Regulamin Forum
Setra S31x - płyny
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Setra S31x - płyny

shakkie
Isuzu Citiport

Czy któryś z forumowiczów wie (Google milczy) gdzie są zbiorniki płynu do spryskiwaczy i hamulcowego w Setrach S312HD i 315HD? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Edycja 26.01 - z tym płynem hamulcowym to chyba zrobiłem z siebie strasznego durnia :retard:


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.01.2015 12:21
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon