Regulamin Forum
Swoją drogą ciekawe jak je przewiozą z fabryki w Pilznie do Wrocławia bo jakby nie było 30m mają te tramawaje. Najprawdopodobniej zrobią to na jakiś platformach drogowych.
Swoją drogą ciekawe jak je przewiozą z fabryki w Pilznie do Wrocławia bo jakby nie było 30m mają te tramawaje. Najprawdopodobniej zrobią to na jakiś platformach drogowych.
Tak samo jak Combino przywiozą,pewnie do wieczora odczekają pod miastem a po zmroku wjadą do miasta(takie są przepisy jakieś).
Swoją drogą ciekawe jak je przewiozą z fabryki w Pilznie do Wrocławia bo jakby nie było 30m mają te tramawaje. Najprawdopodobniej zrobią to na jakiś platformach drogowych.
Normalnie, na lawecie.
Albo pociągiem i wysadzą je na jakiejś stacji blisko zajezdni, na której mają stacjonować. Słyszałem że będą obsługiwać linie 6 i 7.
Tak pierwszą linią, którą będą obsługiwały Skody to będzie linia nr 7.
[ 500 post 😀 ]
A co z 6? Pierwotnie zapowiadano, że wagony pojadą na tą właśnie linię.
W tym rozważaniu nad tą Skodą zapewne dotarliście na stronę firmy i informacji o Wrocławiu ale podaję w razie czego ten link: http://www.skoda.cz/stranky.asp?Q853A=C0J2P1T1K61ID5587
A teraz czekamy jak to będzie wyglądać u nas.
Podobno Porsche Design majstrowało przy wyglądzie ... hmm czy widać tu jakieś rysy z modeli samochodów Porsche?? Może gdyby ruszyć wyobraźnią i to dość mocno można byłoby się czegoś tam dopatrzyć :shocked:
Nawet jeśli tak to jak dla mnie dosyć brzydka ta Skoda, miss tramwajów raczej nie będzie xD
Trzeba będzie chyba coś pokombinować z tym malowaniem, szczególnie z przodu, bo tramwaj moim zdaniem nie grzeszy urodą. Barwy powinny zostać jak najbardziej wrocławskie, czyli niebieskie i białe. 😉
http://infobus.com.pl/forum/viewtopic.php?p=39131#39131
Przestudiujcie ostatnie strony tematu. Koledzy zrobili kilka wizualizacji 😉
Z tamtych wizualizacji najbardziej mi się podoba niebieski z paskiem u dołu jakby taki najbardziej wrocławski 🙂 Tak narzekacie, że linie okien nie równa, a nikt z was nie zauważył ale ta linia jest specyficzna i taka wręcz modernistyczna. Raz wyżej raz w dół i tak zmiennie. Interesując to wygląda, jakieś urozmaicenie.
Tak, a estetyczna że szok. Przecież to wygląda fatalnie i okropnie!
Ciekawe co wymyśli producent w fazie produkcji. Mam na myśli jego zewnętrzny design i makijaż... 😉
Oj Voy nie przesadzaj, krytykować zawsze najłatwiej. Być może projektant miał taką wizję. Skąd wiesz czy np. to nie będzie bardzo fajnie wyglądało na żywo.
P.S. Nie lubię notorycznych marudów 🙂
Po zdjęciu praskiej Skody widzę, że to jest porażka. Kompletnie mi się nie podoba i nie interesuje mnie zamysł i wizja projektantów. Ten tramwaj nie jest w moim guście.
Jak dla mnie, to może należy poczekać jak będą wyglądać na żywo... Może ładniej im będzie w barwach nadanych przez MPK... :mruga:
Koledzy zrobili kilka wizualizacji 😉
Brzydkie,praktycznie jedna mi się podobała.
Mnie te Skody przypominają bardziej nowoczesne pociągi niż tramwaje... ale nie ukrywam, że nowe tramy są u nas mile widziane, bo już nie mogę patrzeć na te "ogórki" 102Na. I mógłby taki jeden jeździć na linii 4 albo 2. A tak właściwie to kiedy one będą u nas? Może najpiękniejsze nie są, ale już nie mogę się doczekać. Nowy tabor to zawsze jakieś urozmaicenie... 🙂
"Naucz swego syna, o tym musi wiedzieć, że w Mieście Neptuna, Wrocław jest u siebie!"
Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka, a niebieski będzie no bo jaki ma być?? Ja dałbym jakiś żółty ornament np. pas na dole... 😆
Szczerze mówiąc tramwaj ten jest nawet brzydszy niż nasza poznańska Taterka, a niebieski będzie no bo jaki ma być?? Ja dałbym jakiś żółty ornament np. pas na dole... 😆
Z żółtym pasem na dole to mamy autobusy Volvo i Jelcza (bez odkurzaczy i gniotów). Mi najbardziej widziały by się te tramy w malowaniu naszych Kartofli.
Jak juz chcecie bo to nie ja będę je co dzień oglądał 🙂
Jak juz chcecie bo to nie ja będę je co dzień oglądał 🙂
No ja też ich nie będe codziennie oglądał. Koło mnie nie jeżdżą stale tramy z Borku, wyjatkiem jest 71, ale to linia zastępcza. Ponoć wszystkie mają trafić na Borek
Pogadajcie sobie a tymczasem ja poczekam cierpliwie, aż te Skody przyjadą do Wrocławia. Jestem pewny, że jeszcze się mocno Zdziwimy widząc ich faktyczny makijaż... :mruga:
A dlaczego wasz wrocławski przewoźnik nie powie jak będą wyglądąć?? Jak Combino miało przyjechać to jakoś każdy wiedział jak będą nowe wagony wyglądać.
A dlaczego wasz wrocławski przewoźnik nie powie jak będą wyglądąć?? Jak Combino miało przyjechać to jakoś każdy wiedział jak będą nowe wagony wyglądać.
Może szykują coś ciekawego 😛
Sugerujesz że różowe?? 😆 😆



