Rysunkowo

Misz-masz, czyli op...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Misz-masz, czyli operacje genetyczne 🙂 (2012-)

Strona 2 / 24

Wpisy: 0
Rozpoczynający temat
Połączone: 1 sekunda temu

Dwuosiowa 105-tka 😀

Widać, że ze "stopiątek" wciąż się da coś wymyślić. Taka 105Na Midi :D.

Wykonane z rysunku Jacbulla.


Odpowiedz
Wpisy: 0
Rozpoczynający temat
Połączone: 1 sekunda temu

Witam jestem nowy na forum. Więc jeżeli będę pisał głupoty to proszę o wyrozumiałość :retard:

Poniżej link do mojego pierwszego autobusu, czyli Ronel bis 123

[ Dodano: 2012-06-18, 19:56 ]
Poniżej efekt moich prac nad wagonem 105Na


Odpowiedz
Wpisy: 721
Moderator
Połączone: 17 lat temu

Miałem rysować Otokara Kenta. Ale że nie wychodziło, to postanowiłem narysować "coś swojego". W trakcie rysowania wyszło na to, że zacząłem projektować Solarisa. :retard:

Pewno go kiedyś dokończę.


Odpowiedz
Wpisy: 0
Rozpoczynający temat
Połączone: 1 sekunda temu

EvoBus postanowił zaprezentować nową, dłuższą wersję modelu Citaro:
Jest nią mierzący 18.74m Citaro GM oraz Citaro GMÜ


Odpowiedz
duzygosciuPL
Wpisy: 26
Mercedes Sprinter
Połączone: 14 lat temu

O to nowy tramwaj od Modertransu, czyli 804N

/

P.S. to mój pierwszy Misz-Masz


Odpowiedz
Strona 2 / 24
Udostępnij:
wrocławskie forum komunikacyjne
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon