mobile MPK

MobileMPK (w skrócie mMPK) jest darmową aplikacją stworzoną w mobilnej technologii Java przeznaczoną na telefony komórkowe. Umożliwia ona stały dostęp do rozkładu jazdy komunikacji miejskiej w wybranych miastach Polski z Twojej komórki (m.in. w Gdańsku). Największym jej atutem jest to, iż po zainstalowaniu jej na komórce nie łączy się z Internetem zatem używanie jej nic nie kosztuje. Za jej pomocą możesz sprawdzić rozkład jazdy dowolnej linii na terenie całego miasta. Dzięki funkcji definiowania połączeń masz możliwość uzyskania informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami w mieście, kolejnych godzinach odjazdu autobusów/tramwajów, czasie trwania podróży oraz szczegółów dotyczących przesiadek.

Funkcjonalność aplikacji:

 • wyświetlanie rozkładu jazdy pojedynczej linii na wybranym przystanku
 • wyświetlanie informacji o połączeniach pomiędzy dowolnymi przystankami
 • wyświetlanie listy linii zatrzymujących się na wybranym przystanku
 • wyświetlanie rozkładu całego przystanku (na jednym ekranie wyświetlany jest spis kolejno odjeżdżających autobusów/tramwajów z przystanku wraz z godziną i kierunkiem jazdy)
 • Wymagania programu:

  Do uruchomienia aplikacji potrzebujesz jedynie telefonu komórkowego wyposażonego w mobilną technologię Java. Powinieneś mieć przynajmniej 30 KB wolnej pamięci w telefonie. Im więcej masz wolnej pamięci tym większą liczbę rozkładów możesz zapisać.

  Szczegółowych informacji dotyczących mmpk, możesz uzyskać na stronie: www.mmpk.info/faq,44,.html

  wrocławskie forum komunikacyjne

  twitter