Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Czy któryś z forumowiczów wie (Google milczy) gdzie są zbiorniki płynu do spryskiwaczy i hamulcowego w Setrach S312HD i 315HD? Z góry dzięki za odpowiedzi.
Edycja 26.01 - z tym płynem hamulcowym to chyba zrobiłem z siebie strasznego durnia :retard:
Rozpoczynający temat Opublikowano : 21.01.2015 12:21



