Regulamin Forum
Moderus Beta MF19/2...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Moderus Beta MF19/24AC

J-31
 J-31
Administrator

Tak sobie oglądam fotki wrocławskiej Bety, a w zasadzie kilku Bet. I mam takie wrażenie, że chyba ciut lepiej by wyglądała gdyby:

- po pierwsze primo producent zainstalował czarne zderzaki - takie jak np. w wagonach dla Tramwajów Śląskich
- po drugie primo - matko święta czemu taki ciemny granat metali. W zasadzie nie widać tramwaju.

MPK chyba zmienia barwy swoich wagonów z jasnego błękitu na ciemny granatowy metalik, bo PESy też takie są. 😎

Niby kolorystyka nie ma znaczenia w eksploatacji czy komforcie, ale jeżeli tramwaj ma ciemne barwy, to jest słabo widoczny na drodze, a to już temat o bezpieczeństwie, szczególnie dla osób niedowidzących. 😉


Ten temat został zmodyfikowany 8 miesięcy temu przez pk
Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.02.2016 13:24
 pk
Administrator

Coś niecoś o Moderusach Beta MF19AC: https://transportnews.eu/tabor/tramwaje/niskopodlogowe-2000/moderus-beta-mf19

I nowy artykuł o MF24AC: https://transportnews.eu/tabor/tramwaje/niskopodlogowe-2000/moderus-beta-mf24


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 9.11.2025 23:27
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon