Volvo 7700a

Tutaj są prowadzone dyskusje oraz wyrażane opinie o autobusach marki Volvo...

Jak Oceniasz Volvo 7700a?

Super
15
48%
Bardzo fajny
10
32%
Ujdzie w tłumie
2
6%
Kiepski (nie Zaznaczaj tego) :)
4
13%
 
Liczba głosów: 31

Hannibal

Post autor: Hannibal »

Nie jestem pewnien ;) Znalazłem bardzo ciekawy spis autobusów Volvo i chciałem wam zaprezentować :P

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Ok. Dzięki :)

voy

Post autor: voy »

Bydgoszcz nie ma 7700A i nigdy mieć nie będzie, bo autobusy są po to aby jeździć a nie żeby stać na zajezdni zepsute bo naprawa kosztuje majątek.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Bydgoszcz nie posiada 7700 A ?

A co to jest ?
Obrazek

A tutaj Znajdziesz zdjęcia bydgoskich 7700A

voy

Post autor: voy »

To jest 7000A.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

voy pisze:Bydgoszcz nie ma 7700A i nigdy mieć nie będzie, bo autobusy są po to aby jeździć a nie żeby stać na zajezdni zepsute bo naprawa kosztuje majątek.
Więc czemu nie jeżdzą? Dziwne rzeczy opowiadasz,chyba wyssane z palca.Ja na przykladzie Wrocławia moge powiedzieć że to kompletna bzdura.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

voy pisze:To jest 7000A.
Ależ Voy, zdaje sobie sprawę z tego, że wcześniej te autobusy miały oznaczenie "7000", a obecnie "7700".
Jednakże, o ile dobrze pamiętam, Inspektor prosił nas o ujednolicenie tej nazwy, i w związku z tym wszystkie autobusy tego typu - niezależnie od wieku - opisujemy "7700"... ;)

A więc, dlaczego napisałeś wyżej, że te autobusy :strzałka: cytuję: " nie ma i nigdy nie ich nie będzie w Bydgoszczy"... Przecież to nieprawda .... ;)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

J-31 pisze:
voy pisze:To jest 7000A.
Ależ Voy, zdaje sobie sprawę z tego, że wcześniej te autobusy miały oznaczenie "7000", a obecnie "7700".
Jednakże, o ile dobrze pamiętam, Inspektor prosił nas o ujednolicenie tej nazwy, i w związku z tym wszystkie autobusy tego typu - niezależnie od wieku - opisujemy "7700"... ;)

A więc, dlaczego napisałeś wyżej, że te autobusy :strzałka: cytuję: " nie ma i nigdy nie ich nie będzie w Bydgoszczy"... Przecież to nieprawda .... ;)
Całkowicie się zgadzam z powyższą wypowiedzią J-31.I jak zaznaczam prosiłem,ale widać nie do wszystkich to dotarło.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Wielkie dzięki Inspektorze. :)
Już chciałem się wystraszyć, że coś się zmieniło w tym temacie... :lol:

voy

Post autor: voy »

Łomatko jeden kij czy V7000A czy V7700A, i tak chodzi o jedno i to samo. Poza tym ktoś wcześniej podał statystykę samych 7700 więc na tej podstawie powiedziałem że Bydgoszcz Volv o takim oznaczeniu po prostu nie posiada i nie zanosi się na to żeby takie kupiła.

Awatar użytkownika
J-31
Administrator
Administrator
Posty: 29619
Rejestracja: 2004-11-04, 09:43
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: J-31 »

Dzięki Voy :)
Ale jak sam widzisz, tak statystyka była trochę błędna... :mruga:

voy

Post autor: voy »

No trochę, z tego co wiem Gdynia nie ma Volv 7700 tylko same 7000.

Hannibal

Post autor: Hannibal »

I tu sie myslisz, ma :diabeł:
Tu macie liste klientów Volvo które zakupiło 7700 bądz 7700A Klik

voy

Post autor: voy »

Interesujące :)

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Nawet bardzo panie voy :)

voy

Post autor: voy »

No :) aż dziwne że kupują Volva.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

A jasne by było gdyby kupowali Many,nieprawdaż :mruga: Ale nie wszyscy na szczęście są tacy jak ty...

voy

Post autor: voy »

No MANy to tak niekoniecznie bo to nowy tabor ale U18 jednak byłby lepszy, w Gdańsku dobrze się sprawdzają ponadto jeżeli ma im to Volvo spalać duże ilości paliwa i się psuć to lepiej się zastanowić czy nie stawiać dalej na Solarisa albo MANa.

Inspektor

Post autor: Inspektor »

Ale wytłumacz mi czemu wszystkicm się psuje to Volvo a nam nie? A jest ich najwięcej.Czyzby wroclaw dostawał jakieś najlepsze egzemplarze,a pozostali jakieś wybrakowane,z defektem? :lol:

voy

Post autor: voy »

A ja wiem, inni na Volvach się przejechali i tyle...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Volvo”