Regulamin Forum
Zainspirowany pomysłem kol. ppln, postanowiłem zrobić taki zbiór najśmieszniejszych/najlepszych tekstów, ripost plocmastera na KM-Forum.
I od razu proponuję przenieść ten temat do Strefy 51 😉
PS. Kto mi pomoże szukać szczęki?
Owszem, jestem spamerem, który ciągle offtopicuje i ogólnie stanowi wrzód na odbycie administracji, ale dobrze o tym wiem! :retard:
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
¯eś się na początek nie postarał zbytnio
[ Dodano: 03 Maj 2008 22:22 ]
http://www.km-forum.com.pl/topics19/jakiej-muzyki-sluchacie-vt693,450.htm#105554
http://www.km-forum.com.pl/topics55/zdjecia-sklejonych-modeli-vt3520,1245.htm#131167
http://www.km-forum.com.pl/topics25/superszybka-kolej-w-polsce-vt1248,165.htm#129829
[ Dodano: 03 Maj 2008 22:27 ]
http://www.km-forum.com.pl/topics20/mierdzacy-radomianin-w-autobusie-czyli-o-bezdomnych-vt3731,15.htm#123587 i post J-31 przed nim
[ Dodano: 03 Maj 2008 22:29 ]
http://www.km-forum.com.pl/topics19/od-czego-jest-ochrona-w-km-post-przesmiewczy-vt4170.htm Co post, to arcydzieło
![]()
A ja mam jeszcze lepszą propozycję - autobus Jelcz 666S.
Cena - 666 666 zł.Wprost przewspaniały. Zamawiam 3 sztuki do MZK Pierdziszewo Dolne — malowanie różowe w zielone kropki, instalacja CNG, a w środku laskomat z łechotaczem
A co do likwidacji linii - zlikwidujemy jedną, potem kolejną, potem 10, a potem odcinek sieci tramwajowej
Potem całą sieć, motyw znany i często przerabiany. Ale nie przejmujcie się tymi pomysłami, pewnie się czegoś nawąchał
jakieś 35% społeczeństwa to kretyni i trzeba się z tym pogodzić.
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Mała pomyłka — nawąchał się bodajże KWN, nie ppln.
[ Dodano: 03 Maj 2008 23:22 ]
http://www.km-forum.com.pl/topics19/szefie-mamy-problem-vt3745,15.htm
¯eś się na początek nie postarał zbytnio
Spokojnie. Inni użytkownicy wezmą się w garść i zrobimy 100 stron tego tematu :diabeł:
Jakoś nie widać, żeby ktoś się brał
Nie martw się, ploc. 😀
Ten temat urośnie tak jak nasze przedsiębiorstwo! 😛
A jaką to posadę objąłeś - lakiernik, projektant czy też dealer ?
Sprząta EN57 (nie mam na myśli pociągu 😉 ) w siedzibie głównej firmy 😀
:retard: Całkiem ciekawe.
http://www.km-forum.com.pl/topics21/neobus-smietnik-vt4385,30.htm
A może byś tak naleśniku nie wyrywał z kontekstu, żebym wyszedł na głupka?
Wyciąg z fiu... tzn. ze spamboxa 😉
Trochę słaby, ale co tam 😛
A kto powiedział, że TyLyGy jest, ekhmm, aktywnym członkiem stowarzyszenia? Może tylko tam pracuje. Nie piszcie takich rzeczy, bo w końcu mnie znienawidzi
Widzę, że J-31 ostatnio teksty ma jakby lepsze
@ploc: Przecież może pracować na umowę o dzieło - wywiad z członkami (jak to śmiesznie w tym kontekście brzmi )
Kręcić przeprowadzany przez siebie wywiad z członkiem, to musi być okropne
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Hmmm. I znów muszę poczytać dogłębniej SB :chytry:
Zbiór sławnych cytatów z forum powrócił do sieci 🙂
https://bashkmf.blogspot.com/
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
No, ewaporowałeś mi jedną czwartą treści tu stworzonych, to chociaż to jest.
Ale w sumie słabe te teksty.
Cześć Plocmaster 🙂
Esteban Martinez ... na Prezydenta 🙂
No, ewaporowałeś mi jedną czwartą treści tu stworzonych, to chociaż to jest.Nie wszystko się zawsze da przenieść bez strat.
Żarty żartami, ale tym razem tylko proszę o brak fekalnych wątków. To forum ma być poważnym miejscem do dyskusji 😉
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.



