Regulamin Forum
[Trainz 2009] Fikcy...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Trainz 2009] Fikcyjna mapa

jakubg1
Mercedes Sprinter

Witam,
dziś mam okazję rozgłosić jeszcze nie ukończony, ale fikcyjny projekt linii kolejowej (długość ok. 35km!!!) linię IMK (Kobaszewo, Krewetkowo -> Krewetkowo Gł. aż do fragmentu (już zelektryfikowanego) linią CMK "niewłaściwą" do linii CMK właściwej (tak jak jest w realu) do Poznania. Mapka w ostatecznej wersji będzie miała długość ok. 120km, czyli mojej najdłuższej w historii Trainz. Większość pociągów prowadzą gagary, rzadziej fiaty i SU46. Pierwsze kroki IMK są zalesione, i z tego powodu zwykle jadą tylko wagony Kgns oraz wagony Eaos (skąd?) Nie ma tu kopalni ani punktów przeładunkowych, z powodu że lokomotywy podczas manewrach na ostatnich stacjach miały czerwone światło musiałem wstawić sygnalizatory niewidoczne. Tory zelektryfikowane na zwrotnicach są połączone napiętą linią (kablem). Screeny dam później.

[ Dodano: 2013-09-10, 14:47 ]
Screeny:

przystanek, na którym na razie kończy się trasa (Gadowice);

rozpoczynająca trakcję stacja;

Begedice;

tunel wjazdowy do Begedic za przystankiem Begedice Wschód;

zakręt przed tunelem wjazdowym i przystankiem Begedice Wschód;

Kobaszewo;

Krewetkowo;

Krewetkowo Gł.


Zbanowany.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.09.2013 18:14
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon