Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Strona 2 / 2
Poprzednie
Lampa to im chyba odpadła.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 12.11.2010 14:47
Ale do rzeczy - "linia" 2 na tym "tramwaju" jest tylko dlatego, że organizatorka happeningu otrzymała nr 2 na liście wyborczej do Rady Miasta.
No ładnie - jaka szczwana organizatorka. A my się spieramy o to gdzie ta "dwójka" powinna dojeżdżać :chytry:
Opublikowano : 12.11.2010 16:13
Strona 2 / 2
Poprzednie



