Pochwal się pulpitem ;)

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Butelka

Post autor: Butelka »

A ja mam taką ciekawostkę ;)

Obrazek

Zaś jednym kliknięciem w pewną ikonę na taskbarze mogę zmienić na zwykły pulpit Win7:

Obrazek

Sorry za kompresję :retard:

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Butelka pisze:A ja mam taką ciekawostkę ;)
Nie powiem, co ja myślę o tych rozwiązaniach, jakże ułatwiających życie na monitorze Full HD :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Butelka - tego Flight Simulatora - to, po pierwsze jaką Masz wersję, a po drugie, gdzie i kiedy Kupiłeś ? Bo ja swego czasu szukałem i dowiedziałem się, że już nigdzie nie dostanę :)

Butelka

Post autor: Butelka »

J-31 pisze:Butelka - tego Flight Simulatora - to, po pierwsze jaką Masz wersję, a po drugie, gdzie i kiedy Kupiłeś ? Bo ja swego czasu szukałem i dowiedziałem się, że już nigdzie nie dostanę :)
Mam FS9 (2004), a gdzie kupiłem... hm... :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Butelka pisze:Mam FS9 (2004), a gdzie kupiłem... hm... :retard:
Oki. Dzięki. Ta wersja to już historia, myślałem, że w końcu pojawiło się coś nowszego. ;)

Butelka

Post autor: Butelka »

Ostatnia wersja to FSX, Microshit już nie zajmuje się rozwijaniem symulatorów. Może kiedyś do tego wróci, ale na razie to tylko gdybanie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Butelka pisze:Ostatnia wersja to FSX, Microshit już nie zajmuje się rozwijaniem symulatorów. Może kiedyś do tego wróci, ale na razie to tylko gdybanie.
Dzięki. Tak, właśnie też o tym słyszałem. Cóż, trudno ;)

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 384
Rejestracja: 2009-12-06, 20:31
Lokalizacja: Wrocław/Slough UK

Post autor: Rudy »

Butelka pisze:Microshit już nie zajmuje się rozwijaniem symulatorów. Może kiedyś do tego wróci, ale na razie to tylko gdybanie.
No i w tym momencie kłamiesz bo jakieś studio od nich tworzy Microsoft Flight http://www.microsoft.com/games/flight/

maciejka250

Post autor: maciejka250 »

Butelka pisze: Obrazek
Widzę, że również zwolennik samochodów terenowych...

Butelka

Post autor: Butelka »

Rudy pisze:No i w tym momencie kłamiesz bo jakieś studio od nich tworzy Microsoft Flight http://www.microsoft.com/games/flight/
Czyli jednak coś się dzieje :) Cicho o tym w mediach itp. więc ciężko się domyślić że takie coś powstaje. A zapowiada się ciekawie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dzięki za info. Pozostaje tylko czekać, aż w końcu FS ponownie się pojawi w sprzedaży ;)

maciejka250

Post autor: maciejka250 »

A ja mam tylko FlightGear i brak kasy...

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Kombinowałam i kombinowałam, i w końcu się udało, chociaż i tak wyszły drobne błędy... Oto co wylądowało u mnie na pulpicie:
Obrazek

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Nikki pisze:Kombinowałam i kombinowałam, i w końcu się udało, chociaż i tak wyszły drobne błędy... Oto co wylądowało u mnie na pulpicie:
Hehe. "Renoma", róg ulic Świdnickiej i Podwale... Znam, znam. Ten tramwaj zresztą też. A swoją drogą Skodzinka zmierza ku m.in. ul. Teatralnej :P

Awatar użytkownika
Domiz09
Posty: 459
Rejestracja: 2009-10-30, 21:20
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Domiz09 »

Miło widzieć, że nie jestem jedyny :) Również interesuję się lotnictwem, i jest to pasja powiedziałbym, że bardziej mnie zajmująca niż KM. Lubię postać pod płotem "Ławki", coby coś ciekawego na matrycę złapać, albo siedzieć w domu kilka kilometrów od lotniska i obserwować lądujące wszelkiej maści WIZZy i Ryanairy :D Nad Poznaniem nie przelatuje wiele ciekawych maszyn, więc oglądanie samolotów na "przelotówkach" mnie nie kręci, ale za to namiętnie gram w FSXa nabijając kolejne godziny nalotu w moim ulubionym Boeingu 737-800 SP-ENY. A rajem na Ziemi są dla mnie okolice dużych lotnisk w stylu MXP, WAW, MUC, AMS czy FRA, gdzie na własnych plecach można poczuć ciąg jumbo-jeta, czy chociażby "marnego" 777 i powąchać spaliny z ich dysz wylotowych :D Chyba nie muszę też pisać, z jakim zawodem chcę łączyć swą przyszłość? :diabeł:

A żeby nie było OT, tak wygląda mój pulpit ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

U mnie zmiana na pulpicie:
Obrazek

Tak, to miało być postarzenie fotki, ale wyszło trochę marnie ;)
Ostatnio zmieniony 2012-01-27, 23:31 przez Przemek, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Kędzior wydzieliłem już posty związane w Waszą dyskusją i nie chce mi się tego robić ponownie. Toteż od tej pory ostrzegam. EOT w sprawie "pomówień". Jeszcze jeden post nie związany z tematem i polecą warny :chytry:

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

U mnie niedawno zagościł Ikarus w zimowej scenerii, z galerii Przegubowca :
Obrazek
:strzałka: http://www.przegubowiec.com/galeria/dis ... ?pos=-9778

Awatar użytkownika
OPi
Posty: 2193
Rejestracja: 2008-09-20, 21:51
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: OPi »

Jaki bałagan. Ja bym nie mógł tak pracować. :D

A jak już jestesmy w warszawskich klimatach, to u mnie taka siódemeczka mojego autorstwa świezo po rewizji. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rumpel
Posty: 643
Rejestracja: 2010-12-31, 01:02
Lokalizacja: Czeladź Scorpio: 379 619km

Post autor: Rumpel »

OPi pisze:Jaki bałagan. Ja bym nie mógł tak pracować.
Ja zapisuje większosc danych na pulpicie. Jak mi sie ikonki nie mieszczą, to wszystko wywalam do folderów o nazwie "pulpit". Z mojego punktu widzenia jest to praktyczne.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”