KMF Gallery: NG

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
jacool

Post autor: jacool »

J-31 pisze:Po prostu w razie jakiegoś chamstwa, łatwiej jest ustalić autora i odpowiednio zareagować.
:rotfl:
A wiesz moze na ile sposobów złośliwcy potrafią utrudniać życie? Łączenie się przez Zimbabwe :nuts:
Dziesiątki kont itd :)
Miałem na forum mojego liceum kolesia, co zrobił około 40 kont, tylko po to, żeby podbić ankietę :retard:
Niektórzy debile przerażają mnie swoją pomysłowością :retard:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

jacool pisze:A wiesz moze na ile sposobów złośliwcy potrafią utrudniać życie? Łączenie się przez Zimbabwe :nuts:
Dziesiątki kont itd :)
Miałem na forum mojego liceum kolesia, co zrobił około 40 kont, tylko po to, żeby podbić ankietę :retard:
Niektórzy debile przerażają mnie swoją pomysłowością :retard:
Masz fajnych kolegów :mruga:

Spoko. Na razie - nic takiego się nie dzieje, nie Demonizuj. ;)

jacool

Post autor: jacool »

Masz fajnych kolegów
To nie moi koledzy :) Tylko byłem zmuszony ich wszystkich poblokować, bo po IP nie dojdziesz... Jak już pisałem łączył się przez jakieś g... programiki do ukrywania :P

To był taki mały OT :)

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ale wykrycie osoby podszywającej sie pod nickiem któregoś z autorów za pomoca IP nie jest takie proste.Problem tkwi w tym,ze nie każdy ma stałe IP.Posłużę sie tu przykładem:ostatnio sam siebie dodałem na swojej liście kontaktów GG i po sprawdzeniu profilu (w wersji 7.0) w rubryce IP miałem wpisane:brak.Co do banowania konta to co będzie,jeżeli zbanuje się konto podszywającego się,a okaże się,że to prawdziwe konto autora (tzn.podpisywane jego hasłem)?

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Już nie z takimi osobnikami mieliśmy do czynienia.
Więcej zaufania. :)

jacool

Post autor: jacool »

Mac, ja w Ciebie wierzę :) Odwalasz kupę dobrej roboty :) tak trzymać :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Adrian_ pisze:Co do banowania konta to co będzie,jeżeli zbanuje się konto podszywającego się,a okaże się,że to prawdziwe konto autora (tzn.podpisywane jego hasłem)?
Nie ma możliwości aby 2 osoby miały ten sam nick (o to Ci chyba chodziło :?:) - chyba, że go komuś udostępnisz, ale to już Twoje zmartwienie. Jeśli chodzi o up***ch złośliwców - tu mówię za siebie - jestem cierpliwy, mogę z takim walczyć do końca - jego lub mojego ;)
Ostatnio zmieniony 2006-04-14, 19:20 przez u2w, łącznie zmieniany 1 raz.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

u2w,jestes pewien,ze na forum nie ma dwóch osób korzystających z jednego konta? myslę,że są takie osoby,korzystające z nicka pr110.Nie można mieć pewności,że jeden nabroi,a drugiemu zablokuje się konto,bądź na odwrót.Co do walczenia z upierdliwcami to zastanawia mnie,czy są na tym forum tacy osobnicy? bo osobiście nie spotkałem się z takimi przypadkami ;) .

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Adrianie_ - czytaj uważnie. Podkreśliłem, to czego zdaje się nie doczytałeś. ale powiem to inaczej: nie ma możliwości aby ktoś się podszył pod inną osobę używając tego samego nicka bez wiedzy właściciela nicka. Taka możliwość istnieje tylko wówczas, gdy dana osoba udostępni swój nick i hasło osobie trzeciej. Tak jest właśnie w przypadku pr110 - na taki wariant się zdecydowali - ich sprawa. Jeden nabroi, drugi ucierpi (mam nadzieję, że nie nabroją ;) ) - pech.

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

Galeria fajna tylko tak jakoś mało zdjęć z Wrocławia jest... Szkoda... Gdybym miała cyfrówkę to bym jakieś na pewno dodała, ale niestety nie mam... :(

Awatar użytkownika
Przemek
Administrator
Administrator
Posty: 5931
Rejestracja: 2007-02-20, 10:44
Lokalizacja: Nie
Kontakt:

Post autor: Przemek »

Odgrzebuję, gdyż chciałbym zwrócić uwagę na to w jaki sposób użytkownicy posługują się znakami w opisach zdjęć w Galerii. Proszę unikać stosowania znaków ' ' jako cudzysłów, gdyż w ten sposób psuje się struktura opisowa gdy podlinkowane zostanie takie zdjęcie na pewnym portalu społecznościowym ;)

Zamiast tego proponuję stosować następujące znaki: " ".
Ostatnio zmieniony 2013-02-11, 01:59 przez Przemek, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Wojtek-MKM
Posty: 574
Rejestracja: 2010-08-06, 13:41
Lokalizacja: Kraków Czyżyny

Post autor: Wojtek-MKM »

Kiedy galeria odzyska pełną sprawność (polskie znaki)?

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”