Regulamin Forum
Przetargi na dostaw...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Przetargi na dostawę nowych tramwajów

Strona 2 / 16

Swoją drogą ciekawe jak je przewiozą z fabryki w Pilznie do Wrocławia bo jakby nie było 30m mają te tramawaje. Najprawdopodobniej zrobią to na jakiś platformach drogowych.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.11.2005 00:59

Swoją drogą ciekawe jak je przewiozą z fabryki w Pilznie do Wrocławia bo jakby nie było 30m mają te tramawaje. Najprawdopodobniej zrobią to na jakiś platformach drogowych.

Tak samo jak Combino przywiozą,pewnie do wieczora odczekają pod miastem a po zmroku wjadą do miasta(takie są przepisy jakieś).


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.11.2005 11:23

Swoją drogą ciekawe jak je przewiozą z fabryki w Pilznie do Wrocławia bo jakby nie było 30m mają te tramawaje. Najprawdopodobniej zrobią to na jakiś platformach drogowych.

Normalnie, na lawecie.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.11.2005 11:45

Albo pociągiem i wysadzą je na jakiejś stacji blisko zajezdni, na której mają stacjonować. Słyszałem że będą obsługiwać linie 6 i 7.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.11.2005 15:14

Tak pierwszą linią, którą będą obsługiwały Skody to będzie linia nr 7.

[ 500 post 😀 ]


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.11.2005 20:32

A co z 6? Pierwotnie zapowiadano, że wagony pojadą na tą właśnie linię.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.11.2005 00:16

W tym rozważaniu nad tą Skodą zapewne dotarliście na stronę firmy i informacji o Wrocławiu ale podaję w razie czego ten link: http://www.skoda.cz/stranky.asp?Q853A=C0J2P1T1K61ID5587
A teraz czekamy jak to będzie wyglądać u nas.
Podobno Porsche Design majstrowało przy wyglądzie ... hmm czy widać tu jakieś rysy z modeli samochodów Porsche?? Może gdyby ruszyć wyobraźnią i to dość mocno można byłoby się czegoś tam dopatrzyć :shocked:
Nawet jeśli tak to jak dla mnie dosyć brzydka ta Skoda, miss tramwajów raczej nie będzie xD


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.11.2005 00:57

Trzeba będzie chyba coś pokombinować z tym malowaniem, szczególnie z przodu, bo tramwaj moim zdaniem nie grzeszy urodą. Barwy powinny zostać jak najbardziej wrocławskie, czyli niebieskie i białe. 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.11.2005 20:20

http://infobus.com.pl/forum/viewtopic.php?p=39131#39131
Przestudiujcie ostatnie strony tematu. Koledzy zrobili kilka wizualizacji 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.11.2005 20:55

Z tamtych wizualizacji najbardziej mi się podoba niebieski z paskiem u dołu jakby taki najbardziej wrocławski 🙂 Tak narzekacie, że linie okien nie równa, a nikt z was nie zauważył ale ta linia jest specyficzna i taka wręcz modernistyczna. Raz wyżej raz w dół i tak zmiennie. Interesując to wygląda, jakieś urozmaicenie.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.11.2005 22:54

Tak, a estetyczna że szok. Przecież to wygląda fatalnie i okropnie!


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.11.2005 23:35
J-31
 J-31
Administrator

Ciekawe co wymyśli producent w fazie produkcji. Mam na myśli jego zewnętrzny design i makijaż... 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 8.11.2005 10:33

Oj Voy nie przesadzaj, krytykować zawsze najłatwiej. Być może projektant miał taką wizję. Skąd wiesz czy np. to nie będzie bardzo fajnie wyglądało na żywo.
P.S. Nie lubię notorycznych marudów 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.11.2005 17:24

Po zdjęciu praskiej Skody widzę, że to jest porażka. Kompletnie mi się nie podoba i nie interesuje mnie zamysł i wizja projektantów. Ten tramwaj nie jest w moim guście.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.11.2005 17:36

Jak dla mnie, to może należy poczekać jak będą wyglądać na żywo... Może ładniej im będzie w barwach nadanych przez MPK... :mruga:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 3.12.2005 18:17

Koledzy zrobili kilka wizualizacji 😉

Brzydkie,praktycznie jedna mi się podobała.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 3.12.2005 19:38
Nikki
Jelcz M121M

Mnie te Skody przypominają bardziej nowoczesne pociągi niż tramwaje... ale nie ukrywam, że nowe tramy są u nas mile widziane, bo już nie mogę patrzeć na te "ogórki" 102Na. I mógłby taki jeden jeździć na linii 4 albo 2. A tak właściwie to kiedy one będą u nas? Może najpiękniejsze nie są, ale już nie mogę się doczekać. Nowy tabor to zawsze jakieś urozmaicenie... 🙂


"Naucz swego syna, o tym musi wiedzieć, że w Mieście Neptuna, Wrocław jest u siebie!"

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 14.12.2005 15:54

Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka, a niebieski będzie no bo jaki ma być?? Ja dałbym jakiś żółty ornament np. pas na dole... 😆


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 15.12.2005 17:56

Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka, a niebieski będzie no bo jaki ma być?? Ja dałbym jakiś żółty ornament np. pas na dole... 😆

Z żółtym pasem na dole to mamy autobusy Volvo i Jelcza (bez odkurzaczy i gniotów). Mi najbardziej widziały by się te tramy w malowaniu naszych Kartofli.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 15.12.2005 19:47

Jak juz chcecie bo to nie ja będę je co dzień oglądał 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 15.12.2005 21:08

Jak juz chcecie bo to nie ja będę je co dzień oglądał 🙂

No ja też ich nie będe codziennie oglądał. Koło mnie nie jeżdżą stale tramy z Borku, wyjatkiem jest 71, ale to linia zastępcza. Ponoć wszystkie mają trafić na Borek


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 15.12.2005 21:48
J-31
 J-31
Administrator

Pogadajcie sobie a tymczasem ja poczekam cierpliwie, aż te Skody przyjadą do Wrocławia. Jestem pewny, że jeszcze się mocno Zdziwimy widząc ich faktyczny makijaż... :mruga:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 16.12.2005 15:07

A dlaczego wasz wrocławski przewoźnik nie powie jak będą wyglądąć?? Jak Combino miało przyjechać to jakoś każdy wiedział jak będą nowe wagony wyglądać.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 16.12.2005 16:51

A dlaczego wasz wrocławski przewoźnik nie powie jak będą wyglądąć?? Jak Combino miało przyjechać to jakoś każdy wiedział jak będą nowe wagony wyglądać.

Może szykują coś ciekawego 😛


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 16.12.2005 17:22

Sugerujesz że różowe?? 😆 😆


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 16.12.2005 17:34
Strona 2 / 16
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon