Regulamin Forum
[BAHN] Pojazdy
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[BAHN] Pojazdy

Strona 11 / 11
NEO
 NEO
Jelcz M121M

Witam ❗

Wczoraj posiedziałem troche przy NFZ-cie i dorobiłem ZOOM 2 do solowego i przegubowego MAN-a III generacji. Oto parę screenów:



A oto link do pobrania:
http://speedy.sh/zJMxZ/man.nfz

Niedługo moze kolejne nowosci 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.02.2012 13:46
Marcin N
MAN Lion's City

Nie powiem, wyglądają dość fajnie 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.02.2012 15:17
J-31
 J-31
Administrator

Nieźle. Modele całkiem fajne 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.02.2012 20:07
NEO
 NEO
Jelcz M121M

Dzięki 😉

Niedługo kolejne modele będą 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.02.2012 21:31
Coffee
Isuzu Citiport

Przechodzi ostatnie poprawki, po czym zostanie przerysowany i dostosowany do wersji od 3.82, aż do najnowszej:


22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 2.03.2012 14:27
Jelcz M101I Salus

Zrobię taki drobny off-topic ale związany z tematem

Czy ktoś już próbował robić pojazdy w formacie zoom4 (.fz4) ?


MPK Włocławek: Tyle rodzin biletów ile lini podmiejskich rozbieżność cen biletów wynosi 70 gr (2.60-3.30zł)

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 2.03.2012 18:58
Strona 11 / 11
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon