezrobotnym którzy szukają pracy przejazdy za free

1. nie MPK tylko miasto
2. maks. na 3 miesiące
3. tylko tym, którzy faktycznie szukają pracy
4. rygory są takie, że od października podobno tylko 8 osób na całą Legnicę z tego skorzystało


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.02.2007 15:29
J-31
 J-31
Administrator

Ale za wino owocowe siarkowane mają pełną odpłatność?

Zapraszam w imieniu moim i legnickich MKM

Zapraszasz Plocmastera na wino, czy do Legnicy ? :devil:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 9.02.2007 14:55

Zapraszasz Plocmastera na wino, czy do Legnicy ? :devil:

Ja zapraszam do Legnicy oczywiście, a co on będzie pił, jako spragniony podróżnik to nie mój interes. Chociaż u nas rewizorzy też lubią sobie walnąć piwko przed kursem (dla odwagi oczywiście :retard: )


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.02.2007 16:47

...i podpuszczać miłośników KM do krytykowania "góry", a następnie straszyć przekazaniem nagranych narzekań władzom przedsiębiorstwa.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 10.02.2007 02:45

Nie rozumiem o co ci chodzi, ja nie lubie kłamać tak mnie w domu nauczyli :retard:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 10.02.2007 12:18

Wracając do tematu, to rozwiązanie z płatnymi windami ma nawet sporo plusów:

-Mniej dzieciaków bawiących się windą 🙂
-winda nadjeżdża szybciej, bo mniej osób jej używa
-wzamian za płatną windę, można by obniżyć czynsz w którym opłata za windę powinna być zawarta - wiec jak ktoś chce być wysportowany i wchodzić po schodach, to stać go na kilka piw więcej, co by było zawsze trochę brzuszka do zrzucenia (motywacja! 🙂 )
-Winda zapewne byłaby w lepszym stanie
-mniejsze zużycie prądu przez windę 😛


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.03.2007 17:36

jak ktoś chce być wysportowany i wchodzić po schodach, to stać go na kilka piw więcej

Czyli staruszek nie będzie stać na tych kilka piw? 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.03.2007 21:09

No i brzuszek takiemu dziadkowi wolniej rośnie! Widzisz jakie to praktyczne? 😛


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.03.2007 01:06
J-31
 J-31
Administrator

No i brzuszek takiemu dziadkowi wolniej rośnie! Widzisz jakie to praktyczne?

I dłużej pożyje taki staruszek, bo podobno sport przedłuża życie :mruga:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.03.2007 10:28

A jak na 9 piętrze upadnie i poleci tak na 8. To też mu przedłuży życie?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 5.04.2007 02:46
J-31
 J-31
Administrator

A jak na 9 piętrze upadnie i poleci tak na 8. To też mu przedłuży życie?

Jeśli tylko upadnie - to zależy jak upadnie ... i na co lub na kogo 😀

Jeśli dodatkowo poleci - to nie za bardzo :retard:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 5.04.2007 12:47

A jak na 9 piętrze upadnie i poleci tak na 8. To też mu przedłuży życie

No, w zasadzie może nie, ale zauważ, ze taki koleś móglby dostać zawału, gdyby winda stanęła 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 13.04.2007 01:05
Strona 2 / 2
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon