Peerką po Rzeszowie

Dział ogłoszeń o odbywających się imprezach związanych z komunikacja miejską.
kuki

Peerką po Rzeszowie

Post autor: kuki »

8 lipca 2006 roku miłośnicy komunikacji miejskiej z Rzeszowa organizują imprezę komunikacyjną - przejazd najstarszym obecnie autobusem w MPK Rzeszów - Jelczem PR110U o numerze taborowym #424. Trasa będzie biegła po ulicach Rzeszowa, ale także po malowniczo położonych terenach wokół miasta. Planowane są liczne fotostopy. Więcej informacji tutaj. Zapraszamy do wzięcia udziału. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt mailowy ze mną ( dkuki@o2.pl ) lub z Voyem ( voyagerek@vp.pl ).

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Z tego co widzę to już po imprezie ;) Jak było ? :)

kuki

Post autor: kuki »

Troszkę mało osób. Nie przyjechali wszyscy co się deklarowali :chytry: , ale akurat było wystarczająco byśmy z Voyem nie musieli dopłacać do całego przedsięwzięcia. Na samej imprezie było super. Mogą żałowac Ci co ich nie było. :P Zresztą przekonajcie się sami www.dkuki.za.pl/impreza.htm - taka mała :D relacja z imprezy.
Może zachęci to innych do przyjechania w przyszłości na imprezę komunikacyjną do Rzeszowa. :) W każdym razie już teraz zapraszam.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wow. Super imprezka. Mieliście ładną pogodę, i pewnie taka ilość fotografujących wzbudzała zainteresowanie :mruga:

Adrian_

Post autor: Adrian_ »

Ja niestety na imprezie nie byłem mimo, iż sie deklarowałem, ze przyjadę. Do dzisiaj żałuję tej decyzji, ale została narzucona jakoby przez moją mamę. Zazdroszczę Wam zarówno pogody, jak i tylu fotostopów, które były świetną okazją na zdjęcia. Ale widze, ze nie tylko ja nie przyjechałem, bowiem początkowo miało być 16 osób.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy”