Nowy model. 😉
Nazwy aktualnie brak - i tutaj konkurs dla was. Do wymyślenia jest nazwa dla nowego modelu. Wymagania: właściwie tylko, żeby nie było City w nazwie. 😛 Nagrodą jest uścisk ręki prezesa. Konkurs trwa do końca następnego tygodnia.
Supreme?
Volare?
Tucano?
W razie czego to chciałbym zarezerwować najbliższy termin na testy. Da radę?
A nazwa to może Worldwide?
Najnowszy wpis: Repainty i inne rysunki (pojazdów realnych) by Przemek Nasz najnowszy członek: Barbara Kupiec Ostatnie wpisy Nieprzeczytane wpisy Znaczniki
Ikonki forum: Forum nie zawiera nieprzeczytanych wpisów Forum zawiera nieprzeczytane wpisy
Ikonki tematu: Bez odpowiedzi Odpowiedział Włączono Gorący Przypięto Niezatwierdzone Rozwiązane Prywatne Zamknięte