Regulamin Forum
Żarty/riposty plocm...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Żarty/riposty plocmastera

 pk
Administrator

Zainspirowany pomysłem kol. ppln, postanowiłem zrobić taki zbiór najśmieszniejszych/najlepszych tekstów, ripost plocmastera na KM-Forum.

I od razu proponuję przenieść ten temat do Strefy 51 😉

PS. Kto mi pomoże szukać szczęki?

http://www.google.pl

Owszem, jestem spamerem, który ciągle offtopicuje i ogólnie stanowi wrzód na odbycie administracji, ale dobrze o tym wiem! :retard:


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 3.05.2008 23:57
Esteban Martinez
Ikarus 280
 pk
Administrator


A ja mam jeszcze lepszą propozycję - autobus Jelcz 666S.
Cena - 666 666 zł.

Wprost przewspaniały. Zamawiam 3 sztuki do MZK Pierdziszewo Dolne — malowanie różowe w zielone kropki, instalacja CNG, a w środku laskomat z łechotaczem

A co do likwidacji linii - zlikwidujemy jedną, potem kolejną, potem 10, a potem odcinek sieci tramwajowej

Potem całą sieć, motyw znany i często przerabiany. Ale nie przejmujcie się tymi pomysłami, pewnie się czegoś nawąchał

jakieś 35% społeczeństwa to kretyni i trzeba się z tym pogodzić.


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 4.05.2008 00:35
Esteban Martinez
Ikarus 280

Mała pomyłka — nawąchał się bodajże KWN, nie ppln.

[ Dodano: 03 Maj 2008 23:22 ]
http://www.km-forum.com.pl/topics19/szefie-mamy-problem-vt3745,15.htm


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 4.05.2008 00:40

¯eś się na początek nie postarał zbytnio

Spokojnie. Inni użytkownicy wezmą się w garść i zrobimy 100 stron tego tematu :diabeł:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 4.05.2008 20:46
Esteban Martinez
Ikarus 280

Jakoś nie widać, żeby ktoś się brał


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 4.05.2008 21:00

Nie martw się, ploc. 😀
Ten temat urośnie tak jak nasze przedsiębiorstwo! 😛


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 4.05.2008 23:50
 S_S
Jelcz M101I Salus

A jaką to posadę objąłeś - lakiernik, projektant czy też dealer ?

Sprząta EN57 (nie mam na myśli pociągu 😉 ) w siedzibie głównej firmy 😀

:retard: Całkiem ciekawe.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 20.05.2008 15:55
Esteban Martinez
Ikarus 280

http://www.km-forum.com.pl/topics21/neobus-smietnik-vt4385,30.htm
A może byś tak naleśniku nie wyrywał z kontekstu, żebym wyszedł na głupka?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 20.05.2008 16:46
 pk
Administrator

Wyciąg z fiu... tzn. ze spamboxa 😉
Trochę słaby, ale co tam 😛

A kto powiedział, że TyLyGy jest, ekhmm, aktywnym członkiem stowarzyszenia? Może tylko tam pracuje. Nie piszcie takich rzeczy, bo w końcu mnie znienawidzi

Widzę, że J-31 ostatnio teksty ma jakby lepsze

@ploc: Przecież może pracować na umowę o dzieło - wywiad z członkami (jak to śmiesznie w tym kontekście brzmi )

Kręcić przeprowadzany przez siebie wywiad z członkiem, to musi być okropne


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.05.2008 19:04
J-31
 J-31
Administrator

Hmmm. I znów muszę poczytać dogłębniej SB :chytry:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.05.2008 13:32
 pk
Administrator

Zbiór sławnych cytatów z forum powrócił do sieci 🙂
https://bashkmf.blogspot.com/


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 14.09.2025 11:49
Esteban Martinez
Ikarus 280

No, ewaporowałeś mi jedną czwartą treści tu stworzonych, to chociaż to jest.

Ale w sumie słabe te teksty.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 14.09.2025 15:17
J-31
 J-31
Administrator

Cześć Plocmaster 🙂

Esteban Martinez ... na Prezydenta 🙂

 


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 14.09.2025 15:36
 pk
Administrator

Opublikowane przez: Esteban Martinez
No, ewaporowałeś mi jedną czwartą treści tu stworzonych, to chociaż to jest.
Nie wszystko się zawsze da przenieść bez strat.

Żarty żartami, ale tym razem tylko proszę o brak fekalnych wątków. To forum ma być poważnym miejscem do dyskusji 😉

 


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 14.09.2025 17:08
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon