Jesień 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Awatar użytkownika
Skoda 16T
Posty: 1136
Rejestracja: 2008-05-06, 13:38
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Skoda 16T »

We Wrocławiu aktualnie są -2'C. Niebo jest bezchmurne, choć słońca jeszcze nie widać. :(

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

plocmaster pisze:Oooj tam, ludowe metody sprzed 40 lat. Lepiej niech sobie kupi jakieś porządne piguły (np. Neo-angin, Cholinex, osobiście polecam ten drugi).
Odradzam. Ja tak się właśnie leczyłem przez pierwsze parę dni... potem było coraz gorzej, prawie straciłem głos i po prostu musiałem udać się do lekarza ;)

... a swoją drogą, to jestem zawiedziony. W tej przychodzi, w której się leczę, często chodzą takie fajne laski... a mnie leczył "pan doktor". Normanie "5 i pół pe-H-a" :cry:
łezka pisze:...bidulku płucz gardziołko co 2 godziny sodą rozpuszczoną w letniej wodzie ( pół łyżeczki sody na pół szklanki może być ciepłej wody)...sprawdzałam na sobie, nawilża i łagodzi pieczenie w gardle :)
Dzięki wielkie. Już wracam do zdrowia :)

Oczywiście dziękuję z życzenia... teraz to ja mogę je przesłać Tobie i wszystkim, ponieważ w Warszawie pogoda jest typowo "gruźlicza". Jest ciemno, smutno, pada lekki deszczyk. Jest byle jako :]

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

W Przemyślu w tym momencie -2'C. Wraca mrozik do nas. W dzień temperatura ok 1'C.
Dzisiaj widziałem jak szedł gość w samej bluzie i panne w miniówie. Co jak co ale na ten drugi dziewczyny widok zamiast cieplej zrobiło się mi zimno.
J-31 pisze:Ja tak się właśnie leczyłem przez pierwsze parę dni... potem było coraz gorzej, prawie straciłem głos i po prostu musiałem udać się do lekarza
Widzę, że zrobiliśmy podobnie. Najpierw na własną rekę, a później lekarz.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ŁK-MZK pisze:Dzisiaj widziałem jak szedł gość w samej bluzie i panne w miniówie. Co jak co ale na ten drugi dziewczyny widok zamiast cieplej zrobiło się mi zimno.
A na widok gościa? A mnie w samej bluzie na dworze możesz praktycznie codziennie zobaczyć, bo jeszcze nie jest aż tak zimno, żeby to stało się niemożliwe

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

plocmaster pisze:A na widok gościa? A mnie w samej bluzie na dworze możesz praktycznie codziennie zobaczyć, bo jeszcze nie jest aż tak zimno, żeby to stało się niemożliwe
I nie zimno Ci :?: Co Ty "morsem" jesteś ;) :?: Na widok gościa to jeszcze bardziej zimniej się zrobiło :D .

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

ŁK-MZK pisze:I nie zimno Ci
10 minut idzie wytrzymać
ŁK-MZK pisze:Co Ty "morsem" jesteś
Nie, uczniem szkoły, która rozwiązała problem nikotynizujących się uczniów w najlepszy z możliwych sposobów

łezka1

A w Wawie

Post autor: łezka1 »

Noski i uszy marzną, słonko próbuje przedrzeć się przez chmury...liczę że dopnie swego :). Solidarnie z Kolegami ja też dzisiaj ;) "smarkata" jestem.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Łezka - współczuję Ci "smarkania" - nic przyjemnego ;)

Nie mniej jednak, ogólnie rzecz biorąc pogoda w Warszawie jest naprawdę super. Jest zimno, ale słonecznie :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie dziś był szron. Ale ciepło.

Awatar użytkownika
Marcin_558
Posty: 4134
Rejestracja: 2006-09-02, 19:08
Lokalizacja: Bydgoszcz/Łochowo
Kontakt:

Post autor: Marcin_558 »

U mnie parenaście minut temu padał śnieg :)

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

U Plocmastera był szron, w Bydgoszczy padał śnieg... a w Warszawie od rana robi się piękna pogoda. Aż chce się żyć. :)

Może tym słoneczkiem dałoby się z kimś podzielić. Kto chce słońce ? :mruga:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

J-31 pisze:Może tym słoneczkiem dałoby się z kimś podzielić. Kto chce słońce ?
Ja chce :D , mi go tam nigdy za mało. U mnie jest pochmurno i zimno. Śnieg na szczęście do mnie nie dotarł. W tak piękny pochmurny dzień zapewne wybiorę się na fotki :D .

Awatar użytkownika
Nikki
Motorniczy
Motorniczy
Posty: 1237
Rejestracja: 2005-11-29, 23:38
Lokalizacja: Twierdza Wrocław
Kontakt:

Post autor: Nikki »

We Wrocławiu dziś niebo zachmurzone, temperatura coś około 5 stopni i leciutki wiaterek... Czyli w zasadzie nie wiadomo jak się ubrać... bo jak wychodzę z domu i robię piechotą rajd dookoła miasta to w grubej zimowej kurtce mi za gorąco, a w cienkiej za zimno :| Ale na szczęście jak na razie jestem "zdrowa". Ostatnio wróciłam z Leśnicy do domu z buta :rotfl: to jest coś około 15 kilometrów. Zajęło mi to 3 godziny i 20 minut. Ale jednak nie ma to jak jechać tramwajem. Tylko szkoda trochę, bo tramwaj jedzie tylko godzinę :lol:

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

W Przemyślu świeci sobie pięknie Słoneczko. Wczoraj wybrałem się na zdjęcia w pochmurny okres, a kiedy dojechałem na miejsce focenia pojawiło się wcześniej małe słońce, więc pogoda dopisuje.
¯yczę wszystkim udanego dnia ;)
Pozdrowienia dla Łezki PS. Mam nadzieję, że już nie jesteś "smarkata" :D

łezka1

A w Wawie

Post autor: łezka1 »

Słonka nie ma......bo jest w Przemyślu ;), ale nie ma co narzekać dobrze jest! :)
ŁK-MZK pisze:Pozdrowienia dla Łezki PS. Mam nadzieję, że już nie jesteś "smarkata"
Pięknie dziekuję :smile2: i nawzajem - już nie smarkata :lol: ale to za sprawą antybiotyków...ale czuję się bardzo dobrze, tylko temperaturę mam 35,1 :shocked:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

łezka pisze:Słonka nie ma......bo jest w Przemyślu ;)
Nie jest tak źle. Rano było, a teraz coś tam próbuje nam przyświecić :)

9507
Posty: 2906
Rejestracja: 2008-10-03, 18:15
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: 9507 »

A u nas cały czas pochmurno :nuts:

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie ostatnio dość ciepło, fajna pogoda.
Ale ja mam ciekawą szkołę — wczoraj na dużej przerwie można było dostać Red Bulla, dzisiaj pałą (MO tłumiło jakąś demonstrację antykomunistyczną). Dobrze, że jutro tam nie idę.

Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

U mnie szaro i dość chłodnawo. Niezbyt fajna pogoda :confused:
plocmaster pisze:Ale ja mam ciekawą szkołę — wczoraj na dużej przerwie można było dostać Red Bulla, dzisiaj pałą (MO tłumiło jakąś demonstrację antykomunistyczną).
No cóż... Dość interesujące :mruga:
plocmaster pisze:Dobrze, że jutro tam nie idę.
A ja idę :D

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

plocmaster pisze:Ale ja mam ciekawą szkołę — wczoraj na dużej przerwie można było dostać Red Bulla
U mnie jakieś soczki przed uczelnią ostatnio rozdawali - dobre i w półlitrowych butelkach :P
A co do pogody - dziś tylko kropiło, ale ogólnie pochmurno raczej.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”