Jesień 2008

W tej kategorii znajdują sie posty z dawnego km-forum, oraz przedawnione tematy, które warto zachować...
Gadzie
Posty: 1046
Rejestracja: 2007-04-16, 20:48
Lokalizacja: Dobroszyce
Kontakt:

Post autor: Gadzie »

U mnie poprószył dzisiaj śnieżek, ale szybko się topił i nic z niego nie zostało. Teraz pada mżawka.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Papież mówił "Jak deszcz pada do dzieci rosną"
Nie mam dzieci, ale nie potraktuję tego jako złowrogą wróżbę Koleżanki :chytry: Z resztą padać to sobie może, byle nie było wiatru. No i rzecz jasna deszcz, a nie zafajdany śnieg.

łezka1

Post autor: łezka1 »

no i słusznie! - bo jak życzę...to Wszystkim jak najlepiej :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie pada dość mocno.

ŁK-MZK

Post autor: ŁK-MZK »

TLG pisze:No i rzecz jasna deszcz, a nie zafajdany śnieg
Ja miałem rano deszcz, później spadł śnieg, a teraz śnieg z deszczem. Jednym słowem straszna ciapa :confused: . Jeszcze mi mrozu brakuje i będą cyrki. Dzisiaj już jeden autobus nie wyjechał pod górkę, a co będzie dalej :(

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

W Warszawie po południu zaczął padać śnieg, który prawie natychmiast się roztapiał - potem opad ten nasilił się jeszcze bardziej. Teraz za to temperatura się obniżyła i śnieg nie topnieje, skutkiem czego zrobiło się częściowo biało :D A i choinka już ubrana... :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

U mnie zrobiło się cieplej i przestało padać
PAFAWAG pisze:A i choinka już ubrana...
Nie za wcześnie?

PAFAWAG

Post autor: PAFAWAG »

plocmaster pisze:Nie za wcześnie?
Wyjeżdżam do Wrocławia, więc musiałem wcześniej :]

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

To mogłeś olać warszawską, jedna starczy

Awatar użytkownika
Shadow238
Posty: 3006
Rejestracja: 2006-10-22, 00:17
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Shadow238 »

W Katowiach od rana pada mokry śnieg. Teraz już ładnie napadało. Temperatura ok 2 stopni.
Mam nadzieje, że jednak do Wigilii i Bożego Narodzenia śnieg się utrzyma :cool:

faja_k
Posty: 6027
Rejestracja: 2007-01-08, 21:57
Lokalizacja: Nie jest kolorowo.

Post autor: faja_k »

plocmaster pisze:PAFAWAG napisał:
A i choinka już ubrana...
Nie za wcześnie?
Niektórzy ubierają już na początku grudnia, jeśli ploc się z czymś takim nie spotykasz, to chwała mentalności płocczan. Ja niestety ze względów niezależnych ode mnie musiałem mieć choinkę od dzisiaj.
A co do pogody, to dość ciepło i mżawka, czyli łeb boli.

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

KKS pisze:Niektórzy ubierają już na początku grudnia, jeśli ploc się z czymś takim nie spotykasz, to chwała mentalności płocczan.
Jakoś tak ze 2 lata temu nie miałem choinki, bo nikt się nią nie przejmował.
U mnie bardzo zimno, ale sucho.

Awatar użytkownika
TLG
Ekspert
Ekspert
Posty: 4239
Rejestracja: 2006-08-15, 20:32
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: TLG »

Ja tak samo nie wiem czy w ogóle kupował i bawił się w choinkę, z którą tylko same problemy. Irytuje mnie to, jak ze wszystkich stron atakuje się i narzuca tzw. "świąteczną atmosferą" (zakichani mikołaje, choinki, dzwoneczki, "białe święta" i inne pierdoły). A niech ktoś spróbuj powiedzieć, że go to nie rusza albo drażni to zdurniałe opanowane bzdurną - wzorowaną na amerykańskiej - kulturą masową społeczeństwo uzna go za idiotę. Dlatego ja życzę wszystkim wszystkiego dobrego z okazji święta Szczodrego Wieczoru i rozpoczęcia się nowego Koła Swarożego oraz dobrego nowego roku słonecznego!
Na szczęście śnieg się roztapia, będzie powyżej zera, może zdąży się rozpuścić wszystko. A jak nie - trudno się mówi. Byle do wiosny.

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”