Regulamin Forum
[Trainz 2009] Probl...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Trainz 2009] Problemy

jakubg1
Mercedes Sprinter

Witam. Otóż mam problem z zainstalowaniem kabiny EU07 na TS09. Po chwili od przeciągnięcia wyskakują dwa błędy:
Unable to load source texture 'hash-31/local/tex/eu07nawrotnik.convert-tex' (czy coś podobnego, drugi błąd jest podobny) a po kolejnej chwili wysypuje cały content manager. Proszę o pomoc. (rozwiązane, proszę nie zamykać bo mam inny problem, szczegóły tu :D)


Zbanowany.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 11.02.2014 20:07
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon