Wystawa Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
Damhan

Wystawa Komunikacji Miejskiej w Gdańsku

Post autor: Damhan »

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę udziału w Wystawie Komunikacji Miejskiej, towarzyszącej XXXI Krajowemu Zjazdowi Komunikacji Miejskiej.
Zjazd i Wystawa organizowane są z inicjatywy Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej przez:
* Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o.
* Miejski Zakład Komunikacji Miejskiej w Wejherowie Sp. z o.o.
* Zarząd Komunikacji Miejskiej w Gdyni
* Międzynarodowe Targi Gdańskie SA

Zjazd Komunikacji Miejskiej to platforma współpracy i integracji 210 przedsiębiorstw komunikacyjnych, produkcyjnych, usługowych i handlowych zrzeszonych w IGKM oraz pozostałych instytucji związanych z funkcjonowaniem i technologią komunikacji miejskiej. Eksperci i uczestnicy Zjazdu połączonego z Wystawą poruszą ważne problemy z zakresu spraw administracyjno-technicznych, gospodarczo-ustawodawczych, przemysłowych czy polityki komunalnej.
Tematem przewodnim Zjazdu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku będzie: “Kształtowanie oferty przewozowej”.
Wystawa Komunikacji będzie formą prezentacji najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych w odniesieniu do komunikacji miejskiej.

http://www.miejskakomunikacja.pl/e4u.php/39,pl,

I co o tym sądzicie? Może ktoś się na to wybiera? Ja już pomału rezerwuję sobie czas. Nie wiem tylko czy potrzeba jakoś rejestrować przyjście, czy wstęp jest całkowicie wolny. Może ktoś sie orientuje jak to było np. na TRAKO? :)
Ostatnio zmieniony 2006-06-10, 23:09 przez Damhan, łącznie zmieniany 1 raz.

jacool

Post autor: jacool »

Jakaś przybliżona data? :)
Byłem na Trako. Przychodzisz, kupujesz bilet - wchodzisz :)
Będzie wystawa taboru?
Jeśli termin będzie w miarę logiczny, to na pewno przyjdę :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Na stronie jest napisane - termin targów: 25.05-27.05.2006 a reszta (znaczy wstęp) miejmy nadzieje, że jak zwykle.

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

Ja zauważyłem że na tej stronie, można się zarejestrować, a otrzyma się identyfikator, na wystawę komunikcji, miejskiej.

jacool

Post autor: jacool »

Brakuje tam opcji
() [miłośnik]
Ale po prostu miłośnicy wchodzą za opłatą. W końcu każdy może napisać "miłośnik", i co, pana Zenka postawią, żeby egzaminował?

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wystawa Komunkacji Miejskiej w Gdańsku

Post autor: J-31 »

Damhan pisze:I co o tym sądzicie? Może ktoś się na to wybiera? Ja już pomału rezerwuję sobie czas. Nie wiem tylko czy potrzeba jakoś rejestrować przyjście, czy wstęp jest całkowicie wolny. Może ktoś sie orientuje jak to było np. na TRAKO? :)
Wow. No to szykuje się fajna impreza :) . Ciekawe jak duża będzie opłata za bilet wstępu ? :roll:

jacool

Post autor: jacool »

Na Trako z tego co pamiętam kilkanaście złotych, ale jak chcecie to zapytam o dokładną cenę :) Mój adwokat pamięta :P
Wstęp na wystawę taboru był za free :)

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

[img]http://img49.imageshack.us/img49/2927/logodb4zm.gif[/img] w artykule na prawach ogłoszenia pisze:XXXI Zjazd Komunikacji Miejskiej
Wystawy, prezentacje, czyli autobusy górą
Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o. jest współorganizatorem Krajowego Zjazdu Komunikacji Miejskiej i związanej z nim wystawy. W dniach 25-27 maja MTG opanowane zostanie przez miłośników autobusów i tramwajów.
- Nasza firma w przeszłości organizowała samodzielnie imprezy komunikacyjne , nawet o randze międzynarodowej - przypomina Mariusz Uziębło z ZKM Gdańsk. - Takie zjazdy, wystawy, to zawsze wielkie święto komunikacji. Spotykają się osoby mocno zaangażowane w sprawy transportu miejskiego, wymieniają doświadczenia i zapoznają się z nowymi trendami.
Obecny XXXI Zjazd Krajowy połączony jest z prezentacją i Wystawą Komunikacji Miejskiej. Pierwszy dzień (czwartek) jest dniem zamkniętym, przeznaczonym na spotkania i obrady uczestników zjazdu. Natomiast już w piątek (26 maja) wystawa otwarta będzie dla wszystkich chętnych. Dojazd na Międzynarodowe Targi Gdańskie mieszkańcom Trójmiasta ułatwi linia 101 (Gdynia Dworzec PKP - Sopot Niepodległości - Gdańsk Oliwa - MTG Śląska - Wrzeszcz - Gdańsk Dworzec PKS -Brama Wyżynna - Urząd Wojewódzki), dokładny rozkład będzie zamieszczony na stronie internetowej www.zkm.gda.pl
Przy ul. Beniowskiego swoje stoiska będą mieli producenci autobusów, akcesoriów do wyposażenia pojazdów komunikacji miejskiej i modelarze.
ZKM w Gdańsku Sp. z o.o. również będzie aktywnie uczestniczył w wystawie.
- Każda osoba, która będzie miała bilet wstępu lub wejściówkę na wystawę, może uczestniczyć w korso tramwajowym - informuje Izabela Kozicka-Prus, rzecznik prasowy ZKM w Gdańsku Sp. z o.o. - Podstawimy dla gości wagony historyczne i nie tylko, i przejedziemy nimi przez miasto. Uważamy, że będzie to niecodzienna okazja, aby spędzić ciekawie czas i zrobić fajne zdjęcia.
Szczegółów dotyczących korso tramwajowego należy szukać na stronie internetowej spółki.
Ostatni dzień wystawy, to sobota. Miłośnicy i kolekcjonerzy modeli na pewno znajdą coś dla siebie. Na ten dzień ZKM w Gdańsku Sp. z o.o. również przygotował niespodziankę w postaci "Dnia Otwartego". W godzinach od 10.30 do 14.00 będzie można zwiedzać zajezdnię tramwajową we Wrzeszczu. Na miejscu wszyscy zainteresowani będą mogli zapoznać się ze szczegółami pracy w komunikacji lub zrobić sobie zdjęcie za "sterami" tramwaju.
Tak, tak - już tylko kilka dni zostało :) Również gdyński ZKM rozwiesił w pojazdach plakaty reklamujące Wystawę.

jacool

Post autor: jacool »

Oczywiście ja już zbieram kasiorę :P

Damhan

Post autor: Damhan »

:wow: Jestem zaszokowany. Wreszcie ZKM organizuje coś takiego jak dzień otwarty Zajezdni Wrzeszcz. Chyba jeszcze nigdy nie było czegoś takiego. Niestety nigdzie nie ma punktów w których można kupić bilety (a może gdzieś są tylko ja nie umiem szukać)

jacool

Post autor: jacool »

Damhan pisze: Niestety nigdzie nie ma punktów w których można kupić bilety (a może gdzieś są tylko ja nie umiem szukać)
Bilety zwykle kupowało się przy wejściu na targi, w kasie.

Matthai

Post autor: Matthai »

Niestety nie znalazłem wśród wystawców żadnych producentów tramwajów polskich i zagranicznych. Czy to znaczy, że zaprezentują jedynie naszą chlubę? :cry: Historyczne i modernizowane. :(

Damhan

Post autor: Damhan »

Matthai pisze:Czy to znaczy, że zaprezentują jedynie naszą chlubę? :cry: Historyczne i modernizowane. :(
Coś tam pewnie w sobotę, we Wrzeszczu zaprezentują. ;)

Matthai

Post autor: Matthai »

Damhan pisze:Coś tam pewnie w sobotę, we Wrzeszczu zaprezentują
No właśnie. :( A miałem nadzieję, że może chociaż prospekt Pesy dostanę. :( ¯e o Bombardierach i Combino nie wspomnę. :( Wiadomo już coś więcej o cenach biletów? Dzień dla publiczności zdaje się jest tylko właśnie w sobotę. Tak samo zajezdnia wrzeszczańska. A właśnie - za wejście do niej też będą chcieli kasę? Nigdzie nie mogłem tego doczytać. :/

Damhan

Post autor: Damhan »

Piątek od 14-17 (albo 18) i cała sobota są darmowe. :)

Awatar użytkownika
pmaster
Posty: 10000
Rejestracja: 2005-10-31, 16:42
Lokalizacja: Europa Środkowa

Post autor: pmaster »

Bo transport takiej combinerki czy bombki z Poznania czy Łodzi kosztowny i kłopotliwy, a autobus jedzie sam. Nie opłaca się, zwłaszcza zważywszy na wielkość polskiego rynku tramwajowego.

Matthai

Post autor: Matthai »

Damhan pisze:Piątek od 14-17 (albo 18) i cała sobota są darmowe
Darmowe? Wszystko? Aż nie mogę uwierzyć. :D A jak z godzinami w sobotę? Było podane 10-14...

Awatar użytkownika
u2w
Posty: 2030
Rejestracja: 2005-02-15, 16:59
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: u2w »

Jak będzie, tak będzie - mam nadzieję, że nie zawiedziecie i jakaś dokumentacja zdjęciowa znajdzie się w Galerii :) Kategorię zakładam.

Matthai

Post autor: Matthai »

plocmaster pisze:Bo transport takiej combinerki czy bombki z Poznania czy Łodzi kosztowny i kłopotliwy, a autobus jedzie sam. Nie opłaca się, zwłaszcza zważywszy na wielkość polskiego rynku tramwajowego.
Już nie mówię o przywożeniu tramwajów, ale sami producenci z materiałami i informacjami mogli się zjawić.

[ Dodano: 2006-05-25, 20:47 ]
u2w pisze:Jak będzie, tak będzie - mam nadzieję, że nie zawiedziecie i jakaś dokumentacja zdjęciowa znajdzie się w Galerii Kategorię zakładam.
Postaram się nie zawieść. ;)

Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 777
Rejestracja: 2005-01-03, 15:46
Lokalizacja: TCZEW - Pomorskie

Post autor: Dominik »

A czy jakbym pojechał w sobote to też bedę mógł, obejrzeć tabor autobusowy i inne nowinki techniczne, może ktoś się orientuje, wysłałem wczoraj meila do zkm gdynia i nie odpowiedział mi więc chcę jutro, pojechać i licze na odpowiedz jeszcze dziś.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”