Rysunkowo

Misz-masz 2 czyli p...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Misz-masz 2 czyli producenci taboru (2013-2014)

Strona 1 / 60

Wpisy: 0
Rozpoczynający temat
Połączone: 1 sekunda temu

No, zeszłoroczne tematy pozamykane a nowych nikt nie utworzył. Trzeba było samemu.


295 odpowiedzi
Wpisy: 721
Moderator
Połączone: 17 lat temu

Nowy model. 😉

Nazwy aktualnie brak - i tutaj konkurs dla was. Do wymyślenia jest nazwa dla nowego modelu. Wymagania: właściwie tylko, żeby nie było City w nazwie. 😛 Nagrodą jest uścisk ręki prezesa. Konkurs trwa do końca następnego tygodnia.


Odpowiedz
Wpisy: 0
Rozpoczynający temat
Połączone: 1 sekunda temu

Supreme?
Volare?
Tucano?


Odpowiedz
Wpisy: 0
Rozpoczynający temat
Połączone: 1 sekunda temu

W razie czego to chciałbym zarezerwować najbliższy termin na testy. Da radę?

A nazwa to może Worldwide?


Odpowiedz
Auper
Wpisy: 523
Jelcz M121M
Połączone: 16 lat temu

Może Mrozardus Urbanus...? 😉


Odpowiedz
Strona 1 / 60
Udostępnij:
wrocławskie forum komunikacyjne
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon