Nicki

Dyskusje na pozostałe tematy nie pasujące do innych kategorii.
Bartek

Post autor: Bartek »

A nasz nick wziął się stąd że obaj lubimy Jelcze pr110. Są to najlepsze jelcze z rodziny jelczowatych. Na avatarze widać numer taborowy najlepszego Jelcz Pr110 jaki istniał [*], a w podpisie SAN-a, jest on na drugim miejscu w mojej liście najlepszych autobusów.

miut

Post autor: miut »

Tak zaraz wszyscy zmienią sobie nicki i powstanie zamieszanie. Wymyślając sobie nick pomyślcie zanim go zarejestrujecie. :devil:

rupak9
Posty: 1082
Rejestracja: 2004-11-27, 20:42
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rupak9 »

Tylko, że mój nick początkowo był rupak, a nie dawno doszła dziewiątka i mój nick to rupak9 :).
Tomaszekkk pisze:Jest taka możliwość. Musisz po prostu skontaktować się z administratorem na PW.-mod. Damhan.
Dziękuje za wskazówke :P.
Ostatnio zmieniony 2006-05-18, 20:11 przez rupak9, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Mój nick jest po prostu w banalny w znaczeniu. Wziął sie po prostu od mojego imienia (dobrze, ze nie wziąłem nicka z drugim imieniem xD). Kreskę przy końcu nicka dodałem dlatego, by wyróżniał się wśród innych i był podkreśleniem jakoby mojej osoby, czyli po prostu ta kreska u mnie jest po prostu moim tzw. "znakiem firmowym xD ;)".

Trzy zdania i aż cztery "po prostu". Teraz już w szkołach nie uczą, aby nie nadużywać blisko siebie tych samych wyrazów, zwrotów itp ? :roll: -mod. Dziwny

Uczą, uczą. Gdyby modem była tu moja nauczycielka j. polskiego, to Adrian_ na poczekaniu dostałby warna za "powtórzenie stylistyczne" ;) - mod. Damhan
Ostatnio zmieniony 2006-07-09, 12:20 przez Adrian_, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Adrian_ pisze:Wziął sie po prostu od mojego imienia
Każdy pomysł na nicka jest dobry, nawet własne imię. ;)

lejos

Post autor: lejos »

Mój NICK wziął się od przezwiska jakie nadali mi kumple z klasy w Gimnazjum. Spodobał mi się i go używam.
Jak Będziecie widziec gdzies na forum NICK "Lejos" to znaczy że to ja :P
Ostatnio zmieniony 2006-07-11, 13:55 przez lejos, łącznie zmieniany 1 raz.

Kamil

Post autor: Kamil »

Mój nick to <b>poprostu</b> moje imię Kamil :mruga:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

pl — kraj w którym żyję, czyli Polska
o — od obywatela (Polski, w domyśle)
c — pierwsza litera imienia mojego dziadka
mast — dodaj do tego jeszcze ze 2 razy tyle liter i wyjdzie moja ulubiona czynność
er — symbol w tablicy Mendelejewa mojego ulubionego pierwiastka — Erbu
Ot i cała tajemnica.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Hmm, myślałem, ze geneza pochodzenia Twojego nicka jest znacznie prostsza:
-ploc: w moich domysłach był to albo skrót od Płock, albo od twojego prawdziwego imienia, którego nie zdradzę ;)
Co do drugiego członu twojego nicka to nie wiedziałem, skąd wziął sie ten master, ale teraz już wiem xD. Jest jednak coś w tym nicku nieodparcie wulgarnego :D.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:w moich domysłach był to albo skrót od Płock, albo od twojego prawdziwego imienia, którego nie zdradzę ;)
Napisz jakie, nie obrażę się. I tak mam inne. xD
Adrian_ pisze:Jest jednak coś w tym nicku nieodparcie wulgarnego :D .
Ooj tam, normalna fizjologiczna czynność pozwalająca utrzymać kondycję i zdrowie psychiczne… :D

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Z tego, co widziałem na privie to masz na imię Piotr (a przez przypadek jakos dodałem cię na listę gg u siebie) :devil: . A co do tej czynności to proponuję wybrać sie na wieś w nocy, kiedy są spuszczane psy. Wtedy przy takiej gonitwie przed psami zmiana nicka gwarantowana ;).

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:Z tego, co widziałem na privie to masz na imię Piotr (a przez przypadek jakos dodałem cię na listę gg u siebie) :devil: .
Taa, przypadek… Ale ja jakoś nie wierzę w przypadki. :twisted: ;) Ale w sumie masz rację.
Adrian_ pisze:A co do tej czynności to proponuję wybrać sie na wieś w nocy, kiedy są spuszczane psy. Wtedy przy takiej gonitwie przed psami zmiana nicka gwarantowana ;) .
To chyba musiałby jakoś przez ogrodzenie przejść. Wbrew pozorom, nocą na wsiach jest w miarę bezpiecznie :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Jak ja uwielbiam takie bzdety. Czytając tę analizę nicka odnoszę wrażenie, że to już było. I wiecie co :?: Rzeczywiście było :/ :strzałka: tutaj. I domyślacie się zapewne, co dalej...

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

No, nie można zaprzeczyć, że się inspirowałem tymże postem… :mruga:
u2w pisze:I domyślacie się zapewne, co dalej...
Ej, ale mojego postu o genezie nicka nie śmietnikować.

[ Komentarz dodany przez: u2w: 2006-07-21, 22:07 ]
Nie miałem na myśli dalszych losów postu ale użytkownika.

rzelfix

Post autor: rzelfix »

Zastanawiam się czy ktoś próbował dochodzić do początków mojego nicku... Baaaaardzo banalna geneza. Otóż...

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami, za rzeką Szarlejką, za tramwajową siódemką żyła sobie moja skromna osoba. Pomysłów na nick miałem wiele, ale każdy z nich wydawał mi się banalny. Kiedyś w oczy wpadł pewien produkt firmy xxx (używany w kuchni), który mnie zainspirował. Po krótkiej metamorfozie otrzymałem: RZELFIX :rotfl:

Dodam tylko że wiele moich znajomych posiada nicki/ksywki typu: śmietana, kisiel, galareta...

Awatar użytkownika
Piotrek_2274
Posty: 700
Rejestracja: 2005-09-03, 13:29
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek_2274 »

O szkoda że nie ma budyniu... Bardzo lubie budyń :D

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Szkoda, że nie wymyśliłeś sobie nicku zwiazanego z powidłami xD. Chociaż ten też jest w miarę oryginalny ;).

james206

Post autor: james206 »

A ze mną to jest dość ciekawa historia. Swoją przygodę z tym forum zacząłem blisko rok temu i wówczas, ponieważ korzystałem z internetu 'na mieście' byłem jedynie jego biernym użytkownikiem. Gdy uznałem, że mam coś do powiedzenia założyłem sobie konto i firmowałem je przez jakiś czas imieniem i nazwiskiem. Niestety nie wszystkim to się podobało,a i uznałem, że tak będzie bezpieczniej, więc zacząłem się rozglądać za jakąś ksywką. Najpierw wpadła mi w oko moja szkolna - Jimmy od imienia Jakub (patrz ang. James), ale chciałem być bardziej wyjątkowy. Wreszcie natchnęła mnie kiedyś przejażdżka moją ulubioną 'przednio-drzwiowo-wsiadaną' linią, gdy w radiu leciała piosenka A. Piasecznego - "I jeszcze..." Zmiksował ją niejaki DJ Pszona, ale uznałem, że brzmi za bardzo po babsku, więc dodałem jeszcze duże 'R'... :rotfl: Miało być '®', ale nie przeszło przez logowanie ;)

muszyx
Posty: 255
Rejestracja: 2005-05-07, 15:28
Lokalizacja: Myśliwiecka 3/5/7

Post autor: muszyx »

Mój pierwszy nick wziął się :
-z mojego nazwiska (nie napiszę jakiego :P )
-z mojego przezwiska (mucha :P )
-z tego, że kolega przerzucił się na wodę z pewnego źródełka. :D

A mój "odpicowany" nick to po prostu mój wymysł na zmodyfikowanie czegoś. :P
Mógłbym się nazwać odmiennie, ale to może kiedyś. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 2006-10-29, 12:56 przez muszyx, łącznie zmieniany 1 raz.

Adam 4044

Odp

Post autor: Adam 4044 »

U mnie sprawa prosta Adam od imienia 40 bo mieszkam pod numerem 40 a 44 bo taki tramwaj niegdys jeździł do mojego miasta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Luźne dyskusje”