Kasacje Ikarusów w Poznaniu

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Ikarus...

Czy to dobrze,że Poznań chce się pozbyć Ikarusów?

Tak
27
44%
Nie
34
56%
 
Liczba głosów: 61

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

J-31 pisze:
Poznaniak pisze:Warto tu nadmienić, zę ten gniot wróci z Laskowic z ryjekim Salusa....
Nim wróci, to tych Ikarusów już nie będzie... :cry:

Eh nie wiem, moze wrócic w kazdej chwili...

Damhan

Post autor: Damhan »

Może chociaż jednego Ikarusa zostawią jako historyczny.

Podi

Post autor: Podi »

http://miasta.gazeta.pl/poznan/1,36001,2992784.html
Polecałbym przeczytać komentarze studentów - mają jednak racje,_bo Różany potok to największa ostoja Ikarusów na Północy Poznania :smile:

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Czarna seria bo co?. Bo cztery Ikarusy tam jeżdzą, czasami z rezerwy pojedzie Neoplan lub Solaris?. Załosne to..

Milenium

Post autor: Milenium »

No to możecie powiedzieć:
Ikarusy i Jelcze dużo dla nas zrobiliście._Ale jednak każde pokolenie musi odejść,_żegnamy was jednak ze smutkiem i witamy nowe niskopodłogowce!_Witamy was!
Mam nadzieję, że bedzie jakaś imprezka z pożegnalnym takim tekstem jak wyżej :).

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Tramwaj pisze:No to możecie powiedzieć:
Ikarusy i Jelcze dużo dla nas zrobiliście.Ale jednak każde pokolenie musi odejść,żegnamy was jednak ze smutkiem i witamy nowe niskopodłogowce!Witamy was!
Mam nadzieję że bedzie jakaś imprezka z pożegnalnym takim tekstem jak wyżej :).
Ale chwilunia, chwilunia. Jeszcze nie wsyztko powiedziane, ze po przyjsciu 30 sztuk nowych wszystkie Ikary wygina jest jeszcze inna możliwosć

Milenium

Post autor: Milenium »

Ale chwilunia, chwilunia. Jeszcze nie wsyztko powiedziane, ze po przyjsciu 30 sztuk nowych wszystkie Ikary wygina jest jeszcze inna możliwosć
Sprzedać je?_Też dobre rozwiązanie.Zostawić na historyczne?_Fajnie... Jakieś inne rozwiązania?

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Tramwaj pisze:
Ale chwilunia, chwilunia. Jeszcze nie wsyztko powiedziane, ze po przyjsciu 30 sztuk nowych wszystkie Ikary wygina jest jeszcze inna możliwosć
Sprzedać je?_Też dobre rozwiązanie._Zostawić na historyczne?_Fajnie... Jakieś inne rozwiązania?
- historczyny
- sprzedaz
- dalej służba liniowa w Poznanniu.

Jak wygra MAN jest wielce prawdopodobne, ze zabierze jakeiś MANy z pierszej serii

Podi

Post autor: Podi »

Poznaniak pisze:Czarna seria bo co?. Bo cztery Ikarusy tam jeżdzą, czasami z rezerwy pojedzie Neoplan lub Solaris?. Załosne to..
Dałem to do tego tematu,żeby nie tworzyć kolejnego-temat ten związany jest z pozbywaniem się autobusów starej generacji z Poznania... :)
No to możecie powiedzieć:
Ikarusy i Jelcze dużo dla nas zrobiliście._Ale jednak każde pokolenie musi odejść,_żegnamy was jednak ze smutkiem i witamy nowe niskopodłogowce!_Witamy was!
Mam nadzieję, że bedzie jakaś imprezka z pożegnalnym takim tekstem jak wyżej :smile:.
Jakie to wzruszające :cry: :cry: Mam nadzieje że nie trzeba będzie tego tak szybko używać :)
Jak wygra MAN jest wielce prawdopodobne, ze zabierze jakeiś MANy z pierszej serii
Tzn. zabiorą nam NL202? :chytry:

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznaniak pisze:Jak wygra MAN jest wielce prawdopodobne, ze zabierze jakeiś MANy z pierszej serii
Najpierw należy pozbyć sięikarusów, a potem dopoero starych Manów...

Podi

Post autor: Podi »

W mojej opini Ikarki są bardziej zadbane niż NL202...A może mi się tylko wydaje :)

Milenium

Post autor: Milenium »

Damhan pisze:Najpierw należy pozbyć sięikarusów, a potem dopoero starych Manów...
Ech,jak zwykle te Ikary,damhan daj spokój.Poznianacy lubią Ikarusy.
Podi pisze:Jakie to wzruszające :cry: :cry:

Dzieki,jestem wzruszony :(.
Poznaniak pisze:dalej służba liniowa w Poznanniu.
Dobrze żeby tak się stało.

Damhan

Post autor: Damhan »

Tramwaj pisze:Ech,jak zwykle te Ikary,damhan daj spokój.Poznianacy lubią Ikarusy.
Ty też daj spokój z tymi komentarzami. Ja tylko stwierdzam fakty. Takie jest zresztą stanowisko MPK w artykule prezentowanym wyżej...

Co do Ikarusów to miałem dzisiaj (nie)przyjemność jechać tym wehikułem. Rzeczywiście tragedia. Wszstko się trzęsie i telepie, a najbardziej szyby. :retard: Pocieszam się, że za niedługo nowe SU III lub Lion's City. :smile2:

Milenium

Post autor: Milenium »

Damhan pisze:Ja tylko stwierdzam fakty.
Tak tym faktem jest że nie lubisz Ikarusów.
Damhan pisze:Co do Ikarusów to miałem dzisiaj (nie)przyjemność jechać tym wehikułem.
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :D.

Damhan

Post autor: Damhan »

Tramwaj pisze:Tak tym faktem jest że nie lubisz Ikarusów.
Tym faktem jest to, ze MPK pozbywa się pojazdów według wieku, a Ikarusy są starsze od MANów!

Podi

Post autor: Podi »

Damhan pisze:Tym faktem jest to, ze MPK pozbywa się pojazdów według wieku, a Ikarusy są starsze od MANów!
Dajcie wy spokój to nie na temat :)
Ech,jak zwykle te Ikary,damhan daj spokój.Poznianacy lubią Ikarusy.
Dokładnie :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Podi pisze:
Poznaniak pisze:Czarna seria bo co?. Bo cztery Ikarusy tam jeżdzą, czasami z rezerwy pojedzie Neoplan lub Solaris?. Załosne to..
Dałem to do tego tematu,żeby nie tworzyć kolejnego-temat ten związany jest z pozbywaniem się autobusów starej generacji z Poznania... :)
Nie no dobrze, dobrze tylko mnie ten teks artykułu rozbił :P
Podi pisze:
Jak wygra MAN jest wielce prawdopodobne, ze zabierze jakeiś MANy z pierszej serii
Tzn. zabiorą nam NL202? :chytry:
Tak i NG272

[ Dodano: 2005-10-31, 20:22 ]
Damhan pisze:
Poznaniak pisze:Jak wygra MAN jest wielce prawdopodobne, ze zabierze jakeiś MANy z pierszej serii
Najpierw należy pozbyć sięikarusów, a potem dopoero starych Manów...
Ale pod takim warunkiem MAN moze wygrać ten przetarg, dla nich w jakims stopniu bedzie tez zysk

Damhan

Post autor: Damhan »

Poznaniak pisze:Ale pod takim warunkiem MAN moze wygrać ten przetarg, dla nich w jakims stopniu bedzie tez zysk
Może to i mądre posunięcie,ale mimo wszystko MPK powinno pozbywać się w pierwszej kolejności starszych pojazdów. Mimo to cenię MPK Poznań za politykę taborową.

Podi pisze:Dokładnie :smile:
Wątpię, żeby wszyscy Poznaniacy lubili Ikarusy. Na pewno dużo osób w jakiś sposób lubi, ale większość też nie lubi dlatego dajmy temu spokój. :)

Poznaniak

Post autor: Poznaniak »

Damhan pisze:
Poznaniak pisze:Ale pod takim warunkiem MAN moze wygrać ten przetarg, dla nich w jakims stopniu bedzie tez zysk
Może to i mądre posunięcie,ale mimo wszystko MPK powinno pozbywać się w pierwszej kolejności starszych pojazdów. Mimo to cenię MPK Poznań za politykę taborową.
Ale nikt nie powiedział, ze nie będa sie też pozbywać starszych autobusów. Będa ale w miejszej iloi (w wtaki wypadku o jakim mowa wyzej). Jesli MAN nie wziałby żadncyh MANów to większa ilsoc pójdzie na zylety...

B.A. Baracus

Post autor: B.A. Baracus »

Jeden drugiego przekrzykuje, który autobus lepszy, który gorszy, a rzeczywistość jest taka, że Ikarusy lubią tylko MKM, a pozostali już dawno nie chieliby ich widzieć :!: Co do podmian NL202 i NG272 na Lion'sy to według mnie jakiś chory pomysł :!: :nuts:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ikarus”