Lion's City T

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Man...
Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Lion's City T

Post autor: Amalio »

Zakładam nowy temat, ponieważ ta konstrukcja ma niewiele wspólnego z Lion's City i zasługuje na swój topic :)

Chciałbym się dowiedzieć w jakich miastach eksploatuje się City T i jakie są wasze opinie na temat tego autobusu.
Podróże tym autobusem wspominam dobrze i jest to ciekawa alternatywa dla przedsiębiorstw które eksploatują lub chciałyby eksploatować MANy, a niestać ich na Lion's City.
Osoba która uważnie czyta tekst możliwe, że zapytałaby czemu wspominam - niestety zakupiony przez jastrzębski PKM tester EL283 okazał się przysłowiowym kotem w worku :?

Zapraszam do dyskusji :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Amalio pisze:Chciałbym się dowiedzieć w jakich miastach eksploatuje się City T
Białystok
Zapraszam do dyskusji
Drzwi najwyżej 2-2-1, wąskie i strome stopnie wewnątrz, 4- bądź 5-stopniowa klatka schodowa w ostatnich drzwiach, i mnóstwo wygodnych foteli? Autobus taki raczej na linie podmiejskie. No i z Turcji.

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

A który rocznik ;) ?

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

MKM Shadow pisze:A który rocznik ?
Te z Kononowiczogrodu? Chyba 2006

Awatar użytkownika
Amalio
Posty: 5887
Rejestracja: 2006-12-31, 20:37
Lokalizacja: Pawłowice
Kontakt:

Post autor: Amalio »

@Plocmaster co masz na myśli dużo wygodnych foteli??Tyle ile w normalnym autobusie
Może ja jestem mało wymagający albo chłopak ze wsi, ale mi się ten wóz podoba._Zresztą wolałbym jeszcze jedenaście Lions's City T w Jastrzębiu niż tłuc się Lion's Classic czyli inaczej SL.
Ale powiem szczerze, że z tymi drzwiami mnie zaskoczyłeś._Myślałem, że to tak specjalnie testera zmontowali,_a to seria wszystko ;)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Amalio pisze:@Plocmaster co masz na myśli dużo wygodnych foteli??Tyle ile w normalnym autobusie
Miałem na myśli, że jest ich bardzo dużo, i jedna mała rzeźnia. Przez to w wozie jest ciasno.
Amalio pisze:Zresztą wolałbym jeszcze jedenaście Lions's City T w Jastrzębiu niż tłuc się Lion's Classic czyli inaczej SL.
Oj, ja też ;)
Amalio pisze:Ale powiem szczerze, że z tymi drzwiami mnie zaskoczyłeś.Myślałem, że to tak specjalnie testera zmontowali,a to seria wszystko
W LC T możesz mieć najwyżej 2-2-1, a częste są układy 2-2-0, 1-2-1 itd.

ppln

Post autor: ppln »

Amalio pisze:._Zresztą wolałbym jeszcze jedenaście Lions's City T w Jastrzębiu niż tłuc się Lion's Classic czyli inaczej SL.
A ja jestem ciekaw czy po przejażdżce wolałbym łódzkiego gniota (obojętnie czy 25xx czy 26xx chociaż te drugie są nieco cichsze (nie warczą tak) i schludnie wyglądają)

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

Drobny odkop... ale chyba warto bo coraz więcej takich sprzętów do kraju naszego trafia.

MPK Świdnica sprawiło sobie takiego MANika:

http://www.kmswidnica.pl/news.php?readmore=14

Pojazd z 2006 roku pochodzenia skandynawskiego, układ drzwi 2-2-1.

Awatar użytkownika
KB
Kierowca
Kierowca
Posty: 881
Rejestracja: 2008-09-13, 16:14
Lokalizacja: BB/Katowice/Rybnik
Kontakt:

Post autor: KB »

Ostatnio jakiś wysyp tych MAN-ów, od Śląska się zaczęło.

Awatar użytkownika
Auper
Moderator
Moderator
Posty: 1518
Rejestracja: 2010-05-20, 20:21
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Auper »

Ceny zeszły poniżej 50 klocków...;)

ODPOWIEDZ