Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
No właśnie, co z nim? Podobno już gotowy, na testach jeździ...
To inaczej - tu jest fotka http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?p=10861607#post10861607 - autorem zdjęcia jest użytkownik "nitrograd"
Ostatni raz takie coś, jak wstawianie fotki bez wiedzy i zgody autora. Dzięki dla Wilchelma za szybką reakcję- mod. Damhan
Jakby co, to ja siedziałem cicho!
Rozpoczynający temat Opublikowano : 17.12.2006 00:10



