Regulamin Forum
Tak sobie oglądam fotki wrocławskiej Bety, a w zasadzie kilku Bet. I mam takie wrażenie, że chyba ciut lepiej by wyglądała gdyby:
- po pierwsze primo producent zainstalował czarne zderzaki - takie jak np. w wagonach dla Tramwajów Śląskich
- po drugie primo - matko święta czemu taki ciemny granat metali. W zasadzie nie widać tramwaju.
MPK chyba zmienia barwy swoich wagonów z jasnego błękitu na ciemny granatowy metalik, bo PESy też takie są. 😎
Niby kolorystyka nie ma znaczenia w eksploatacji czy komforcie, ale jeżeli tramwaj ma ciemne barwy, to jest słabo widoczny na drodze, a to już temat o bezpieczeństwie, szczególnie dla osób niedowidzących. 😉
Coś niecoś o Moderusach Beta MF19AC: https://transportnews.eu/tabor/tramwaje/niskopodlogowe-2000/moderus-beta-mf19
I nowy artykuł o MF24AC: https://transportnews.eu/tabor/tramwaje/niskopodlogowe-2000/moderus-beta-mf24
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.



