Volvo 7700a

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...

Jak Oceniasz Volvo 7700a?

Super
15
48%
Bardzo fajny
10
32%
Ujdzie w tłumie
2
6%
Kiepski (nie Zaznaczaj tego) :)
4
13%
 
Liczba głosów: 31

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:Ale Volva po wodzie nie jeżdżą! :P
Ale w Gdyni, Volva jeżdżą stosunkowo blisko wybrzeża morskiego... :P

voy

Post autor: voy »

O rany ludzie :> ale wy macie głupie argumenty :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Rzeczowe - rzeczowe, nie głupie.... :diabeł:

[MD]Cinek

Post autor: [MD]Cinek »

Witam, jestem nowym użytkownikiem na tym forum i z góry przepraszam jeśli napiszę, lub zapytam o coś co już było poruszane.

V7700A według mnie to w miarę dobre autobusy. Układ siedzeń moim zdaniem lepszy niż w Solarisie U18 (i mniej miejsca zajmuje silnik), w Manach silnik moim zdaniem jest lepiej ukryty, więcej niskiej podłogi niż w Jelczach M181. Jednak wersja V7kA moim zdaniem lepiej ma ustawione barierki na przegubie i szybciej drzwi się otwierają.
V7700A ma tą przewagę nad V7000A, że okna są rozsuwane i nie uchylane (przynajmniej we Wrocławskich wersjach), i między przegubami są światła, podobnie jak w Ikarusie 280, czyli są zgodne z Polskimi przepisami, co nie ma w 7000A i innych przegubowcach. Ikarus 280 jednak ma tą przewagę, że tyl<font color=blue><b>nią</b></font> oś ma skrętną dzięki czemu lepiej się nim skręca. Niestety Ikarus 280 ma kilka procent niskiej podłogi. Więc ciężko jest wybrać idealny model.

Zaznaczam jednak, że powyższa wypowiedź jest moją osobistą opinią, że mogłem się w czymś pomylić, i nie muszę mieć racji, a zdania przeze mnie napisane mogą być niezgodne z prawdą.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Serdecznie witamy na forum. Bardzo ciekawa opinia. :)
Ja mam tylko małe pytanie - dot. "małego procentu niskiej podłogi" w Ikarusie 280. Co Masz na myśli ? ;)

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

J-31 pisze:Serdecznie witamy na forum. Bardzo ciekawa opinia. :)
Ja mam tylko małe pytanie - dot. "małego procentu niskiej podłogi" w Ikarusie 280. Co Masz na myśli ? ;)
Pewnie ta mała przestrzeń przed schodkiem :lol:

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

No ja też o tym pomyślałem, ale mimo to podtrzymuję pytanie... :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Ta mała przestrzeń też jest dosyć wysoko :lol: Przecież Ikarus 280 jest w całości wysokopodłogowy... :)

[MD]Cinek

Post autor: [MD]Cinek »

Wiśnia pisze:
J-31 pisze:Serdecznie witamy na forum. Bardzo ciekawa opinia. :)
Ja mam tylko małe pytanie - dot. "małego procentu niskiej podłogi" w Ikarusie 280. Co Masz na myśli ? ;)
Pewnie ta mała przestrzeń przed schodkiem :lol:
Dokładnie :-), z 1% przy schodach.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Heh,ale do niskopodłogowca to mu wiele jeszcze brakuje :D

Milenium

Post autor: Milenium »

Dla mnie Volvo jest w porzadku a najbardziej cieszy mnie to ze Volvo jest produkowane w Polsce(chodzi o autobusy) :) Jak by sie pytal gdzie to pod Wroclawiem . .. . .(zeby mieli blisko z dowiezianem autobusow haha) :mruga:

Inspektor

Post autor: Inspektor »

TRAMWAJ pisze:Dal mnie VOLVO jest w porzadku a najbardziej cieszy mnie to ze VOLVO jest produkowane w polsce(chodzi o autobusy) :) Jak by sie pytal gdzie to pod Wroclawiem . .. . .(zeby mieli blisko z dowiezianem autobusow haha) :mruga:
IMHO Pozwolę sobie przypomnieć,że nie jest pod Wrocławiam tylko WE Wroclawiu :)

Wiśnia

Post autor: Wiśnia »

TRAMWAJ pisze:Dla mnie Volvo jest w porzadku a najbardziej cieszy mnie to ze Volvo jest produkowane w Polsce(chodzi o autobusy) :)
I maszyny budowlane :) Kiedyś tam też ciężarówki produkowali.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

TRAMWAJ pisze:Dla mnie Volvo jest w porzadku a najbardziej cieszy mnie to ze Volvo jest produkowane w Polsce(chodzi o autobusy) :) Jak by sie pytal gdzie to pod Wroclawiem . .. . .(zeby mieli blisko z dowiezianem autobusow haha) :mruga:
MPK Wrocław, to prawdziwi szczęściarze. Nie muszą się zbytnio martwić o dostawy nowego taboru. Producenta mają u siebie w mieście... Oby więcej Volvo pojawiło się we Wrocławiu w przyszłym roku. Czego wszystkim serdecznie życzę... :)

voy

Post autor: voy »

Bo ja wiem czy szczęściarze?? Są właściwie skazani na Volva tak jak na przykład Słupsk na Scanie...a nie zawsze jest to dobre skazanie.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Wiem,wiem ty pewnie załamałbyś się nerwowo gdybyś we Wroclawiu mieszkał :lol:

voy

Post autor: voy »

No nie wiem :>

Milenium

Post autor: Milenium »

voy pisze:Bo ja wiem czy szczęściarze?? Są właściwie skazani na Volva tak jak na przykład Słupsk na Scanie...a nie zawsze jest to dobre skazanie.
Szczesciarze,szczesciarze. . .pomyslcie. . . :) kiedy sa autobusy jest i praca dla bezrobotnych. . a chyba musicie przyznac ze w Wrocławiu i w Polsce jest troche biedy co nie??? :|

[MD]Cinek

Post autor: [MD]Cinek »

TRAMWAJ pisze: Szczesciarze,szczesciarze. . .pomyslcie. . . :) kiedy sa autobusy jest i praca dla bezrobotnych. . a chyba musicie przyznac ze w Wrocławiu i w Polsce jest troche biedy co nie??? :|
Zależy z którym krajem chcesz porównywać.

O jeśli chodzi o tę pracę w volvo to słyszałem, że ludzie pracują tam za małe pieniądze, tylko nie wiem czy to nie jest plotka.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ja myślę, że jednak szczęściarze, bo nie tylko producent, ale też i serwis "pod ręką"... :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”