Regulamin Forum
Zagadka
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Zagadka

Strona 2 / 2

Lampa to im chyba odpadła.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 12.11.2010 14:47
J-31
 J-31
Administrator

Ale do rzeczy - "linia" 2 na tym "tramwaju" jest tylko dlatego, że organizatorka happeningu otrzymała nr 2 na liście wyborczej do Rady Miasta.

No ładnie - jaka szczwana organizatorka. A my się spieramy o to gdzie ta "dwójka" powinna dojeżdżać :chytry:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.11.2010 16:13
Strona 2 / 2
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon