Regulamin Forum
[MaSzyna] Sceneria-...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[MaSzyna] Sceneria-Edytor Rainsted

Kolejorz
Jelcz M101I Salus

Czy ktoś robił scenerię w rainstedzie i pomógłby mi w wyjaśnieniu co jak robić? 😐 Bo ja z kursów autora Ra nie bardzo rozumiem co jak robić. 😥 A tutaj początek realistycznej scenerii Toruń-Iława, tylko mapy orto itp. :diabeł: nauczyłem się tego robić a reszty nie wiem co dalej. http://eu07.pl/userfiles/22046/test-rsfdata.zip 😐

W necie widziałem jakiś poradnik ale to wszystkiego nie tłumaczy by pojąć co dalej :confused: http://www.youtube.com/watch?v=eh4xTWJWTZ4

[ Dodano: 2013-11-05, 20:02 ]
Chyba nikt nie jest zainteresowany. 🙁


Poprzedni nick Kolejorz91

Na forum od 1.08.2012

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 1.11.2013 23:11
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon