Wykazy linii komunikacyjnych w Polsce
Linie komunikacji miejskiej w Olsztynie - stan na 19.09.2012
Linie autobusowe w sieci ZKM Olsztyn. Wszystkie linie obsługiwane przez MPK Olsztyn.
1. Redykajny -> Dworzec Główny -> Cementowa (w niedziele i święta skrócona do Dworca)
2. Nagórki -> Jagiellońska - Szpital
3. Dworzec Główny -> Stary Dwór
5. Dworzec Główny -> Osiedle Mazurskie -> (Klewki)
6. (Gutkowo) -> Likusy -> OZGraf -> Cementowa (nie kursuje w niedziele i święta, kilka kursów skróconych do OZGrafu)
7. Jakubowo -> Dajtki -> (Łupstych)
9. Osiedle Podleśna -> Słoneczny Stok
10. Polmozbyt -> Jakubowo (w kierunku Jakubowa kilka kursów wykonuje koło Domu Kombatanta).
11. Gutkowo -> Nagórki
13. Dajtki -> Pieczewo
15. Stary Dwór -> Osiedle Generałów
16. Osiedle Mazurskie -> Track
17. Osiedle Generałów -> Jakubowo -> Cmentarz Dywity -> (Dywity) (kilka kursów skróconych do Jakubowa).
20. Pieczewo -> Dworzec Główny
21. Witosa -> Cementowa (w niedzielę kilka kursów skróconych do Dworca Głównego)
22. Dworzec Główny -> Stary Dwór -> Brzeziny (kursuje w okresie roku akademickiego)
24. Dworzec Główny -> Osiedle Generałów
25. Dworzec Główny -> Tęczowy Las
26. Jagiellońska - Ogrody -> Osiedle Generałów
27. Redykajny -> Witosa (kursuje od poniedziałku do piątku, w wakacje kursuje również w weekendy na skróconej relacji z Likus).
28. Dworzec Główny -> Brzeziny
29. Jaroty Jarocka -> Bartąg -> (Ruś) -> (Bartążek)
30. Pieczewo -> Stary Dwór
31. Pieczewo -> Indykpol
32. Dajtki -> Stary Dwór (kursuje od poniedziałku do piątku, w roku akademickim)
33. Witosa -> Stary Dwór (kursuje od poniedziałku do piątku, w roku akademickim)
34. Dworzec Główny -> Mazowiecka -> Dworzec Główny
82. Reymonta -> Dywity -> Różnowo -> Słupy -> Reymonta (linia okrężna)
84. Dworzec Główny -> Wójtowo (linia sezonowa, kursuje od kwietnia do końca października).
88. Reymonta -> Słupy -> Dywity -> Reymonta (linia okrężna)
100. Dworzec Główny -> Pieczewo -> Osiedle Generałów -> Dworzec Główny
101. Dworzec Główny -> Gutkowo -> Dajtki -> Kortowo -> Jakubowo -> Dworzec Główny.
Łącznie: 32 linie.
Linie prywatne poza siecią ZKM.
Obsługa: Faster Olsztyn
61a Dworzec Główny -> Flisa
69a Dworzec Główny -> Osiedle Zacisze
Obsługa: Star Turist
R Real -> Dworzec Główny -> Centrum -> Real (linia darmowa)
Łącznie: 3 linie.
Legenda:
24 - Linia zwykła
88 - Linia podmiejska (lub z dodatkowymi kursami wychodzącymi poza miasto)
101 - Linia nocna
Linie autobusowe w sieci ZKM Olsztyn. Wszystkie linie obsługiwane przez MPK Olsztyn.
1. Redykajny -> Dworzec Główny -> Cementowa (w niedziele i święta skrócona do Dworca)
2. Nagórki -> Jagiellońska - Szpital
3. Dworzec Główny -> Stary Dwór
5. Dworzec Główny -> Osiedle Mazurskie -> (Klewki)
6. (Gutkowo) -> Likusy -> OZGraf -> Cementowa (nie kursuje w niedziele i święta, kilka kursów skróconych do OZGrafu)
7. Jakubowo -> Dajtki -> (Łupstych)
9. Osiedle Podleśna -> Słoneczny Stok
10. Polmozbyt -> Jakubowo (w kierunku Jakubowa kilka kursów wykonuje koło Domu Kombatanta).
11. Gutkowo -> Nagórki
13. Dajtki -> Pieczewo
15. Stary Dwór -> Osiedle Generałów
16. Osiedle Mazurskie -> Track
17. Osiedle Generałów -> Jakubowo -> Cmentarz Dywity -> (Dywity) (kilka kursów skróconych do Jakubowa).
20. Pieczewo -> Dworzec Główny
21. Witosa -> Cementowa (w niedzielę kilka kursów skróconych do Dworca Głównego)
22. Dworzec Główny -> Stary Dwór -> Brzeziny (kursuje w okresie roku akademickiego)
24. Dworzec Główny -> Osiedle Generałów
25. Dworzec Główny -> Tęczowy Las
26. Jagiellońska - Ogrody -> Osiedle Generałów
27. Redykajny -> Witosa (kursuje od poniedziałku do piątku, w wakacje kursuje również w weekendy na skróconej relacji z Likus).
28. Dworzec Główny -> Brzeziny
29. Jaroty Jarocka -> Bartąg -> (Ruś) -> (Bartążek)
30. Pieczewo -> Stary Dwór
31. Pieczewo -> Indykpol
32. Dajtki -> Stary Dwór (kursuje od poniedziałku do piątku, w roku akademickim)
33. Witosa -> Stary Dwór (kursuje od poniedziałku do piątku, w roku akademickim)
34. Dworzec Główny -> Mazowiecka -> Dworzec Główny
82. Reymonta -> Dywity -> Różnowo -> Słupy -> Reymonta (linia okrężna)
84. Dworzec Główny -> Wójtowo (linia sezonowa, kursuje od kwietnia do końca października).
88. Reymonta -> Słupy -> Dywity -> Reymonta (linia okrężna)
100. Dworzec Główny -> Pieczewo -> Osiedle Generałów -> Dworzec Główny
101. Dworzec Główny -> Gutkowo -> Dajtki -> Kortowo -> Jakubowo -> Dworzec Główny.
Łącznie: 32 linie.
Linie prywatne poza siecią ZKM.
Obsługa: Faster Olsztyn
61a Dworzec Główny -> Flisa
69a Dworzec Główny -> Osiedle Zacisze
Obsługa: Star Turist
R Real -> Dworzec Główny -> Centrum -> Real (linia darmowa)
Łącznie: 3 linie.
Legenda:
24 - Linia zwykła
88 - Linia podmiejska (lub z dodatkowymi kursami wychodzącymi poza miasto)
101 - Linia nocna
Stargard Szczeciński
To ja na okazję pierwszego postu na forum dam mój ulubiony Stargard Szczeciński:
Linie autobusowe dzienne (kursujące Pn - Nd i święta):
1. CHOPINA - GI¯YNEK - cmentarz
2. TESCO - BRONIEWSKIEGO - TESCO
3G. SUŁKOWO - GRZęDZICE (niektóre kursy wykonywane są jako skrócone na relacji: SUŁKOWO - MONIUSZKI, ŚWIęTE - MONIUSZKI, PL.WOLNOŚCI - GRZęDZICE, PL.WOLNOŚCI - ŚWIęTE)
3. KOBYLANKA - ŚWIęTE (tylko w soboty, niedziele i święta)
4. REPTOWO - PL. WOLNOŚCI ( w soboty, niedziele i święta relacja: PL.WOLNOŚCI - MORZYCZYN)
5. STORKÓWKO - KOSZEWO (w niedziele linia skrócona do PL. WOLNOŚCI)
6. PL.WOLNOŚCI - WITKOWO
7. PL.WOLNOŚCI - STRZY¯NO
8. ZAKŁAD KARNY - TAńSKIEGO
9. TESCO - TAńSKIEGO (tylko w niedziele i święta, a w soboty relacji TAńSKIEGO - TESCO
11. STRUMIANY - CZARNECKIEGO / STRUMIANY - PL.WOLNOŚCI (w so, nd i święta rwlacja skrócona: PL.WOLNOŚCI - ¯AROWO)
12. NOWOWIEJSKA - TESCO
13. TESCO - GDYńSKA (w sob, nd i święta relacja: CHOPINA - GDYńSKA)
17. CHOPINA - TAńSKIEGO (tylko w sb, nd i święta)
18. AL.¯OŁNIERZA - USŁUGOWA
19. TESCO - TAńSKIEGO (tylko w dni powszednie)
20. TAńSKIEGO - TESCO
21. MONIUSZKI - TAńSKIEGO (tylko w dni powszednie)
22. CHOPINA - POW. WARSZAWY - CHOPINA (tylko w dni powszednie)
23. GDYńSKA - AL. ¯OŁNIERZA
28/28B. TESCO - TAńSKIEGO (28B kursuje w sob, nd i święta)
Linie autobusowe nocne (kursujące w dni powszednie, weekendy i święta):
N. USŁUGOWA - TAńSKIEGO - TESCO pętla (w weekendy i święta kursy skrócony do: TAńSKIEGO - TESCO pętla)
Stan na wydanie rozkładu jazdy autobusów październik 2012
Linie autobusowe dzienne (kursujące Pn - Nd i święta):
1. CHOPINA - GI¯YNEK - cmentarz
2. TESCO - BRONIEWSKIEGO - TESCO
3G. SUŁKOWO - GRZęDZICE (niektóre kursy wykonywane są jako skrócone na relacji: SUŁKOWO - MONIUSZKI, ŚWIęTE - MONIUSZKI, PL.WOLNOŚCI - GRZęDZICE, PL.WOLNOŚCI - ŚWIęTE)
3. KOBYLANKA - ŚWIęTE (tylko w soboty, niedziele i święta)
4. REPTOWO - PL. WOLNOŚCI ( w soboty, niedziele i święta relacja: PL.WOLNOŚCI - MORZYCZYN)
5. STORKÓWKO - KOSZEWO (w niedziele linia skrócona do PL. WOLNOŚCI)
6. PL.WOLNOŚCI - WITKOWO
7. PL.WOLNOŚCI - STRZY¯NO
8. ZAKŁAD KARNY - TAńSKIEGO
9. TESCO - TAńSKIEGO (tylko w niedziele i święta, a w soboty relacji TAńSKIEGO - TESCO
11. STRUMIANY - CZARNECKIEGO / STRUMIANY - PL.WOLNOŚCI (w so, nd i święta rwlacja skrócona: PL.WOLNOŚCI - ¯AROWO)
12. NOWOWIEJSKA - TESCO
13. TESCO - GDYńSKA (w sob, nd i święta relacja: CHOPINA - GDYńSKA)
17. CHOPINA - TAńSKIEGO (tylko w sb, nd i święta)
18. AL.¯OŁNIERZA - USŁUGOWA
19. TESCO - TAńSKIEGO (tylko w dni powszednie)
20. TAńSKIEGO - TESCO
21. MONIUSZKI - TAńSKIEGO (tylko w dni powszednie)
22. CHOPINA - POW. WARSZAWY - CHOPINA (tylko w dni powszednie)
23. GDYńSKA - AL. ¯OŁNIERZA
28/28B. TESCO - TAńSKIEGO (28B kursuje w sob, nd i święta)
Linie autobusowe nocne (kursujące w dni powszednie, weekendy i święta):
N. USŁUGOWA - TAńSKIEGO - TESCO pętla (w weekendy i święta kursy skrócony do: TAńSKIEGO - TESCO pętla)
Stan na wydanie rozkładu jazdy autobusów październik 2012
Miejskie linie autobusowe w Gdańsku - stan na dzień 04 I 2013r.
Linia • Trasa • Przewoźnik
LINIE ZWYKŁE :
106 • Akademia Muzyczna (ul. Łąkowa) - Siennicka - Pokładowa - Westerplatte - ZKM • Gdańsk
108 • Jana z Kolna - Dragana (powrót: Chełm Cienista) - Chełm - Więckowskiego • ZKM Gdańsk
110 • Wrzeszcz PKP - Os. Złota Karczma - Astronautów - Port Lotniczy • ZKM Gdańsk
111 • Jana z Kolna - Akademia Muzyczna - Nowotna - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
112 • Jana z Kolna - Przejazdowo - Sobieszewo - Przegalina • ZKM Gdańsk
113 • Olimpijska - Łostowice Świętokrzyska - Gościnna • ZKM Gdańsk
115 • Wrzeszcz PKP - Wagnera - Dworzec PKS - Targ Rakowy/Targ Sienny • ZKM Gdańsk
116 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Matemblewo • ZKM Gdańsk
117 • Sopot - Os. Przylesie - Cm. Oliwski - Oliwa Pętla Tramwajowa - Jelitkowo Kapliczna • WarBus
118 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Chełm Cienista - Jeleniogórska • ZKM Gdańsk
120 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Dolne Miasto • ZKM Gdańsk
122 • Wrzeszcz PKP - Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopot - Kamienny Potok SKM • WarBus
123 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Urząd Wojewódzki - Równa • ZKM Gdańsk
124 • Zaspa - Szpital - Hallera-Baza ZKM - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
126 • Wrzeszcz PKP - Rębiechowo - Banino - (¯ukowo - Urząd Gminy) • WarBus
127 • Jasieńska - Budapesztańska - Galeria Bałtycka - Zaspa SKM - Przymorze Wielkie - Oliwa PKP • ZKM Gdańsk
129 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Migowo • ZKM Gdańsk
130 • Wałowa - Dworzec Główny - Migowo - Jasieńska • ZKM Gdańsk
131 • Dworzec Główny - Piecewska - Matemblewo • ZKM Gdańsk
136 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Niedźwiednik • ZKM Gdańsk
138 • Akademia Muzyczna - Elbląska - Przetoczna - Ku Ujściu - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte • ZKM Gdańsk
142 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Potokowa - Schuberta Nowolipie - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
143 • Oliwa PKP - Tysiąclecia - Sopot - Os. Przylesie • WarBus
148 • Nowy Port - Pl. Wolności - Dworska - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
149 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Krynicka • ZKM Gdańsk
151 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Św. Wojciech • ZKM Gdańsk
154 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
155 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
156 • Chełm Witosa - Ujeścisko - Przywidzka - Czermińskiego • ZKM Gdańsk
157 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Nowatorów - Bysewo • ZKM Gdańsk
162 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
164 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Kielecka - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
166 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria brama 8 • ZKM Gdańsk
167 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Fabryczna - Bysewo • ZKM Gdańsk
168 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Lipowa - Kiełpino Górne (Węsierska) • ZKM Gdańsk
169 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Osowa PKP - Osowa Przesypownia • ZKM Gdańsk
171 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Myśliborska - Chwaszczyno - Gdynia - Dąbrowa Tesco • WarBus / PKM Gdynia
174 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Kielecka - Otomin - Pętla • PKS Gdańsk
175 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Łostowice Świętokrzyska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
178 • Wałowa - Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Gęsia - Olszynka-Szkoła • ZKM Gdańsk
179 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO - Sopocka - Owczarnia • ZKM Gdańsk
183 • Niedźwiednik - Potokowa - Piekarnicza - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
184 • Wałowa - Dworzec Główny - Cygańska Góra - Piecki Wileńska • ZKM Gdańsk
186 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Błonia - Górki Wschodnie • ZKM Gdańsk
188 • Zaspa SKM - Dywizjonu 303 - Zaspa-Szpital - Nowy Port • ZKM Gdańsk
189 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
195 • Dworzec Główny - Hucisko - Chełm Witosa • ZKM Gdańsk
199 • Oliwa PKP - Czerwony Dwór - Przymorze SKM - Suchanino • ZKM Gdańsk
200 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Os. Wschód • PKS Gdańsk
205 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Radunica - Pruszcz Gd. - Komarowo • PKS Gdańsk
207 • Brama Oliwska - Św. Wojciech - Pruszcz Gd.-¯wirki i Wigury - Pruszcz Gd.-Osiedle Kasprowicza - Pruszcz Gd.-Os. Wschód - Pruszcz Gd.-Komarowo • PKS Gdańsk
210 • Osowa PKP - Sopocka - Port Lotniczy - Dworzec Główny - Gościnna • ZKM Gdańsk
212 • Przegalina - Sobieszewo Wyspa - Dworzec Główny • ZKM Gdańsk
213 • Olimpijska - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
227 • Jelitkowo - Czerwony Dwór - Zaspa SKM - Galeria Bałtycka - Chełm Cienista • ZKM Gdańsk
232 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Pruszcz Gd. - CER • PKS Gdańsk
255 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Kowale - Apollina • PKS Gdańsk
256 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Sandomierska - Łostowice Świętokrzyska - Kowale - Jankowo • PKS Gdańsk
262 • Wrzeszcz PKP - Sobótki - Cm. Łostowicki - Łostowice Świętokrzyska - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
264 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Myśliwska - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
275 • Kampinoska - Srebrna - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
283 • Politechnika SKM - Piekarnicza - Leśna Góra • ZKM Gdańsk
295 • Zakoniczyn - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
367 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Lipowa - Kiełpino - Bysewo • ZKM Gdańsk
384 • Wałowa - Dworzec Główny - Dobrowolskiego - Migowo • ZKM Gdańsk
512 • Sobieszewo Wyspa - Wieniecka - Przegalina • ZKM Gdańsk
525 • Wały Piastowskie - Dworzec PKP - Myśliwska - ¯yczliwa - Rakietowa - Bysewo • ZKM Gdańsk
574 • Otomin - Pętla - Lubowicka - Jabłoniowa - Jasień - Pólnicy • PKS Gdańsk
578 • Olszynka - Szkoła - Bratki - Zawodzie - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
LINIE NOCNE :
N1 • Orunia Górna - Chełm Witosa - Dworzec Główny - Oliwa PKP - (Sopot - Gdynia) - Osowa PKP • ZKM Gdańsk
N2 • Jasieńska - Budapesztańska - Na Wzgórzu - Wrzeszcz PKP - Hallera - Baza ZKM • ZKM Gdańsk
N3 • Dworzec Główny - Myśliwska - Zwierzyniecka (n/ż)- Szczęśliwa - Kiełpino Górne (Węsierska) - Nowatorów - Port Lotniczy - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
N4 • Jelitkowo Kapliczna - Oliwa Pętla Tramwajowa - Uniwersytet - Galeria Bałtycka - Opera Bałtycka - Dworzec Główny - Chełm Witosa - Płocka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
N5 • Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Urząd Skarbowy • PKS Gdańsk
N6 • Niedźwiednik - Potokowa - Migowo - Dworzec Główny - Nowy Port - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N8 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Stogi - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
N9 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria - Zagroble - Sobieszewo Wyspa - Węgorzowa - Przegalina • ZKM Gdańsk
N11 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Zawodzie - Gęsia - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
N12 • Jasieńska - Migowo - Piecki Wileńska - Dworzec Główny - Stocznia Północna - PGE ARENA Gdańsk - Nowy Port - Brzeźno (Gałczyńskiego) - Al. Hallera - Przymorze Wielkie - Czerwony Dwór - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N13 • Przymorze Wielkie - Przymorze SKM (n/ż) - Galeria Bałtycka (n/ż) - Opera Bałtycka (n/ż) - Dworzec Główny - Cieszyńskiego (n/ż) - Łódzka (n/ż) - Olimpijska • ZKM Gdańsk
Pogrubiono linie które mają dłuższą trasę.
Linia • Trasa • Przewoźnik
LINIE ZWYKŁE :
106 • Akademia Muzyczna (ul. Łąkowa) - Siennicka - Pokładowa - Westerplatte - ZKM • Gdańsk
108 • Jana z Kolna - Dragana (powrót: Chełm Cienista) - Chełm - Więckowskiego • ZKM Gdańsk
110 • Wrzeszcz PKP - Os. Złota Karczma - Astronautów - Port Lotniczy • ZKM Gdańsk
111 • Jana z Kolna - Akademia Muzyczna - Nowotna - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
112 • Jana z Kolna - Przejazdowo - Sobieszewo - Przegalina • ZKM Gdańsk
113 • Olimpijska - Łostowice Świętokrzyska - Gościnna • ZKM Gdańsk
115 • Wrzeszcz PKP - Wagnera - Dworzec PKS - Targ Rakowy/Targ Sienny • ZKM Gdańsk
116 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Matemblewo • ZKM Gdańsk
117 • Sopot - Os. Przylesie - Cm. Oliwski - Oliwa Pętla Tramwajowa - Jelitkowo Kapliczna • WarBus
118 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Chełm Cienista - Jeleniogórska • ZKM Gdańsk
120 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Dolne Miasto • ZKM Gdańsk
122 • Wrzeszcz PKP - Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopot - Kamienny Potok SKM • WarBus
123 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Urząd Wojewódzki - Równa • ZKM Gdańsk
124 • Zaspa - Szpital - Hallera-Baza ZKM - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
126 • Wrzeszcz PKP - Rębiechowo - Banino - (¯ukowo - Urząd Gminy) • WarBus
127 • Jasieńska - Budapesztańska - Galeria Bałtycka - Zaspa SKM - Przymorze Wielkie - Oliwa PKP • ZKM Gdańsk
129 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Migowo • ZKM Gdańsk
130 • Wałowa - Dworzec Główny - Migowo - Jasieńska • ZKM Gdańsk
131 • Dworzec Główny - Piecewska - Matemblewo • ZKM Gdańsk
136 • Wrzeszcz PKP - Potokowa - Niedźwiednik • ZKM Gdańsk
138 • Akademia Muzyczna - Elbląska - Przetoczna - Ku Ujściu - Sucharskiego - Ku Ujściu - Pokładowa - Sucharskiego - Westerplatte • ZKM Gdańsk
142 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Potokowa - Schuberta Nowolipie - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
143 • Oliwa PKP - Tysiąclecia - Sopot - Os. Przylesie • WarBus
148 • Nowy Port - Pl. Wolności - Dworska - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
149 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Krynicka • ZKM Gdańsk
151 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Św. Wojciech • ZKM Gdańsk
154 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
155 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
156 • Chełm Witosa - Ujeścisko - Przywidzka - Czermińskiego • ZKM Gdańsk
157 • Wrzeszcz PKP - Galeria Bałtycka - Nowatorów - Bysewo • ZKM Gdańsk
162 • Wrzeszcz PKP - Na Wzgórzu - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
164 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Kielecka - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
166 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria brama 8 • ZKM Gdańsk
167 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Fabryczna - Bysewo • ZKM Gdańsk
168 • Jana z Kolna - Dworzec PKP - Lipowa - Kiełpino Górne (Węsierska) • ZKM Gdańsk
169 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Osowa PKP - Osowa Przesypownia • ZKM Gdańsk
171 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Sopocka - Myśliborska - Chwaszczyno - Gdynia - Dąbrowa Tesco • WarBus / PKM Gdynia
174 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Kielecka - Otomin - Pętla • PKS Gdańsk
175 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Łostowice Świętokrzyska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
178 • Wałowa - Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Gęsia - Olszynka-Szkoła • ZKM Gdańsk
179 • Oliwa Pętla Tramwajowa - Oliwa ZOO - Sopocka - Owczarnia • ZKM Gdańsk
183 • Niedźwiednik - Potokowa - Piekarnicza - Zakopiańska - Targ Sienny/Targ Rakowy • ZKM Gdańsk
184 • Wałowa - Dworzec Główny - Cygańska Góra - Piecki Wileńska • ZKM Gdańsk
186 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Błonia - Górki Wschodnie • ZKM Gdańsk
188 • Zaspa SKM - Dywizjonu 303 - Zaspa-Szpital - Nowy Port • ZKM Gdańsk
189 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Sandomierska - Maćkowy Mleczarnia • ZKM Gdańsk
195 • Dworzec Główny - Hucisko - Chełm Witosa • ZKM Gdańsk
199 • Oliwa PKP - Czerwony Dwór - Przymorze SKM - Suchanino • ZKM Gdańsk
200 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Os. Wschód • PKS Gdańsk
205 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Św. Wojciech - Radunica - Pruszcz Gd. - Komarowo • PKS Gdańsk
207 • Brama Oliwska - Św. Wojciech - Pruszcz Gd.-¯wirki i Wigury - Pruszcz Gd.-Osiedle Kasprowicza - Pruszcz Gd.-Os. Wschód - Pruszcz Gd.-Komarowo • PKS Gdańsk
210 • Osowa PKP - Sopocka - Port Lotniczy - Dworzec Główny - Gościnna • ZKM Gdańsk
212 • Przegalina - Sobieszewo Wyspa - Dworzec Główny • ZKM Gdańsk
213 • Olimpijska - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
227 • Jelitkowo - Czerwony Dwór - Zaspa SKM - Galeria Bałtycka - Chełm Cienista • ZKM Gdańsk
232 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Pruszcz Gd. - CER • PKS Gdańsk
255 • Łostowice Świętokrzyska - Wieżycka - Kowale - Apollina • PKS Gdańsk
256 • Brama Oliwska - Dworzec Główny - Sandomierska - Łostowice Świętokrzyska - Kowale - Jankowo • PKS Gdańsk
262 • Wrzeszcz PKP - Sobótki - Cm. Łostowicki - Łostowice Świętokrzyska - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
264 • Wrzeszcz PKP - Matejki - Myśliwska - Jasień - Pólnicy • ZKM Gdańsk
275 • Kampinoska - Srebrna - Łostowice Świętokrzyska - Orunia Górna • ZKM Gdańsk
283 • Politechnika SKM - Piekarnicza - Leśna Góra • ZKM Gdańsk
295 • Zakoniczyn - Niepołomicka - Łostowice Świętokrzyska • ZKM Gdańsk
367 • Jana z Kolna - Dworzec Główny - Lipowa - Kiełpino - Bysewo • ZKM Gdańsk
384 • Wałowa - Dworzec Główny - Dobrowolskiego - Migowo • ZKM Gdańsk
512 • Sobieszewo Wyspa - Wieniecka - Przegalina • ZKM Gdańsk
525 • Wały Piastowskie - Dworzec PKP - Myśliwska - ¯yczliwa - Rakietowa - Bysewo • ZKM Gdańsk
574 • Otomin - Pętla - Lubowicka - Jabłoniowa - Jasień - Pólnicy • PKS Gdańsk
578 • Olszynka - Szkoła - Bratki - Zawodzie - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
LINIE NOCNE :
N1 • Orunia Górna - Chełm Witosa - Dworzec Główny - Oliwa PKP - (Sopot - Gdynia) - Osowa PKP • ZKM Gdańsk
N2 • Jasieńska - Budapesztańska - Na Wzgórzu - Wrzeszcz PKP - Hallera - Baza ZKM • ZKM Gdańsk
N3 • Dworzec Główny - Myśliwska - Zwierzyniecka (n/ż)- Szczęśliwa - Kiełpino Górne (Węsierska) - Nowatorów - Port Lotniczy - Wrzeszcz PKP • ZKM Gdańsk
N4 • Jelitkowo Kapliczna - Oliwa Pętla Tramwajowa - Uniwersytet - Galeria Bałtycka - Opera Bałtycka - Dworzec Główny - Chełm Witosa - Płocka - Jaworzniaków • ZKM Gdańsk
N5 • Dworzec Główny - Św. Wojciech - Pruszcz Gd. - Urząd Skarbowy • PKS Gdańsk
N6 • Niedźwiednik - Potokowa - Migowo - Dworzec Główny - Nowy Port - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N8 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Stogi - Górki Zachodnie • ZKM Gdańsk
N9 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Rafineria - Zagroble - Sobieszewo Wyspa - Węgorzowa - Przegalina • ZKM Gdańsk
N11 • Dworzec Główny - Akademia Muzyczna - Zawodzie - Gęsia - Olszynka - Szkoła • ZKM Gdańsk
N12 • Jasieńska - Migowo - Piecki Wileńska - Dworzec Główny - Stocznia Północna - PGE ARENA Gdańsk - Nowy Port - Brzeźno (Gałczyńskiego) - Al. Hallera - Przymorze Wielkie - Czerwony Dwór - ¯abianka SKM • ZKM Gdańsk
N13 • Przymorze Wielkie - Przymorze SKM (n/ż) - Galeria Bałtycka (n/ż) - Opera Bałtycka (n/ż) - Dworzec Główny - Cieszyńskiego (n/ż) - Łódzka (n/ż) - Olimpijska • ZKM Gdańsk
Pogrubiono linie które mają dłuższą trasę.
W domu mam pełno planów miast z lat 70., 80. i 90. Jeśli jest zainteresowanie to mogę dodawać trasy linii komunikacji miejskiej z tamtych czasów.
Na razie na zachętę:
Bydgoszcz, lipiec 1985:
Linie tramwajowe dzienne:
1 Dworzec Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
2 Dworzec Bydgoszcz Główna - Karpacka
3 Wilczak - Bydgoszcz Wschodnia
4 Dworzec Bydgoszcz Główna - Stadion "Zawisza"
5 Wilczak - "Stomil" (linia szczytowa)
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Osiedle Kapuściska - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
8 Dworzec Bydgoszcz Główna - Osiedle Kapuściska
9 Glinki - "Stomil" (linia szczytowa)
10 Glinki - Bielawy
Linie tramwajowe nocne
3N, 4N, 6N, 8N - trasy identyczne jak dzienne odpowiedniki
Linie autobusowe
51 Plac Kościeleckich - Deszczowa (linia szczytowa)
52 Os. Błonie - Os. Leśne
53 Os. Błonie - Glinki
54 Dw. Bydgoszcz Główna - Piaski
55 Morska - Gwardii Ludowej
56 Pl. Kościeleckich - "Belma"
57 Rondo XXX-lecia PRL - Witebska (w dni wolne od pracy na trasie Wyścigowa - Witebska)
58 Pl. Kościeleckich - Smukała
59 Os. Błonie - Przemysłowa (linia szczytowa)
59bis Wyścigowa - Przemysłowa (kursuje w dni robocze w międzyszczycie)
60 Morska - Osowa Góra
61 Dw. Bydgoszcz Główna - Ugory
62 Z. Augusta - Os. Błonie
63 Aleja LWP - Mokra (linia szczytowa)
64 Barwna - Morska
65 Os. Leśne - Fordon (wybr. kursy do Mariampola)
66 Pl. Kościeleckich - Pl. Kościeleckich (okrężna, szczytowa)
67 Dw. Bydgoszcz Gł. - Łęczycka
68 Os. Leśne - Glinki
69 Os. Błonie - Wyścigowa (linia szczytowa)
70 Wyścigowa - Os. Bajka
71 R. Grunwaldzkie - Rekinowa (linia szczytowa)
72 Wyścigowa - Twardzickiego
202 R. Toruńskie - Smoleńska (linia szczytowa)
[bez numeru] Os. Leśne - Myślęcinek
Linie nocne
57N Os. Błonie - Os. Bajka
Linie pospieszne
101 Pl. Kościeleckich - Fordon (linia szczytowa)
102 Os. Błonie - Lipniki
104 Pl. Kościeleckich - Os. Bajka
Jeśli macie jakieś "zachcianki" to mogę je spełniać w pierwszej kolejności. Bo map mam ok. 70-100, więc na pewno wszystkich nie przepiszę
Na razie na zachętę:
Bydgoszcz, lipiec 1985:
Linie tramwajowe dzienne:
1 Dworzec Bydgoszcz Główna - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
2 Dworzec Bydgoszcz Główna - Karpacka
3 Wilczak - Bydgoszcz Wschodnia
4 Dworzec Bydgoszcz Główna - Stadion "Zawisza"
5 Wilczak - "Stomil" (linia szczytowa)
6 Łęgnowo - Bielawy
7 Osiedle Kapuściska - Bydgoszcz Wschodnia (linia szczytowa)
8 Dworzec Bydgoszcz Główna - Osiedle Kapuściska
9 Glinki - "Stomil" (linia szczytowa)
10 Glinki - Bielawy
Linie tramwajowe nocne
3N, 4N, 6N, 8N - trasy identyczne jak dzienne odpowiedniki
Linie autobusowe
51 Plac Kościeleckich - Deszczowa (linia szczytowa)
52 Os. Błonie - Os. Leśne
53 Os. Błonie - Glinki
54 Dw. Bydgoszcz Główna - Piaski
55 Morska - Gwardii Ludowej
56 Pl. Kościeleckich - "Belma"
57 Rondo XXX-lecia PRL - Witebska (w dni wolne od pracy na trasie Wyścigowa - Witebska)
58 Pl. Kościeleckich - Smukała
59 Os. Błonie - Przemysłowa (linia szczytowa)
59bis Wyścigowa - Przemysłowa (kursuje w dni robocze w międzyszczycie)
60 Morska - Osowa Góra
61 Dw. Bydgoszcz Główna - Ugory
62 Z. Augusta - Os. Błonie
63 Aleja LWP - Mokra (linia szczytowa)
64 Barwna - Morska
65 Os. Leśne - Fordon (wybr. kursy do Mariampola)
66 Pl. Kościeleckich - Pl. Kościeleckich (okrężna, szczytowa)
67 Dw. Bydgoszcz Gł. - Łęczycka
68 Os. Leśne - Glinki
69 Os. Błonie - Wyścigowa (linia szczytowa)
70 Wyścigowa - Os. Bajka
71 R. Grunwaldzkie - Rekinowa (linia szczytowa)
72 Wyścigowa - Twardzickiego
202 R. Toruńskie - Smoleńska (linia szczytowa)
[bez numeru] Os. Leśne - Myślęcinek
Linie nocne
57N Os. Błonie - Os. Bajka
Linie pospieszne
101 Pl. Kościeleckich - Fordon (linia szczytowa)
102 Os. Błonie - Lipniki
104 Pl. Kościeleckich - Os. Bajka
Jeśli macie jakieś "zachcianki" to mogę je spełniać w pierwszej kolejności. Bo map mam ok. 70-100, więc na pewno wszystkich nie przepiszę
Najpierw chciałbym zastrzec, że to są te do których się "dokopałem", więc być może kiedyś znajdę coś jeszcze.
A oto lista:
- Bielsko-Biała (1994)
- Ciechanów (1980)
- Cieszyn (1985)
- Częstochowa (1983)
- Gorzów Wlkp. (1979, 1991)
- Jelenia Góra (1989)
- Kalisz (1992)
- Kołobrzeg (1986)
- Konin (1987)
- Koszalin (1983)
- Krosno (1988)
- Legnica (1984)
- Leszno (1985)
- Lublin (1980)
- Ostrowiec Św. (1990)
- Piła (1985)
- Przemyśl (1982)
- Radom (1981)
- Rzeszów (1977)
- Sandomierz (1992)
- Sieradz (1986)
- Słupsk (1976, 1988)
- Szczecin (1984/85)
- Włocławek (1991)
- Zgierz (1987)
Jeśli coś uda mi się znaleźć uzupełnię listę
A oto lista:
- Bielsko-Biała (1994)
- Ciechanów (1980)
- Cieszyn (1985)
- Częstochowa (1983)
- Gorzów Wlkp. (1979, 1991)
- Jelenia Góra (1989)
- Kalisz (1992)
- Kołobrzeg (1986)
- Konin (1987)
- Koszalin (1983)
- Krosno (1988)
- Legnica (1984)
- Leszno (1985)
- Lublin (1980)
- Ostrowiec Św. (1990)
- Piła (1985)
- Przemyśl (1982)
- Radom (1981)
- Rzeszów (1977)
- Sandomierz (1992)
- Sieradz (1986)
- Słupsk (1976, 1988)
- Szczecin (1984/85)
- Włocławek (1991)
- Zgierz (1987)
Jeśli coś uda mi się znaleźć uzupełnię listę
Proszę bardzo Stan komunikacji na grudzień 1982.
LINIE AUTOBUSOWE
Linia nr 1:
TRAUGUTTA - Zwycięstwa (z powrotem Armii Czerwonej) - al. Trzydziestolecia - Morska - Mścice - Strzeżenice - Mielno - UNIEŚCIE
Linia nr 2:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Mieszka I - BoWiD
Linia nr 3:
SKWIERZYNKA - Władysława IV - ZWM - Fałata - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Krakusa i Wandy - Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. - Zwycięstwa) - NIEKŁONICE (w niektórych godzinach. GNIEZKOWO)
Linia nr 4:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - 4 Marca - Gnieźnieńska - Bieruta - Słowiańska - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - OSIEDLE LECHITÓW
Linia nr 5:
BIELICE - Szczecińska - Zwycięstwa - Chełmoniewo - Dzierzęcino - LUBIATOWO
Linia nr 6:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 7:
OSIEDLE LECHITÓW - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) - Zwycięstwa - Armii Czerwonej - Janka Krasickiego - Gdańska - SIANÓW
Linia nr 8:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 9:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Fałata - Młyńska - 1 Maja - Bieruta - Sarzyno - Konikowo - ŚWIESZYNO
Linia nr 10:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 11:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 12:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Traugutta - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - SZCZECIńSKA
Linia nr 13:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - Kretomino - BONIN
Linia nr 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - Szczecińska - Zwycięstwa - Traugutta - Janka Krasickiego - ZWM - ŚNIADECKICH-BUKOWA
Linia nr 15:
LEŚNA - Marchlewskiego - Janka Krasickiego - ZWM - Władysława IV - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Rosenbergów - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Nazwy ulic oryginalne
LINIE AUTOBUSOWE
Linia nr 1:
TRAUGUTTA - Zwycięstwa (z powrotem Armii Czerwonej) - al. Trzydziestolecia - Morska - Mścice - Strzeżenice - Mielno - UNIEŚCIE
Linia nr 2:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Mieszka I - BoWiD
Linia nr 3:
SKWIERZYNKA - Władysława IV - ZWM - Fałata - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Krakusa i Wandy - Lechicka (z powrotem: Powstańców Wlkp. - Zwycięstwa) - NIEKŁONICE (w niektórych godzinach. GNIEZKOWO)
Linia nr 4:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - 4 Marca - Gnieźnieńska - Bieruta - Słowiańska - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - OSIEDLE LECHITÓW
Linia nr 5:
BIELICE - Szczecińska - Zwycięstwa - Chełmoniewo - Dzierzęcino - LUBIATOWO
Linia nr 6:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 7:
OSIEDLE LECHITÓW - Lechicka - Łużycka - Skargi - Obotrytów - Lechicka - Powstańców Wielkopolskich (z powrotem: Krakusa i Wandy) - Zwycięstwa - Armii Czerwonej - Janka Krasickiego - Gdańska - SIANÓW
Linia nr 8:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - SZCZECIńSKA
Linia nr 9:
WŁADYSŁAWA IV - ZWM - Fałata - Młyńska - 1 Maja - Bieruta - Sarzyno - Konikowo - ŚWIESZYNO
Linia nr 10:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 11:
LEŚNA - Marchlewskiego - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - al. Trzydziestolecia - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Linia nr 12:
CHEŁMONIEWO - Zwycięstwa - Traugutta - Armii Czerwonej - Kościuszki - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - SZCZECIńSKA
Linia nr 13:
WŁADYSŁAWA IV - al. Zawadzkiego - Kościuszki - Armii Czerwonej - Zwycięstwa - Krakusa i Wandy - Gnieźnieńska - Kretomino - BONIN
Linia nr 14:
ŚNIADECKICH-BUKOWA - ZWM - Janka Krasickiego - Traugutta - Zwycięstwa - al. Trzydziestolecia - Niepodległości - Spokojna - Morska - Przemysłowa - BoWiD - Mieszka I - Szczecińska - Zwycięstwa - Traugutta - Janka Krasickiego - ZWM - ŚNIADECKICH-BUKOWA
Linia nr 15:
LEŚNA - Marchlewskiego - Janka Krasickiego - ZWM - Władysława IV - al. Zawadzkiego - Niepodległości - Rosenbergów - Morska - Przemysłowa - BoWiD
Nazwy ulic oryginalne
Zgodnie z życzeniem - Piła 1985.
Linia nr 0:
ŚNIADECKICH (Jadwiżyn) - Dąbrowskiego - Most Chrobrego - Wodna - al. Niepodległości - Dzierżyńskiego - Marchlewskiego - Budowlanych - LWP - Dzieci Polskich - Okrzei - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - al. Powst. Wlkp. - Łączna - ŚNIADECKICH (Jadwiżyn)
Linia nr 1:
LWP/PARTYZANTÓW - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP) (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 2:
AL. POZNAńSKA - Wiosny Ludów - Siemiradzkiego - Marksa - pl. PPR - al. Piastów - al. Niepodległości - ZBROJNA
Linia nr 3:
LOTNICZA (Chorwacka) - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Dąbrowskiego - Śniadeckich - Łączna - al. Powst. Wlkp. - Bydgoska - Roosevelta - Tucholska - WAWELSKA (baza PKS)
Linia nr 4:
WYSPIAńSKIEGO (tory kolejowe) - Mickiewicza - LWP - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - al. Piastów - Most Chrobrego - AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam)
Linia nr 5:
PL. INWALIDÓW - Wyspiańskiego - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - pl. PPR - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - Dw. PKP - al. Piastów - Most Chrobrego - Browarna - Ludowa - Okólna - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 6:
WALKI MŁODYCH - Browarna - Most Chrobrego - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - MOTYLEWSKA/PRZEMYSŁOWA
Linia nr 7:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP)
Linia nr 8:
AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam) - Most Chrobrego - pl. Zwycięstwa - LWP/KONARSKIEGO
Linia nr 9:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - SIEMIRADZKIEGO (Jez. Piaszczyste)
Linia nr 10:
PL. INWALIDÓW - Mickiewicza - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA
Linia nr 50:
PL. ZWYCIęSTWA - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - UJŚCIE
Linia Z (sezonowa):
PL. ZWYCIęSTWA - al. Powst. Wlkp. - Obwodnica - JEZIORO PŁOTKI
Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów
@Lubel (nie wiem, czy na tym forum można tak "prosić") - interesowałyby mnie Gniezno oraz miasta dawnego woj. kaliskiego
Linia nr 0:
ŚNIADECKICH (Jadwiżyn) - Dąbrowskiego - Most Chrobrego - Wodna - al. Niepodległości - Dzierżyńskiego - Marchlewskiego - Budowlanych - LWP - Dzieci Polskich - Okrzei - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - al. Powst. Wlkp. - Łączna - ŚNIADECKICH (Jadwiżyn)
Linia nr 1:
LWP/PARTYZANTÓW - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - al. Piastów - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP) (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 2:
AL. POZNAńSKA - Wiosny Ludów - Siemiradzkiego - Marksa - pl. PPR - al. Piastów - al. Niepodległości - ZBROJNA
Linia nr 3:
LOTNICZA (Chorwacka) - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Dąbrowskiego - Śniadeckich - Łączna - al. Powst. Wlkp. - Bydgoska - Roosevelta - Tucholska - WAWELSKA (baza PKS)
Linia nr 4:
WYSPIAńSKIEGO (tory kolejowe) - Mickiewicza - LWP - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - al. Piastów - Most Chrobrego - AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam)
Linia nr 5:
PL. INWALIDÓW - Wyspiańskiego - Konarskiego - pl. 9 Maja - Krasickiego - Buczka - 1 Maja - pl. PPR - Towarowa - Z. Starego - Dw. PKP - 14 Lutego - Dw. PKP - al. Piastów - Most Chrobrego - Browarna - Ludowa - Okólna - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA (z powrotem: Dw. PKP - Kwiatowa - pl. PPR)
Linia nr 6:
WALKI MŁODYCH - Browarna - Most Chrobrego - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - MOTYLEWSKA/PRZEMYSŁOWA
Linia nr 7:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - LELEWELA (przejazd PKP)
Linia nr 8:
AL. POWST. WLKP. (huta szkła Polam) - Most Chrobrego - pl. Zwycięstwa - LWP/KONARSKIEGO
Linia nr 9:
DZIAŁKI ZALESIE - LWP - pl. Zwycięstwa - al. Piastów - pl. PPR - SIEMIRADZKIEGO (Jez. Piaszczyste)
Linia nr 10:
PL. INWALIDÓW - Mickiewicza - LWP - pl. Zwycięstwa - Most Chrobrego - Bydgoska - Podchorążych - KOSSAKA
Linia nr 50:
PL. ZWYCIęSTWA - al. Piastów - pl. PPR - Marksa - al. Poznańska - UJŚCIE
Linia Z (sezonowa):
PL. ZWYCIęSTWA - al. Powst. Wlkp. - Obwodnica - JEZIORO PŁOTKI
Mam nadzieję, że nie ma żadnych błędów
@Lubel (nie wiem, czy na tym forum można tak "prosić") - interesowałyby mnie Gniezno oraz miasta dawnego woj. kaliskiego