GTA V

Forum poświęcone symulatorom, takim jak: Maszyna, Vbus itp...
Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

GTA V

Post autor: Przemek »

Ostatnio zmieniony 2013-05-03, 20:45 przez Przemek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Kędzior pisze:szykuje się pierwsze dobrze wyglądające GTA w historii!
¬le wkleiłeś obrazki i nie można się o tym naocznie przekonać, poza tym 3, VC i SA też brzydkie nie były. 4 Zapewne też.
Szkoda, że nie mam dobrego sprzętu, bobym sobie pograł w 4 i 5

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

pmaster pisze:¬le wkleiłeś obrazki i nie można się o tym naocznie przekonać
Kliknij na link podany powyżej.
pmaster pisze:poza tym 3, VC i SA też brzydkie nie były.
Nawet w swoim czasie graficznie odstawały od im współczesnego Colina Mcrae Rally 3, NFS Hot Pursuit 2, czy CMR 04. Aż 8 lat zajęło nadrobienie tego dystansu firmie będącej oddziałem Take-Two Interactive Software, Inc.
pmaster pisze:Szkoda, że nie mam dobrego sprzętu, bobym sobie pograł w 4 i 5
Kupujesz konsolę za podobne pieniądze i masz z głowy martwienie się o to, czy gra ci zadziała.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Kędzior pisze:Kupujesz konsolę za podobne pieniądze i masz z głowy martwienie się o to,czy gra ci zadziała.
Ale taka do GTA V to chyba droga jest.
Kędzior pisze:Nawet w swoim czasie graficznie odstawały od im współczesnego Colina Mcrae Rally 3, NFS Hot Pursuit 2, czy CMR 04. Aż 8 lat zajęło nadrobienie tego dystansu firmie będącej oddziałem Take-Two Interactive Software, Inc.
Ale za to ile zabawy!

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

GTA na konsoli to zabawa tylko na parę godzin ze względu na brak jakichkolwiek modyfikacji. Dlatego jak na razie nie kupie GTA V bo nie będzie jak na razie na PC.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Rudy pisze:GTA na konsoli to zabawa tylko na parę godzin ze względu na brak jakichkolwiek modyfikacji.
Grałeś na konsoli kiedykolwiek, czy tylko marudzisz, nie mając żadnej styczności z konsolami? I skąd wiesz, że nie ma w ogóle żadnej możliwości modyfikacji?

[ Dodano: 03 Maj 2013 22:25 ]
pmaster pisze:Ale taka do GTA V to chyba droga jest.
Jakby zabawa w modernizację komputera droga nie była... Do odpalenia wystarczy ci PS3, bo raczej na pewno w pierwszej kolejności gra ta pojawi się na konsole. PS3 można mieć już za mniej niż 9 stów. Za taką cenę nie uda ci się złożyć komputera, który bez żadnych problemów obsłuży najnowsze gry.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Tak mam Xboxa 360 i nie dodasz tam prawdziwych samochodów czy modyfikacji np na policjanta czy kierowce karetki.

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Jest możliwość wgrania modów. Tylko, że musisz pogrzebać w konsoli. W internecie można znaleźć multum poradników jak to zrobić.
http://wiki.answers.com/Q/Can_you_mod_gta_4_on_xbox_360

Zresztą kurna co to za stwierdzenie, że gra jest nudna, jeśli nie można wgrywać do niej modów? A ile ci te mody dodatkowo wydłużą rozrywkę? O 2-3 godziny?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Mnie przy GTA potrzebne są i tak kody, a nie mody. Po prostu nie chcę wydawać względnie dużej ilości pieniędzy na coś, co przyda mi się i tak tylko do GTA.

ppln

Post autor: ppln »

Mnie przy GTA potrzebne są i tak kody, a nie mody.
Bez przesady, te gdy nie są aż tak trudne (zwłaszcza nowsze części, piątka pewnie będzie się przechodzić sama jak zablokujesz strzałkę do przodu ;) ). Chociaż z kodami można się ładnie pobawić :P

A co do konsol - na padzie pewnie beznadziejnie się strzela (chyba że z jakimś autoaimem, ale to kiepska zabawa)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Ja konsole kupiłem w sumie dla GTA IV :D ale do dziś na niej gram i co jakiś czas gry kupuje, oryginalne i mimo ze są droższe niż PeCetowe to jakaś satysfakcja jest zwłaszcza przy udanych tytułach, poza tym istnieje możliwość wymiany starych gier na nowe tytuły przy dopłacie 15 czy 20 złotych wiec tragedii nie ma.

Co do GTA V to szykuje się całkiem pokaźny kolos, GTA IV mimo że świat nie był za duży i znacznie ograniczony to dawała sporo rozrywki a samo przechodzenie głównej fabuły to sporo czasu na zabawę (nie to co w przypadku Mafii II - parę godzin i po grze). A poza główną fabułą masa dodatkowych zadań, misje policjanta, taksówkarza, czy odstresowanie się robiąc zadymki. Myślę że i w V poziom zostanie utrzymany.

Rockstar już nie raz pokazał, że ich produkcje stoją na wysokim poziomie i nie są robione na chwilę gry - choćby ostatni Max Payne pozytywnie mnie zaskoczył bo mimo swojej liniowości klimat gry i jej długość były zdecydowanie ponad przeciętne.

A co do modów to może i są fajne, ale i bez nich da się grać, zwłaszcza ze w GTA IV modele pojazdów już były bardzo zbliżone do wozów realistycznych.

MarioCZ

Post autor: MarioCZ »

a kiedy premiera w ogóle?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

http://goo.gl/eIsiz
"GTA V" po polsku!

"GTA V" zostanie spolszczone! Mówimy o wersji kinowej z napisami, a nie pełnym dubbingu, jednak darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby - to dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gangsterskiej sagi.

Cenega potwierdziła, iż "piątka" będzie spolszczona już w dniu premiery i na wszystkich dostępnych platformach. Wypada dodać, że mówimy o pierwszej w Polsce oficjalnej lokalizacji gry z tej szacownej serii.

Premiera gry zaplanowana jest na 17 września tego roku. Tytuł aktualnie zmierza na PlayStation 3 i Xboksa 360, o wersji PC nic aktualnie nie wiadomo.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Mam nadzieje że na wersje na PC nie trzeba będzie czekać do rp 2014... ;)

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Od kilkunastu lat producenci gier akcji skupiają się w większym stopniu na konsolach, bo to się po prostu opłaca. Gracz konsolowiec jest cenniejszy, niż gracz pecetowiec i trend ten raczej w najbliższym czasie się nie zmieni ;)

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Co nie zmienia w żaden sposób tego, że w zdecydowaną większość gier IMO wygodniej gra się na kompie. Wydaje mi się że zależy to od tego, że gry na komputer są bardziej zaawansowane pod względem ich konstrukcji etc (nie wiem jak to ująć). Ale i grywalnosc lepsza.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Jakbym kupił sobie w wakacje 2014 komputer za 1500 zł, to dałbym radę grać na nim w GTA V?

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Rumpel pisze:Co nie zmienia w żaden sposób tego, że w zdecydowaną większość gier IMO wygodniej gra się na kompie. Wydaje mi się że zależy to od tego, że gry na komputer są bardziej zaawansowane pod względem ich konstrukcji etc (nie wiem jak to ująć). Ale i grywalnosc lepsza.
W przypadku niektórych tytułów bym powiedział, że jest wręcz odwrotnie ;) Tzn. PC - okrojona wersja gry, zaś na konsole - lepsza jakość, zoptymalizowanie, oraz bardziej zaawansowana rozgrywka. Duży wpływ na to pewnie mają sami gracze ;) W końcu to wersje na PC mają wyższy wskaźnik piractwa, niż wersje konsolowe.

W przypadku GTA można powiedzieć, że jest podobnie. Wystarczy porównać jakość poprzednich wersji GTA od IV wstecz - wersji na konsolę (zwłaszcza X-Box) z wersją na blaszaka. Zarówno GTA 3, Vice City, jak i San Andreas na iksboksach mają lepsze tekstury.

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

Stary, ja na to zlewam ciepłym. Bo co mi po teksturach, skoro strzela się na konsoli ekhm. Wujowo ? A na tym jednak sens gry polega.
Kędzior pisze:W przypadku niektórych tytułów bym powiedział, że jest wręcz odwrotnie
Jedziesz z konkretami, bo ja za dużo takich tytułów nie znam. Mało gram.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Mody na grafikę i GTA na konsolę zostają daleko w tyle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory”