pochwały

Regulamin oraz wszystko inne co dotyczy forum i pozostałych stron Transportnews.
JacekM

pochwały

Post autor: JacekM »

jak się ich udziela? czy może jeszcze mam zbyt krótki staż żeby móc udzielać pochwał?

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Pochwał może udzielać założyciel tematu. Udziela się je przez kliknięcie przycisku '+' - u góry po prawej stronie postu.

JacekM

Post autor: JacekM »

rozumiem i dziękuję. temat do kasacji. :)

Michał

Post autor: Michał »

Co do pochwał. Chciałbym się zapytać za co sie je powinno przyznawać. Chyba nie za to:
topics55/zkm-suwalki-vt3040,60.htm#108577
Jeśli tak, to odszukam swoje tematy i trochę ludzi wychwale z powodów takich jak ten :cool:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No cóż. Nie każdy rozumie na czym polega słowo pochwała. Aczkolwiek autor tematu, którego link Przytoczyłeś to już chyba niczego nie rozumie. Mnie też dał pochwałę.. tylko za to, że napisałem coś pozytywnego. Nie ukrywam, że trochę się zdziwiłem :roll:

Dotychczas punkty pochwał, nazywał się "pomógł" i autorzy tematu dodawali takie punkty tym userom, którzy zawarli cenną, pomocną informację w swoim poście.

Idea "pochwały" jest w sumie podobna ;)

Michał

Post autor: Michał »

To wszystko racja, pochwały nie są do takich sytuacji: "ty mnie pochwaliłeś, że zrobiłem ładny model to dam ci pochwałę" ...

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Michał pisze:To wszystko racja, pochwały nie są do takich sytuacji: "ty mnie pochwaliłeś, że zrobiłem ładny model to dam ci pochwałę" ...
No, ale nie każdy to rozumie. I chyba tutaj jest problem ;)

Lopez

Post autor: Lopez »

Ja muszę szczerze powiedzieć, że dopóki nie pojawił się ten temat to nie miałem pojęcia po co i jak są przyznawane pochwały. A więc dyskusja w tej kwestii może sporo wielu userom rozjaśnić :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Zatem ja tylko przypomnę. Jeżeli Jesteś autorem tematu, Możesz przyznawać punkty "pochwała". Pochwały nadajemy tym autorom postów, którzy w znaczący sposób przyczynili się do omawianego tematu.

Jest to promocja postów, które w znaczący sposób podwyższają poziom dyskusji w danym temacie. ;)

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

Skoro nie każdy rozumie pojęcie "pochwała", może warto określić jego kryteria w regulaminie.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

PAFAWAG pisze:Skoro nie każdy rozumie pojęcie "pochwała", może warto określić jego kryteria w regulaminie.
Którego i tak nikt nie czyta... :chytry:

Qiuna

Post autor: Qiuna »

Ja przeczytalem wyciąg z regulaminu w dziale modele :D

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Qiuna pisze:Ja przeczytalem wyciąg z regulaminu w dziale modele :D
W imieniu administracji mogę Ci za ten bohaterski czyn gorąco podziękować... i postawić Cię jako wzór do naśladownictwa :mruga:

Awatar użytkownika
irisbus
Posty: 1944
Rejestracja: 2006-05-08, 17:24
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Post autor: irisbus »

J-31 pisze:Którego i tak nikt nie czyta...
Mnie jak się ostatnio nudziło to sobie przeczytałem :D

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Ja też przeczytałem, bo ciągle warnami obrywam i chcę przynajmniej wiedzieć za co

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

Ja czytałem, zanim się zarejestrowałem. Dacie mi rangę wzorowego użytkownika? :diabeł:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

KKS pisze:Ja czytałem, zanim się zarejestrowałem. Dacie mi rangę wzorowego użytkownika? :diabeł:
Dostaniesz medal z kartofla... :retard:

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

plocmaster pisze:Ja też przeczytałem, bo ciągle warnami obrywam i chcę przynajmniej wiedzieć za co
Jak to ciągle? Masz dopiero jednego, nie dramatyzuj, będzie dobrze ;) Ja z resztą też mam tylko jednego, za warzywa :roll:
Natomiast regulamin to ważna rzecz i czy się chce, czy nie, trzeba go i tak przeczytać.

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

PAFAWAG pisze:Jak to ciągle? Masz dopiero jednego, nie dramatyzuj, będzie dobrze Ja z resztą też mam tylko jednego, za warzywa
Warny są "ważne" przez miesiąc się zdaje, więc to, że obecnie się ma jednego nie znaczy, że wcześniej się takowego nie miało...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

PAFAWAG pisze:Jak to ciągle? Masz dopiero jednego, nie dramatyzuj, będzie dobrze
Ciągle mam jednego, o to mi chodziło. Ale przyznam, że moje posty bez informacji o ostrzeżeniu wyglądają jakoś łyso

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprawy dotyczące Forum”