Regulamin Forum
Zamawiam MAN-a NL313-15 i Solarisa Urbino 18 III 🙂
MAN w malowaniu Polickich.
Solaris w malowaniu Gdańskim. :mruga:
Ale duży czy mały??
Duże. 🙂
Do poprzedniego posta dodałem jeszcze jeden bus.
Ja zamawiam Irizara Century PPKS Zgorzelec. 🙂 Dużego!
Ja zamawiam Irizara Century PPKS Zgorzelec. 🙂 Dużego!
Zapomniałem dodać autobusy miejskie tylko.
Bartej10:
NL 313-15 SPPK Police
SU 18III ZKM Gdańsk
Plik
Solaris Urbino III 18 MAN NL313-15
Ale ładne, wielkie dzięki.
I jeszcze chciał bym Solarisa Urbino 12 III w malowaniu Gdańskim. 🙂 :retard:
Hmmm. Dobra Neo. To ja bym prosił o SU 18 III MZA Warszawa oraz MAN NL2x3 ITS Michalczewski 😛
Ja NG313 z Poznania, małe.
www.mzk804.prv.pl wejdźcie w dział Bahn i ściągnijcie plik pojazdy. To są te "duże" pojazdy Neo. A przerobić na inny kolor to każdy potrafi...
Korzystając z tematu zrobiłem kilka pojazdów do Bahn większość z nich pochodzi z mojego miasta Oświęcim, ale też są inne pojazdy. Wszystkie są w kolorze żółtym bo tworzyłem je do mojej własnej symulacji. Pojazdy są duże, na pewno będą jakieś błędy typu za długi za wysoki, no ale cóż nie jestem artystą i nie umiem dokładnie przerysować. Do otwarcia tych pojazdów jest potrzebny program Caredit
http://www.uploader.pl/file/39426/mzk.rar.html -w zestawie znajdują się niektóre autobusy MZK Oświęcim:
-Dab: 12-1200B-odnowione,7-1200B,6-12-TL11/3,6-3-TL11/3
-Neoplan: N4009NF
-Jelcz: M081MB,L100I
-Autosan: H6-20.03,H6
http://www.uploader.pl/file/39430/pksis.rar.html -w tym zestawie znajdują się niektóre pojazdy PKSiS Oświęcim:
-Autosan: H9-21,H10-10,H10-miejski i H9-35-którego nigdy nie było w PKSiS
-Man: Lion's Coach
-Scania:Irizar InterCentury
-Ikarus: P160 Zemun
-Heuliez: GX 187
-Setra: S209
http://www.uploader.pl/file/39433/moje.rar.html - Tu się znajdują różne autobusy rzeczywiste i fikcyjne
-Mercedes: Citaro,O520 Cito
-Dab: 15-1200B,11-086S
-Fikcyjne: autobus na L.rekreacyjne,12-metrowy,4-metrowy,dwupiętrowy
http://www.uploader.pl/file/39434/new-jelcz.rar.html Tu się znajdują nowe Jelcze:
M121,M121 CNG,M120,M181,M181 Klima
http://www.uploader.pl/file/39435/new-sola.rar.html Tu się znajdują nowe Solarisy:
SU 12 CNG,SU 15 CNG,SU 18 CNG,SU 18 Hibrid
http://www.uploader.pl/file/39436/alpino.rar.html Tu się znajduje tylko Solaris Alpino
A ja pochwalę się swoim najnowszym nabytkiem :mruga:
Otóż mieszkańcy Warszawy jeszcze trochę muszą poczekać na "Pumę" vel lodówkę. A tymczasem mieszkańcy mojego miasta już mogą z niej skorzystać. 😛
Wczoraj, zrobiłem model "Pumy" do Bahna. Jeździ i spisuje się nieźle 🙂
A tutaj jedzie w górę. Widać jej tył
a co sie robi po ściągnięciu pliku z pojazdami bo jak ściągam to nie chcą mi się dodawać do tego programu
Pliki o rozszerzeniach nfz, ufg lub uzz dajesz np. do głównego katalogu Bahn. Następnie uruchamiasz Bahn, z menu plik wybierasz Symbole graficzne użytkownika i dalej Pojazdy. W okienku, które się pojawi klikasz wybierz i szukasz na liście pliku z pojazdami, który chcesz użyć. Klikasz użyj, ok. Teraz z menu Pociągi wybierasz Zainstaluj zestaw, następnie Pojazdy użytkownika. Pojawi się lista, z której wybierzesz zestaw klikając na niego dwukrotnie lub za pomocą guzika ok.
Jeśli plik z pojazdami ma rozszerzenie fgs, to musisz najpierw otworzyć go w programie GrafikEditor http://inlog.pl/bahn/download/install/ge10b2en.php Po wczytaniu pliku do programu wybierasz z menu File polecenie Export as i dzięki temu zamiast jednego pliku fgs będziesz miał dwa ufg i uzz
Ja się słabo znam, więc powiedzcie mi, na jakim programie robi się pojazdy do symulatoru?
http://www.km-forum.com.pl/topics18/bahn-pytania-i-odpowiedzi-vt718,75.htm
Np. tutaj piszcie o problemach a nie spamujecie ! W kółko te same tematy są poruszane. Jeśli nie możecie zrozumieć to odstawcie Bahn a zajmijcie sie mniej ambitnymi programami.
Gdzie sie rodzą tacy ludzie? :confused:
Czy macie może informacje lub wiedzegdzie można znaleźć pojazdy PKP Energetyka ? Szukam, szukam i nic a własne za grzyba nie wychodza mi na Caredi
Marzena
A tutaj patrzałeś? :chytry:
:strzałka: http://inlog.pl/bahn/download.php?dir=fgs
Tu raczej nie ma ale sam jakoś sobie zrobiłem na wspomnianym Caredi. Nawet fajnie wyszło.Dzięki Neo za popowiedź
Marzena
Sam nawet kiedyś w NFZ-edit stworzyłem Tabor MPK Włocławek,
nawet z odrobiną Fantazji (SU21 czy tramwaje we Włocławku).
Barwy wyszły mi nawet podobne do Wrocławia.
-------------------------------------------------------
Mój 30 post ! i awans
MPK Włocławek: Tyle rodzin biletów ile lini podmiejskich rozbieżność cen biletów wynosi 70 gr (2.60-3.30zł)
Sam nawet kiedyś w NFZ-edit stworzyłem Tabor MPK Włocławek,
nawet z odrobiną Fantazji (SU21 czy tramwaje we Włocławku).
Barwy wyszły mi nawet podobne do Wrocławia.
Ja nawet mam autobusy w barwach MPK Włocławek. I są to wyłącznie Solarisy od Alpino aż do SU18 😉
Ja niestety mam wciąż problemy z odpaleniem NFZ, toteż dawno, dawno temu zrobiłem ST12, ST15 oraz ST18. Niestety nie są tak piękne jak Twój model, ale całkiem przyjemnie ozdabiają mi symulację 😉
Niestety ale nadal autor NFZ-edit nie pomyślał nad stworzeniem nowszej wersji tego programu. Aby była obsługa Zoom 2 jak i Zoom 4 🙁 czyli nadal trzeba się męczyć z budowanym edytorem w programie, który nie do końca jest wygodny.
MPK Włocławek: Tyle rodzin biletów ile lini podmiejskich rozbieżność cen biletów wynosi 70 gr (2.60-3.30zł)
Czy mozna na bahnie na danym składzie tramwajowym lub autobusie zrobic jego numer boczny aby było widac jaki pojazd jedzie ?
Marzena





