Prospekty

Tutaj są prowadzone różne dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach...
DAB

Post autor: DAB »

Ja mam prospekty : VOLVO, JELCZ, AUTOSAN, SOLARIS, SCANIA ( dzisiaj dostałem Valette ), JZS ( stare ) stary od A1010, Voith, ZF, Kapena i pare broszurek z KPNA.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Wiśnia pisze:Ja dostałem od Volvo, Solarisa, Setry, Jelcza, Autosana i Scanii. Znajomy taksówkarz dał mi też kilka m.in. z Mercedesa. Oczekuję na kolejną partię prospektów z Volvo (nowe modele), ale na razie muszę się cieszyć wydrukowanymi po angielsku.
A jeśli chodzi o Mercedesa to jakie modele dostałeś tych autobusów ?A od Volvo jakie modele dostałeś ?. Ja czekam na prospekty od Volvo i Mercedesa, jak znasz inne adresy internetowe innych firm to był bym wdzięczny za odpowiedz.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Dziś własnie dostałem prospekty od Solarisa,wysłalem do niego najpóżniej a dostalrem je w pierwszej kolejności,brawo dla Solarisa.Czekam na kolejne...

DAB

Post autor: DAB »

Pani Taebel jest spooxik. u mnbie Solaris tez był pierwszy, ja sie zawiodłem na evobusie :(

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

VOITH pisze:Pani Taebel jest spooxik. u mnbie Solaris tez był pierwszy, ja sie zawiodłem na evobusie :(
A dlaczego się zawiodłeś na prospektach od evobusa

DAB

Post autor: DAB »

BO ich nie przysłali

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Dzisiaj dostałem prospekty od Solarisa o : Trollino , Vacanza , Low Enty , Urbino III , Urbino CNG i gazetke Aktualności Zima/2004. To bardzo dobrze świadczy o firme, do tego wszystko w bardzo ładnej oprawie graficznej :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

No nie zaprzeczam ,w końcu dostałem to samo.Jednak czekam na prospekty od Scanii i Setry i sie chyba nie doczekam już...

voy

Post autor: voy »

A ja osobiście od regionalnego dyrektora sprzedaży autobusów miejskich dostałem reklamówkę z gadżetami w której były m.in. prospekty. Od razu zaznaczyłem, żeby rozsyłali takie prospekty do ludzi, może poskutkuje :|

DAB

Post autor: DAB »

... reklamówkę z gadżetami ...
A co w niej było ? Ja dostaem ) z Volvo : Długopis, ołówek i takie cuś ( nie wiem jak to nazwać ) A z Solarisa dostałem naklejki Solaris takie co sie na busy nakleja, prosiłem o jamnika ale nie przysłali :(

voy

Post autor: voy »

Oj dużo - było mnóstwo papierów odnośnie MANów (głównie gaz ziemny itp.) jakby mi ktoś dał do ręki dużą część nieoprawionej pracy magisterskiej, prospekty, dość dużo stron zawierał prospekt (drugi to jest duży, rozkładany jak jakiś plakat), długopis, taki miniaturowy lew z napisem "udanych MANewrów", otwieracz do piw ;), płytę CD, kartki do notowania (taki notes z logiem MAN i Neoplan i napisem "together different")... Ogólnie zawartość była ciekawa, może ją sfotografować?

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

A kiedy dostałeś te prospekty od Mana i jaki adres internetowy do Mana czekam na odpowiedz

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

Przeczytaj sobie poprzednie posty, dostał je w zajezdni. Do MANa możesz wysłać na m_produkcyjne@manbus.pl ale jest nikła szansa że cokolwiek dostaniesz.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

A ja - czekam, czekam na informację od Solarisa...

... Ech... Czy się doczekam na literaturę od Solarisa ? :lol:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Na prospekty? Mi i Mac-owi przysłali,Tobie na pewno też.To porządna firma. :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Dzięki za pocieszenie. Zatem czekam nadal ;)

voy

Post autor: voy »

www.smlw.pl/~voyager/IMGP0813.JPG - tak wygląda wszystko od MANa :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Szcześciarz.... :) A co jest na CD ? :shocked:

voy

Post autor: voy »

Na CD są świetne, duże zdjęcia, prezentacja power point gazu ziemnego w autobusach MAN i jakieś teksty w wordzie.

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

A czy by mi ktoś podał adrres do Mana, albo do innych producentów. Oprócz Solarisa bo do niego wysłałem już list :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne dyskusje o autobusach”