Reklamy na tramwajach

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o polskch konstrukcjach tramwajów...
Siecool

Post autor: Siecool »

Na drugim zdjęciu masz 2078+2079 (R-1 Wola), jest jeszcze trzeci składzik z tą reklamą, a imię jego to 2116+2117 (R-4 ¯oliborz).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

ff pisze:Na poc. 610 jeździła trzecia wersja Warki.
Extra. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek zdjęcie :P

ff

Post autor: ff »

To jest wagon 802 (ex Polferries, drugi czyli 809 jeździ), dziś również na poc. 610. Jakby co to zdjęcie ma jacekso i raczej na pewno będzie dziś na TWB.

Peter

Post autor: Peter »

I już rzeczywiście zdjęcie się pojawiło => #802
Przed tą reklamą jeździł jeszcze szary. Odznaczały się oczywiście te miejsca, gdzie były napisy "Karlik". :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Peter pisze:I już rzeczywiście zdjęcie się pojawiło => #802
Przed tą reklamą jeździł jeszcze szary. Odznaczały się oczywiście te miejsca, gdzie były napisy "Karlik". :mruga:
Fajny :shocked:

Super go obkleili. Naprawdę pięknie wygląda. Aż ślinka cieknie na myśl o ... :chytry: .... eee tzn. chciałem napisać, że wspaniała reklama xD

luki

Post autor: luki »

wcześniej ja pisze:Dziś widziałem jak #809 na Zawodziu manewrował, może zamierzają zmienić mu reklamę, albo po prostu manewrował.
A ta nowa Warka to na ilość czy na długość ;) ale spoko lepsza chyba od poprzednich, przód ładnie oklejony...
-----------
20.07.2006:
:!: Mam ważnego chyba newsa, widziałem szarego karlika, prawdopodobnieństwo jest że to #815, odjazd z Rynku w kierunku ronda o 17:40

ff

Post autor: ff »

luki pisze:Mam ważnego chyba newsa, widziałem szarego karlika, prawdopodobnieństwo jest że to #815, odjazd z Rynku w kierunku ronda o 17:40
809 jest szary, wspomniałem o tym w temacie "stopiątkowym", bo nie chciało mi się tu pisać jednozdaniowego posta.

luki

Post autor: luki »

ff pisze:809 jest szary, wspomniałem o tym w temacie "stopiątkowym", bo nie chciało mi się tu pisać jednozdaniowego posta.
ff , temat o stopiątkach pisze:A z takich zwykłych wieści, to dziś widziałem po raz pierwszy 772 na 16, 771 na 13 (wczoraj na 23), zakarlika 583+584 na poc. 4105, a karlika 809 całego szarego
No proszę, czytałem to i mimo to jakoś mi to umkło :] , no cóż, miałem niezłe zdziwienie na Słonecznej jak spotkałem #809 :D
Szkoda że nic mu nie dali, czyżby skończyła się era reklam, czy to tylko chwilowy brak chętnych na reklamę... ale z drugiej strony miło zobaczyć szarego citadisa...

Peter

Post autor: Peter »

luki pisze: :!: Mam ważnego chyba newsa, widziałem szarego karlika, prawdopodobnieństwo jest że to #815, odjazd z Rynku w kierunku ronda o 17:40
Skoro szary jest #809, to oznacza że #815 dalej stoi odstawiony. :-(

luki

Post autor: luki »

No niestety tak, już myślałem że go uruchomiono, a tu #809. Ciekawe jak długo pojeździ bez reklamy, może niedługo się na niego Warka rzuci, bo na jednym 116Nd to coś obecnie słabo wygląda, chyba że już Warka postanowiła się tylko na jednym powiesić.
Jak na razie najdłużej na 116Nd trzyma się właśnie Warka, ponad pół roku, a nieco dłużej Gellwe, SCC, Radio Katowice.

Peter

Post autor: Peter »

Po tylu reklamach na karlikach, teraz jakoś smutno i dziwnie dla mnie wygląda taki "szarak". :mruga:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hehe. Przyzwyczaiłeś się. To fakt, że Wasze "Karliki" jednak najfaniej wyglądają kiedy są kolorowe :P

Peter

Post autor: Peter »

Pora na kolejną aktualizację, bo troszkę temat się zakurzył. ;)

Wagony 116Nd posiadające reklamę na dzień dzisiejszy (nr reklamy):
#800 :strzałka: SCC (1)
#801 :strzałka: Era GSM - blue connect (3)
#802 :strzałka: Warka III (2)
#803 :strzałka: WST Katowice (3)
#804 :strzałka: Big Star (3)
#805 :strzałka: Dziennik Zachodni (1)
#806 :strzałka: Auchan Katowice (3)
#807 :strzałka: Era GSM - blue connect (2)
#808 :strzałka: Plejada Bytom (4)
#810 :strzałka: Era GSM - blue connect (3)
#811 :strzałka: Radio Katowice (1)
#812 :strzałka: Humavit (2)
#813 :strzałka: Gellwe (1)
#814 :strzałka: Uniwersytet Śląski (5)
#816 :strzałka: SCC (1)

Wagony bez reklamy na dzień dzisiejszy:
#809, #815 (odstawiony)

Wagony 116Nd, które miały już inną reklamę :
#801 :strzałka: Warka (1), Warka II (2)
#802 :strzałka: Polferries (1)
#803 :strzałka: Rawa Blues Festival (1), Carrefour (2)
#804 :strzałka: Warka (1), Warka II (2)
#806 :strzałka: Warka (1), Warka II (2)
#807 :strzałka: Royal Collection (SCC) (1)
#808 :strzałka: Hewlett Packard Notebook (1), Mc Donald's - Torino 2006 (2), HBO "Rzym"
(3)
#809 :strzałka: Polferries (1)
#810 :strzałka: Warka (1), Warka II (2)
#812 :strzałka: Polsat "Za wszelką cenę / Tango z Aniołem" (1)
#814 :strzałka: Polsat "Gotowe na wszystko" (1), Puma Fragrances (2), Royal Collection (SCC) (3), Piotruś Pan (4)

Wagony, które jeszcze nie nosiły reklam :
#815 (odstawiony)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wielkie dzięki Peter. I oczywiście Pochwała :P

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

A co dolega #815?

luki

Post autor: luki »

Już było o tym pisane kilka razy, od prawie roku czasu nie kursuje. Jest odstawiony na Zawodziu, prawdopodobnie uległ poważniejszej awarii i nie mają kasy na naprawę...

rzelfix

Post autor: rzelfix »

A czy możliwe jest, że służy jako dawca części?

luki

Post autor: luki »

Wątpię, jednak po zimie mogli od niego nieco pożyczyć, np. osłony na wózki i sprzęgi.
116Nd nigdy nie były traktowane w ten sposób że jeden jest dla pozostałych składnicą.
Bywały dłuższe przestoje z powodu awarii i wypadków, najdłużej chyba stały #801, #802, #806 swego czasu.

filimer

Post autor: filimer »

Swoją drogą ciekawe co by się stało, gdyby Tramwaje Śląskie przejął prywatny inwestor... A są już jakieś informacje na temat przejęcia tramwajów przez poszczególne miasta?

luki

Post autor: luki »

Właściwie to nie na temat tematu, ale już odpowiadając to niedawno weszna nowelizacja ustawy, dzięki której miasta mogą nieodpłatnie przejąć akcje TŚ. Wszystko się okaże niebawem. Polecam temat :strzałka: - Tramwaje - Ogóln. Dysk. o tramwajach - Poważne kłopoty TŚ! -

ODPOWIEDZ

Wróć do „Tabor produkcji krajowej”