Linie cmentarne 2009
WYKAZ LINII CMENTARNYCH
(stan na rok 2009)
LINIA | TRASA | 1.11.2009 niedziela |
E1 |
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E2 |
Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E3 |
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – mostSzczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E4 |
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E5 |
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – rondo Reagana – Skłodowskiej Curie – mostZwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E6 |
cm. Grabiszyński – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E7 |
Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów | 8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E8 |
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj |
8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
E9 |
cm. Grabiszyński – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Teatralna – pl. Teatralny – Opera – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński | 8:00-18:00 co 10’ 18:00-20:00 co 20’ |
301 |
pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności |
8:00-18:00 co 15’ 18:00-20:00 co 30’ |
322 |
cm. Grabiszyński II – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński II |
8:00-18:00 co 15’ 18:00-20:00 co 30’ |
323 |
Kozia – Maślicka – Pilczycka – Królewiecka – Maślicka – Główna – Marszowicka – Wolska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica Leśnica – Średzka – Wolska – Marszowicka – Główna – Maślicka – Królewiecka – Pilczycka – Maślicka – Kozia |
8:00-20:00 co 30’ |
334 |
Buforowa pętla – Buforowa – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – al. Pracy – Hallera – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński II cm. Grabiszyński II – Grabiszyńska – Hallera – al. Pracy – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Buforowa – Buforowa pętla |
8:00-18:00 co 15’ 18:00-20:00 co 30’ |
335 |
Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Bora Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanów |
8:00-18:00 co 15’ 18:00-20:00 co 30’ |
342 |
Nowy Dwór – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Bałtycka (nawrót na wysokości skrzyżowania z ulicą Obornicką) Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór |
8:00-18:00 co 15’ 18:00-20:00 co 30’ |
345 |
Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Stawowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Buforowa pętla Buforowa pętla – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa |
8:00-20:00 co 30’ |