Regulamin Forum
[BAHN] Pojazdy
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[BAHN] Pojazdy

Strona 1 / 11
NEO
 NEO
Jelcz M121M

Przyjmuje zamówienia na pojazdy do BAHN-na
Na te duże:

Jak i na te małe:


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.08.2006 11:47

Zamawiam MAN-a NL313-15 i Solarisa Urbino 18 III 🙂

MAN w malowaniu Polickich.
Solaris w malowaniu Gdańskim. :mruga:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 11:51
NEO
 NEO
Jelcz M121M

Ale duży czy mały??


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.08.2006 11:52

Duże. 🙂

Do poprzedniego posta dodałem jeszcze jeden bus.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 11:53
 S_S
Jelcz M101I Salus

Ja zamawiam Irizara Century PPKS Zgorzelec. 🙂 Dużego!


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 12:11
NEO
 NEO
Jelcz M121M

Ja zamawiam Irizara Century PPKS Zgorzelec. 🙂 Dużego!

Zapomniałem dodać autobusy miejskie tylko.

Bartej10:

NL 313-15 SPPK Police

SU 18III ZKM Gdańsk

Plik
Solaris Urbino III 18 MAN NL313-15


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.08.2006 12:16

Ale ładne, wielkie dzięki.

I jeszcze chciał bym Solarisa Urbino 12 III w malowaniu Gdańskim. 🙂 :retard:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 12:23
J-31
 J-31
Administrator

Hmmm. Dobra Neo. To ja bym prosił o SU 18 III MZA Warszawa oraz MAN NL2x3 ITS Michalczewski 😛


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 12:42

Ja NG313 z Poznania, małe.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 14:48

www.mzk804.prv.pl wejdźcie w dział Bahn i ściągnijcie plik pojazdy. To są te "duże" pojazdy Neo. A przerobić na inny kolor to każdy potrafi...


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.08.2006 21:03

Korzystając z tematu zrobiłem kilka pojazdów do Bahn większość z nich pochodzi z mojego miasta Oświęcim, ale też są inne pojazdy. Wszystkie są w kolorze żółtym bo tworzyłem je do mojej własnej symulacji. Pojazdy są duże, na pewno będą jakieś błędy typu za długi za wysoki, no ale cóż nie jestem artystą i nie umiem dokładnie przerysować. Do otwarcia tych pojazdów jest potrzebny program Caredit

http://www.uploader.pl/file/39426/mzk.rar.html -w zestawie znajdują się niektóre autobusy MZK Oświęcim:
-Dab: 12-1200B-odnowione,7-1200B,6-12-TL11/3,6-3-TL11/3
-Neoplan: N4009NF
-Jelcz: M081MB,L100I
-Autosan: H6-20.03,H6

http://www.uploader.pl/file/39430/pksis.rar.html -w tym zestawie znajdują się niektóre pojazdy PKSiS Oświęcim:
-Autosan: H9-21,H10-10,H10-miejski i H9-35-którego nigdy nie było w PKSiS
-Man: Lion's Coach
-Scania:Irizar InterCentury
-Ikarus: P160 Zemun
-Heuliez: GX 187
-Setra: S209

http://www.uploader.pl/file/39433/moje.rar.html - Tu się znajdują różne autobusy rzeczywiste i fikcyjne
-Mercedes: Citaro,O520 Cito
-Dab: 15-1200B,11-086S
-Fikcyjne: autobus na L.rekreacyjne,12-metrowy,4-metrowy,dwupiętrowy

http://www.uploader.pl/file/39434/new-jelcz.rar.html Tu się znajdują nowe Jelcze:
M121,M121 CNG,M120,M181,M181 Klima

http://www.uploader.pl/file/39435/new-sola.rar.html Tu się znajdują nowe Solarisy:
SU 12 CNG,SU 15 CNG,SU 18 CNG,SU 18 Hibrid

http://www.uploader.pl/file/39436/alpino.rar.html Tu się znajduje tylko Solaris Alpino


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.05.2007 14:16
J-31
 J-31
Administrator

A ja pochwalę się swoim najnowszym nabytkiem :mruga:

Otóż mieszkańcy Warszawy jeszcze trochę muszą poczekać na "Pumę" vel lodówkę. A tymczasem mieszkańcy mojego miasta już mogą z niej skorzystać. 😛

Wczoraj, zrobiłem model "Pumy" do Bahna. Jeździ i spisuje się nieźle 🙂

Oto model

A tak wygląda na symulacji 😉

A tutaj jedzie w górę. Widać jej tył

A tak prezentuje się w nocy


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 19.06.2007 10:40

a co sie robi po ściągnięciu pliku z pojazdami bo jak ściągam to nie chcą mi się dodawać do tego programu


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.07.2007 22:24

Pliki o rozszerzeniach nfz, ufg lub uzz dajesz np. do głównego katalogu Bahn. Następnie uruchamiasz Bahn, z menu plik wybierasz Symbole graficzne użytkownika i dalej Pojazdy. W okienku, które się pojawi klikasz wybierz i szukasz na liście pliku z pojazdami, który chcesz użyć. Klikasz użyj, ok. Teraz z menu Pociągi wybierasz Zainstaluj zestaw, następnie Pojazdy użytkownika. Pojawi się lista, z której wybierzesz zestaw klikając na niego dwukrotnie lub za pomocą guzika ok.

Jeśli plik z pojazdami ma rozszerzenie fgs, to musisz najpierw otworzyć go w programie GrafikEditor http://inlog.pl/bahn/download/install/ge10b2en.php Po wczytaniu pliku do programu wybierasz z menu File polecenie Export as i dzięki temu zamiast jednego pliku fgs będziesz miał dwa ufg i uzz


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.07.2007 11:04

Ja się słabo znam, więc powiedzcie mi, na jakim programie robi się pojazdy do symulatoru?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 19.09.2007 20:16

http://www.km-forum.com.pl/topics18/bahn-pytania-i-odpowiedzi-vt718,75.htm
Np. tutaj piszcie o problemach a nie spamujecie ! W kółko te same tematy są poruszane. Jeśli nie możecie zrozumieć to odstawcie Bahn a zajmijcie sie mniej ambitnymi programami.
Gdzie sie rodzą tacy ludzie? :confused:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 19.09.2007 20:43
Gullit
Solaris Urbino 8.6

Czy macie może informacje lub wiedzegdzie można znaleźć pojazdy PKP Energetyka ? Szukam, szukam i nic a własne za grzyba nie wychodza mi na Caredi


Marzena

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 21.08.2009 10:39
NEO
 NEO
Jelcz M121M

A tutaj patrzałeś? :chytry:
:strzałka: http://inlog.pl/bahn/download.php?dir=fgs


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.08.2009 14:15
Gullit
Solaris Urbino 8.6

Tu raczej nie ma ale sam jakoś sobie zrobiłem na wspomnianym Caredi. Nawet fajnie wyszło.Dzięki Neo za popowiedź


Marzena

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 21.08.2009 15:21
Jelcz M101I Salus

Sam nawet kiedyś w NFZ-edit stworzyłem Tabor MPK Włocławek,
nawet z odrobiną Fantazji (SU21 czy tramwaje we Włocławku).
Barwy wyszły mi nawet podobne do Wrocławia.

-------------------------------------------------------
Mój 30 post ! i awans


MPK Włocławek: Tyle rodzin biletów ile lini podmiejskich rozbieżność cen biletów wynosi 70 gr (2.60-3.30zł)

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.08.2009 15:51
J-31
 J-31
Administrator

Sam nawet kiedyś w NFZ-edit stworzyłem Tabor MPK Włocławek,
nawet z odrobiną Fantazji (SU21 czy tramwaje we Włocławku).
Barwy wyszły mi nawet podobne do Wrocławia.

Ja nawet mam autobusy w barwach MPK Włocławek. I są to wyłącznie Solarisy od Alpino aż do SU18 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.08.2009 16:07
Jelcz M121M

Jako że nikt nic ostatnio nie prezentował.. to ja coś zaprezentuje, może ciekawe może nie, ale z nudów ostatnio zrobiłem Solarisa Trollino do Bahn-a, nie wiem czy już ktoś prezentował więc proszę:

Opinie mile widziane 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.10.2009 23:50
J-31
 J-31
Administrator

Ja niestety mam wciąż problemy z odpaleniem NFZ, toteż dawno, dawno temu zrobiłem ST12, ST15 oraz ST18. Niestety nie są tak piękne jak Twój model, ale całkiem przyjemnie ozdabiają mi symulację 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 31.10.2009 15:40
Jelcz M101I Salus

Niestety ale nadal autor NFZ-edit nie pomyślał nad stworzeniem nowszej wersji tego programu. Aby była obsługa Zoom 2 jak i Zoom 4 🙁 czyli nadal trzeba się męczyć z budowanym edytorem w programie, który nie do końca jest wygodny.


MPK Włocławek: Tyle rodzin biletów ile lini podmiejskich rozbieżność cen biletów wynosi 70 gr (2.60-3.30zł)

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 31.10.2009 18:51
Gullit
Solaris Urbino 8.6

Czy mozna na bahnie na danym składzie tramwajowym lub autobusie zrobic jego numer boczny aby było widac jaki pojazd jedzie ?


Marzena

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.11.2009 05:31
Strona 1 / 11
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon