Rysunkowo
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Dwuosiowa 105-tka 😀
Widać, że ze "stopiątek" wciąż się da coś wymyślić. Taka 105Na Midi :D.
Wykonane z rysunku Jacbulla.
Witam jestem nowy na forum. Więc jeżeli będę pisał głupoty to proszę o wyrozumiałość :retard:
Poniżej link do mojego pierwszego autobusu, czyli Ronel bis 123
[ Dodano: 2012-06-18, 19:56 ]
Poniżej efekt moich prac nad wagonem 105Na
Miałem rysować Otokara Kenta. Ale że nie wychodziło, to postanowiłem narysować "coś swojego". W trakcie rysowania wyszło na to, że zacząłem projektować Solarisa. :retard:
Pewno go kiedyś dokończę.
EvoBus postanowił zaprezentować nową, dłuższą wersję modelu Citaro:
Jest nią mierzący 18.74m Citaro GM oraz Citaro GMÜ
Najnowszy wpis: Repainty i inne rysunki (pojazdów realnych) by Przemek Nasz najnowszy członek: Barbara Kupiec Ostatnie wpisy Nieprzeczytane wpisy Znaczniki
Ikonki forum: Forum nie zawiera nieprzeczytanych wpisów Forum zawiera nieprzeczytane wpisy
Ikonki tematu: Bez odpowiedzi Odpowiedział Włączono Gorący Przypięto Niezatwierdzone Rozwiązane Prywatne Zamknięte