Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Mamy nowy model z rodziny Solarisa Tramino - Tramino XL. Solaris Bus & Coach zaprezentował ten wagon w Lipsku. Tramwaj ma długość 38m
A tu jeszcze jeden artykuł - z większą ilością zdjęć
Wychodzi na to, że wagon ma wózki skrętne... i coś mi się widzi, że jego ofertę mamy szansę zobaczyć w Warszawie (oczywiście nie w tej konfiguracji, bo nasze wagony mają mieć max 33m), szczególnie, że słyszałem już głosy jakoby firma będzie chciała startować do stołecznego przetargu w konsorcjum ze Stadlerem 😉
Zresztą która firma by nie chciała - 213 wagonów piechotą nie chodzi :mruga:
Rozpoczynający temat Opublikowano : 13.02.2017 16:35



