Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Witam. Znalazłem taki stary symulator ISDR dość tajemniczy. Niestety jego download zgasł. Wiecie coś o tym?
http://www.kontrakt-bhp.com.pl:80/paul/kolej/osielec.ph p"> http://web.archive.org/web/20071025033643/http://www.kontrakt-bhp.com.pl:80/paul/kolej/osielec.php
Pozdrawiam
Rozpoczynający temat Opublikowano : 20.05.2017 17:44



