Nabór na newsmanów.

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Oj niecierpliwi jesteście ;)

Miło mi ogłosić, że w wyniku ogłoszonego przetargu - do grupy #Newsman wybrani zostali koledzy:
Filip_2691, Grzesiek, Mercury, wocash
Mimo, iż "przetarg" opiewał na dostawę dwóch newsmanów - w ramach wygospodarowanych środków zdecydowaliśmy się na wybór dwóch osób dodatkowo ;) .
Świeżo upieczonych redaktorów uprasza się o zapoznanie się z regulaminem w zakresie obejmującym pisanie Newsów oraz zgłoszenie się np. do kol. Damhana w celu przejścia odpowiedniego szkolenia :chytry:

Wszystkim, którzy się zgłosili oczywiście dziękujemy a wybranym życzymy połamania klawiatury

Administacja KMF

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

u2w pisze:Miło mi ogłosić, że w wyniku ogłoszonego przetargu - do grupy #Newsman wybrani zostali koledzy:
Filip_2691, Grzesiek, Mercury, wocash
Mimo, iż "przetarg" opiewał na dostawę dwóch newsmanów - w ramach wygospodarowanych środków zdecydowaliśmy się na wybór dwóch osób dodatkowo ;) .
Już wy się tak nie cieszcie. Zaskarżę to do UZP.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Gratuluję wybranym Newsmanom. Mam nadzieję, że będziecie przykładać się do swojej pracy i będziecie starać się obrazować sytuację w danych regionach kraju :).
plocmaster pisze:Już wy się tak nie cieszcie. Zaskarżę to do UZP.
Czyżby zazdrość cię zżerała? ;). Zresztą teraz, gdy jest już po fakcie to mozesz sobie zaskarżać......... :/.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:Zresztą teraz, gdy jest już po fakcie to mozesz sobie zaskarżać......... :/ .
Jak wybierze się konkretny autobus w przetargu, też ktoś to zaskarża do UZP i jest niezły b…ałagan.

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

plocmaster pisze:Jak wybierze się konkretny autobus w przetargu, też ktoś to zaskarża do UZP i jest niezły b…ałagan.
Wiesz, bez urazy, ale nie wyobrażam sobie ciebie jako Newsmana ;).

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Adrian_ pisze:Wiesz, bez urazy, ale nie wyobrażam sobie ciebie jako Newsmana ;) .
I tak mnie pewnie oleją.
Ale bez offtopica, bo świeże warny z pewnością oddalą od nas wizję awansu na Newsmanów :)

Damhan

Post autor: Damhan »

Na forum obowiązują 2 zasady:

1. Ekipa ma zawsze rację.
2. Jeżeli Ekipa nie ma racji patrz pkt. 1. :D

A co do meritum to jako były Newsman gratuluję obecnym wyboru i zachęcam do zgłaszania się na GG, bo widzę, że Administracja powierzyła mi tu rolę szkoleniowca (bylebym tylko nie skończył jak Janas :retard: ).
wocash pisze:Tak tylko to co przykładowy user z Podlasia uznaje za istotne i podsyła do newsmana to ten newsman nie zawsze to zamieszcza w newsach.
Tylko musicie brać poprawkę, na to, ze nie wszystko nadaje się do Newsów- np. o wykolejeniu jakiegoś tramwaju, czy kolizji autobusu piszemy w dziale "Wypadki/awarie pojazdów KM", informacje o modernizacjach w dziale np. "Modernizacje wagonów 105N/105Na" (ale to też zależy od sytuacji, bo np. info o tym, ze zakład zabiera się do modernizacji kilku wagonów nadaje się do Newsów i to, ze np. wyjechał już pierwszy taki wagon, ale nie będziemy pisać kiedy każdy sklad będzie wyjeżdżał po modernizacji powiedzmy co miesiąc) itd.. Nie piszemy też o przepięciach wagonów, nowych reklamach itp. zmianach taborowych, które nieraz są istotne dla danego miasta, ale reszty Polski nie interesują. Postarajcie się opierać na zasadzie codziennego przeglądu prasy, jeszcze raz powtarzam, z całej Polski (głównie portale gazeta.pl, naszemiasto.pl lub artykuły z papierowych wydań gazet). i co najważniejsze- zawsze należy podać autora i źródło artykułu.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Gratuluje newsmanom, i myśle że będą wykonywać sumiennie swoje zadania.

Peter

Post autor: Peter »

Ja również się przyłączam i także gratuluję. Myślę że trafnie #Filip_2691, #Grzesiek, #Mercury, #wocash zostali wybrani. Są reprezentantami różnych regionów, z których dotychczas napływało mało newsów.
¯yczę zatem w/w Kolegom pomyślnego wyszukiwania i szperania w pojawiających się informacjach z regionów oraz wyławiania tego co jest najistotniejsze i najciekawsze. :)

Filip_2691

Post autor: Filip_2691 »

Jeszcze raz serdecznie dziękuje Adminom za dodanie mnie do tej rangi :) Przepraszam, ze na razie nie umieszczam żadnych newsów ale jak tylko znajde jakiegoś newsa z GOPu to zaraz umieszcze go na portalu bo jak do tej pory nic ciekawego nie ma. Wróciłem dopiero dzisiaj z urlopu więc nie będe umieszczał newsów z minionych dni tylko jak coś znajde to umieszcze coś świeżego ;) Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Winny się tłumaczy :devil: Nie marudź, tylko do dzieła ;)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja również właśnie wróciłem z urlopu i mam ... sporo zaległości. A zatem ja również pozwolę sobie dołączyć do życzeń dla nowych newsmanów... :)

... Niech Moc będzie z... Waszymi klawiaturami .... :devil:

Milenium

Post autor: Milenium »

Wybór okazał się doskonały. Ale nam newsów przybyło :).

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Milenium pisze:Ale nam newsów przybyło
Rzeczywiście, trzeba zwrócić honor Newsmanom, gdyż nie ma dnia, by na km-forum nie było jakichś newsów. Codziennie trafia tutaj ok. 10 (jak nie więcej) newsów, które zawsze zawierają jakąś ciekawą dla czytelnika treść i obrazują to, co dzieje się w danym rejonie Polski. Wszyscy Newsmani idealnie wywiązują sie ze swoich zadań ( i tutaj pokłon w stronę kol. Wocasha, który napisał jak na razie najwięcej newsów) i mam nadzieję, że na km-forum nie zaniknie też podsyłanie newsów przez zwykłych użytkowników. Podsumowując swoją wypowiedź :"nie ma to jak odpowiednie osoby na odpowiednim stanowisku" ;).

doktorek pawel

Post autor: doktorek pawel »

Ja zgłaszam się na takiego newsmana.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ŁóŁ, gratuluję tempa (temat prawie sprzed roku) i spostrzegawczości (newsmanów już nie ma), a także samooceny (nawet gdyby byli, i tak byś nim nie został).

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Hmmm.. To ja może na razie zamknę ten temat, ponieważ za kolejny rok znów ktoś będzie chciał być newsmanem :retard:

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”