Regulamin Forum
[SIMT MHD] Czeski s...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[SIMT MHD] Czeski symulator komunikacji miejskiej

Kratownica

Wydaje mi się, że nie ma tematu na temat tego symulatora 😉

Jeśli ktoś ma ochotę pojeździć zarówno autobusem, jak i tramwajem i trolejbusem to gorąco polecam. Wersja demo jest bezpłatna natomiast za wersję złotą trzeba zapłacić - 3 miesiące to koszt 140 koron czeskich, rok - 350, 2 lata - 550, 4 lata - 950. Według mnie, gra posiada wszystkie zalety symulatora tego typu. Dodatkowo, chyba jako jedna z niewielu daje wybór pomiędzy trzema środkami transportu spotykanymi w komunikacji miejskiej. Oprócz tego, mamy pasażerów, ruch samochodowy, barierki i latarnie, w które wjechanie powoduje, że musimy odwiedzić warsztat lakiernika, myjnię, sygnalizację świetlną, przejazdy kolejowe, przez które przejeżdżają pociągi i wiele innych. Spotkamy zarówno linie przez pola i lasy jak i takie, do których w godzinach szczytu pasażerowie nie mieszczą się do przeguba.

Jeśli jeszcze ktoś nie został zachęcony to zapraszam tutaj: http://simt-mhd.net/

Strona jest po angielsku, czesku i słowacku, więc podstawowa znajomość któregoś z tych języków nieco ułatwia sprawę 😉


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 10.02.2018 14:16
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon