Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Strona 11 / 11
Poprzednie
Witam ❗
Wczoraj posiedziałem troche przy NFZ-cie i dorobiłem ZOOM 2 do solowego i przegubowego MAN-a III generacji. Oto parę screenów:
A oto link do pobrania:
http://speedy.sh/zJMxZ/man.nfz
Niedługo moze kolejne nowosci 😉
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.02.2012 13:46
Nie powiem, wyglądają dość fajnie 😉
Opublikowano : 26.02.2012 15:17
Nieźle. Modele całkiem fajne 🙂
Opublikowano : 26.02.2012 20:07
Dzięki 😉
Niedługo kolejne modele będą 😉
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.02.2012 21:31
Zrobię taki drobny off-topic ale związany z tematem
Czy ktoś już próbował robić pojazdy w formacie zoom4 (.fz4) ?
MPK Włocławek: Tyle rodzin biletów ile lini podmiejskich rozbieżność cen biletów wynosi 70 gr (2.60-3.30zł)
Opublikowano : 2.03.2012 18:58
Strona 11 / 11
Poprzednie



